Toate forumurile Sertarul albastru  Best of DC

Concursul Clipe de viata 2007 - clasament final

(2 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 8
Luna75
Luna75

4505 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Luna75 un Mesaj Privat

ca sa ma dumiresc - ceva nu e in regula si normal nu imi dau seama ce - prea mare liniste,top incurcat,buna seara Luna(desi e dimineata) -logout - sa inteleg ca am castigat sau cineva e pus pe farse si ma filmeaza chiar aici?
zau ca nu stiu ce se intampla si chiar nu inteleg - ca am castigat o camera - zic eu ca merit - doar asa (din simpatie)dar restul (de nu e imaginatia mea "prea" debordanta nu imi place deloc
oricum Dumnezeu cu mila caci altceva nu pot spun

Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Mergi la inceput

membru veteran marius

18949 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui marius Adauga semn de carte la raspuns Trimite marius un Mesaj Privat
Clasamentul este clar. Nu exista ambiguitati. Procedura de acordare a pemiilor este stabilita. Nu exista ambiguitati.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
www.romleas.ro/legi/juridic.html" target="_blank">Pagina legislativa
Mergi la inceput

Marina

6383 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Marina un Mesaj Privat
luna ce nu iti este clar ? poate putem sa o lamurim...sincer mesajul tau e cam neclar

Marina
Mergi la inceput
Mariaa
Mariaa

5810 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mariaa un Mesaj Privat
sa inteleg ca micuta domnisoara e fetita ta?! macar zi pe sleau odata, asa s-a explica (sa zicem) agresivitatea ta din mesaje, in timpul concursului

micuta domnisoara a fost si in topul meu pe primul loc, foarte buna fotografie!

pentru Emma
povestea mea - Agonie si Extaz,, Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara

"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

desprecopii

8061 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la raspuns Trimite desprecopii un Mesaj Privat
Castigatoarea premiului 1 nu m-a contactat inca. Astept sa o faca la mirela@desprecopii.com

PS: nu e luna75 - asa ca te rog sa nu dezinformezi.

Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/
Mergi la inceput

andacos

6554 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite andacos un Mesaj Privat
Unde e mesajul meu?

Spuneam ca eu nu mai inzeleg nimic si rugam (sunt sigura ca nici multzi altzii nu mai intzeleg)ca sa ne fie date niste lamuriri!E drept ca ultimul mesaj al Lunei m-a bagat rau in ceatza,dar...unde e mesajul meu?

Dana
Mergi la inceput

membru veteran marius

18949 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui marius Adauga semn de carte la raspuns Trimite marius un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by andacos

Unde e mesajul meu?

Spuneam ca eu nu mai inzeleg nimic si rugam (sunt sigura ca nici multzi altzii nu mai intzeleg)ca sa ne fie date niste lamuriri!E drept ca ultimul mesaj al Lunei m-a bagat rau in ceatza,dar...unde e mesajul meu?

Dana

In ce ar trebui sa constea lamuririle? S-au prezentat pozitiile castigatoare ( a se vedea clasamentul) si s-a precizat modalitatea prin care posesoarele celor doua pozitii sa contacteze administratia in vederea stabilirii procedurilor de intrare in posesie a premiilor castigate. Nu vad nimic neclar, confuz....

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
www.romleas.ro/legi/juridic.html" target="_blank">Pagina legislativa
Mergi la inceput

membru veteran szivarvany

23966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat
Cred ca lumea nu intelege daca ,micutza domnisoara e a Lunei75 sau nu ... cel putin din mesajele ei (ultimul vad ca a fost sters, era un lug sir de emoticoane ...) ea asteapta premiul ... doar ca din ce si cum scrie nu se intelege clar ...

Daria &
GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3
Mergi la inceput

desprecopii

8061 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la raspuns Trimite desprecopii un Mesaj Privat
Poza castigatoare nu este a lui Luna75.
Eu am pus pozele in sistem si stiu. Sper sa nu mai discutam despre acest lucru. Este gresit sa incerci sa induci in eroare pentru a castiga un premiu nemeritat. Asteptam castigatoarea sa ma contacteze. Probabil ca este plecata sau nu a vazut inca topul.

Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/
Mergi la inceput
april
april

4339 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite april un Mesaj Privat
Mirela de ce nu-i trimiti un mail castigatoare? Cu siguranta ai mailurile cu poze. Poate ca nu a mai intrat de foarte mult timp....si nu se stie cand o sa mai intre...
...adevarul e ca toata lumea de pe DC e tare curioasa cine e fericita "posesoare" a micutei domnisoare
Mergi la inceput
Pag. din 8 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com