Toate forumurile Anchete si Evenimente  Super Miresele DC

Top 5 restaurante in Bucuresti pentru nunta

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  

desprecopii

8061 Mesaje

Link direct la acest mesaj  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la mesaj Trimite desprecopii un Mesaj Privat  Reply with Quote

Top 5 restaurante in Bucuresti pentru nunta

Buna supermiresici DC. Vrem sa aflam de la voi care sunt cele mai bune restaurante in Bucuresti pentru nunta?

Ce informatii ne puteti da? Ce experiente aveti?

va pupam

Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/
      (0 aproba) (0 dezaproba) |
ralucah
ralucah

699 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui ralucah Adauga semn de carte la raspuns Trimite ralucah un Mesaj Privat  Reply with Quote
Pai sa incep eu .....

1. Palatul Brancovenesc Mogosoaia

2. Pajiste + Cort + catering

3. Casa Regala (sau palatul mic) de la Snagov + Catering

4. Casa Doina - Kiselef

5. Casa Doina - Hotel Parc

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Happy Family
Flori 2005 Sali de bal 2005
Mergi la inceput
Oaanna
Oaanna

33 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Oaanna un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu mi-am facut nunta la Crown Plaza. Si mi s-a parut de nota 10.
Asa ca as adauga-o la lista ta.
Mergi la inceput
Qamar
Qamar

4013 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiQamar Adauga semn de carte la raspuns Trimite Qamar un Mesaj Privat  Reply with Quote
noi am avut nunta la Lobb's, in interiorul World Trade Plaza si a fost ffff fain
bine, nu cred ca incape o nunta de 200 de persoane, dar cum noi am avut 40-50 a fost perfect

blue
Mergi la inceput
tigrutz
tigrutz

423 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tigrutz un Mesaj Privat  Reply with Quote
Noi am facut nunta in 2006 la restaurantul Casa Ardeleneasca si am fost foarte multumiti de tot...servire, mancare, atmosfera...
Anul trecut in septembrie au facut nunta niste prieteni tot acolo si au fost si ei foarte multumiti...
Mergi la inceput

Bebe Beca

6084 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Bebe Beca  Trimite mesaj yahoo luiBebe Beca Adauga semn de carte la raspuns Trimite Bebe Beca un Mesaj Privat  Reply with Quote
Hilton Hotel, sala Le Diplomate. Un decor de bal... divin.

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004
Mergi la inceput
MihaelaV
MihaelaV

756 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiMihaelaV Adauga semn de carte la raspuns Trimite MihaelaV un Mesaj Privat  Reply with Quote
Poem la Carol Parc Hotel. Un palat mai mic, atmosfera de vis, intim, cu o terasa frumoasa, pe cel mai inalt punct din Bucuresti, cu o priveliste superba.

Mihaela
Mergi la inceput
gyo85
gyo85

6 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luigyo85 Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
RIVIERA :) FOARTE TARE
Mergi la inceput
stan_maria
stan_maria

10 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite stan_maria un Mesaj Privat  Reply with Quote
calipso- agronomie.
eu foarte multumita.Am avut nunta in 2007 la sfarsit de iunie.Salonul albastru.
Mergi la inceput

astridhappy

35 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Noi am facut nunta la Casa Universitarilor si a fost extrem de ok. (E adevarat insa ca a fost o nunta mica, de 60 de persoane).

La o nunta mare am fost la Caru' Cu Bere si a fost bine, insa cam aglomerat si mult fum.

Am mai fost de curand la o nunta micuta, haioasa, gen chef de tineri creativi(la propriu, dintr-o agentie) si nonconformisti, undeva la Piata Muncii, se numeste La Piciorul Porcului, o carciumioara extrem de cocheta (desi numele induce in eroare) unde bucatarul este genial iar atmosfera extrem de originala. Au si un site: www.lapiciorulporcului.ro.
Mergi la inceput
roli25
roli25

4074 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiroli25 Adauga semn de carte la raspuns Trimite roli25 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mi-am facut nunta la palat ...la Mogosoaia, a fost superb!

Roli mami de Andrei (16 ianuarie 2008) si Marc (9 iunie 2006)

Se zice ca doua lucruri sunt infinite pe lumea asta: universul si prostia umana. În privinta universului, eu înca mai am unele îndoieli. (A.Einstein)
Mergi la inceput
  Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com