Mamici din Arad (97)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Hai Alina, ta na na na na naaaaaaaaaaa

Mara e mai bine, doar cu muci si tuseste. Suntem inca pe antibiotic. Am fost la Szeged si am ajuns la nu stiu ce clinica a nu stiu carui profesor unde ni s-a zis ca o consultatie costa 200.000 forinti (doua sute de mii, ati vazut bine), adica vreo 3.000 ron. Eu nu credeam daca nu vedeam scris negru pe alb. Asa ca am facut cale intoarsa. Noi vroiam la alta clinica sa mergem, dar, cum n-am gasit-o, am ajuns la asta. Nah, mergem alta data.

Gabi, saraca Ioana.... Vreau poza cu ochiul vanat

Flavia, tu cum mai esti? Banuiesc ca ai mult de munca...bine ca ti-ai gasit servici! Bogdi s-a adaptat?

Ma duc in parc cu Mara.

de Mara

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Carmen, 56 e ptr o luna. 50 e de nounascut iar 62 ptr 3 luni. La astea cu 20, 22 etc, 18 e ptr prematuri si nounascuti mici, 20 ptr 0-3 luni, 22 ptr 3-6 luni.

Alina, tinem pumnii in continuare!

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-oana spune:

MAMICILOR,

mersi mult de raspunsuri, am primit si PM cu detalii, stiam ca ma pot baza pe fetele de pe DC. deocamdata incerc sa iau legatura cu un crescator din Bucuresti, iar duminica ma duc in targ.

mersi inca o data (va anunt cand il iau).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Diana da 56 pt 1 luna,acum am vazut ca am scris 3.Ma gandeam ca cele de 1 luna lui Mela i-au fost bune la 3
Alinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?


Carmen(32+) si Melania Ioana(14.01.2005)




ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Cristina, sunt ok, citesc pe fuga pt ca dupa ce vin mancam si apoi iesim afara, iar la intoarcere mai lucru prin casa si apoi la nani. E fain la licru, colectivul super, asa ca ma bucur.
Vezi ca este clinica de pediatrie din Szeged, chiar pe langa sala aia mare polivalenta de care dai daca mergi tot inainte de la intrarea in Szeged. Alina.a iti poate spune mai multe si poate chiar un nr de tel ca eu nu il mai am. Acolo stiu ca trebuie programare parca.

Am primit mesaj de la Alina ca a picat orasul si ca intra mai tarziu cu detalii .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor, va multumesc mult pentru galerie, urari, felicitari, telefoane ...dar va dezamagesc...n-am luat examenul cu politia.
Am vrut sa aman orasul cand auzit cu ce politist voi da(cu fufezan), dar am zis hai sa incerc. Pe scurt va zic cum a fost: trebuia sa o iau la stanga in Aradul Nou, spre magazinul "Lantul", eram pe banda dr., am trecut pe stg. ca am depasit un autobus si apoi am trecut iar pe dr. desi puteam sta pe stg. ca nu mai era mult pana la locul unde trebuia sa virez la stg. Cand am vrut sa revin inapoi pe banda din stg. am semnalizat, m-am uitat in oglinda si am vazut ca vine o masina (nu virasem inca), eram cu piciorul pe frana si in acel moment politistul a franat brusc, ala din spate a pus si el o frana...cred ca s-a speriat de frana noastra (oricum banda era libera, el putea trece). Cica nu m-am asigurat...
Asta a fost tot!
No asta e, nu-s foarte suparata ca n-am luat si mi musai sa conduc, ma enerveaza ca-mi sta pe cap.

Iesim in oras cu niste prieteni si maine am musafiri pana sambata, nu stiu daca intru maine, poate mai tarziu.

P.S. Mey, ce comportament au politistii, parca noi am fi niste infractori asa ne vorbesc.
Carmen, tu cu care politist ai dat?


Edit: Am uitat sa zic ca la sala am facut 26 din 26.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Alina, imi pare rau, dar lasa ca tot raul e spre bine, o sa fii mai stapana pe tine data viitoare. Eu am picat prima data si a doua oara am mai dat doar dupa un an ca imi era frica sa conduc. Am facut iar cateva ore de conducere si am luat, tot cu Fufezan am dat orasul, si da, e cam scortos. M-a trecut asa, cu chiu cu vai, probabil pt ca m-a vazut gravida :)). Dar sa stii ca abia dupa ce am luat permisul si am condus cu adevarat a inceput sa imi placa si sa nu-mi mai fie frica.
Da, la clinica aia trebuia si eu sa ajung, dar nu am gasit-o. Alina a, imi poti da pe PM numarul de telefon, adresa si numele clinicii?

Va pup!

de Mara

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

quote:
Originally posted by maggda

Imi cer scuze pentru intarziere:
La multi ani Vladut!!!
Ana-Oana ,cine are atatia caini e samsar.Trebuie sa ai grija ca atunci cand sunt mici toti sunt frumosi,iar cand cresc vezi ca nu e tocmai rasa pe care ti-ai dori ci metis din rasa respectiva.
Duminica a fost perfect,am luat calificativul si titlul maxim cu ambii caini plus cu Akira am luat cel mai bun la rasa ceea ce e foarte bine.
Acuma fug la servici,va mai scriu maine,pupici la toate





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Multumesc fetelor :))
Alina data viitoare va fi mai bine
Clau multa sanatate,e nasol sa ai probleme cu coloana.
Gabi si te-ai descurcat cu dexu?
Sambata si duminica iar mergem la concurs,ambele zile la Timisoara.Luna asta e plina de cpncursuri,asta e.
Sunt happy ca mi s-au recunoscut studiile si mi s-a marit salarul ,e perfect.
pupici la toate si la puiutzii vostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Alina imi pare rau ca s-a intamplat asa.Oricum felicitari pt cele 26 de puncte la sala .Din pacate si eu am observat ca se poarta foarte urat cu noi politistii.Asa cum spunea si Cristina,mai faci niste ore si-l dai inca o data.Eu am dat examenul cu Dragos,era si el foarte scortos si pica pe capete.

Carmen(32+) si Melania Ioana(14.01.2005)




ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput