Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri 4

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

gata, am vazut, va pun o pozica in care are buzita pusa sa planga. e haios rau. ne bufneste rasul cand mai plange, ca asta se intampla rar si e haios rau. trage o smiorcaiala apoi se uita mirat in jurul lui.

Marina, mamica in de bebe Mihnea-Adrian
www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe(adik POZE)
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)
CUNUNIA CIVILA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

gata, le-am pus. fug ca protesteaza boier Mihnea

Marina, mamica in de bebe Mihnea-Adrian
www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe(adik POZE)
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)
CUNUNIA CIVILA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Neatza, si eu as vrea sa stiu ce face Irda. Eu o am pe messenger si i-am scris de vreo 2 ori si nu mi-a raspuns. Sper ca daca ajungea pe la spital ne spunea si noua ca sa ii trimitem toate gandurile bune din lume! Contractiile ei cam erau la fel ultima data cand am vorbit cu ea, dar mergea bine si trecuse de partea cea mai periculoasa.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
Bebe reloaded

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Doamne, Flavia! Foarte bine faci ca vrei inca o a doua opinie! E nedrept sa treaca mititelul prin asa ceva! Nici nu-mi pot imagina ce-i in sufletul tau, dar Dumnezeu e mare si se vor rezolva toate cu bine. Va pup si ma rog pt micut
Teo si Mihnea ce a crescut si ce frumusel eee Si mie-mi place de mor buzita pusa pe plans, din pacate la noi o vedem tot mai des, mai ales daca-s straini prin preajma si vorbesc cu Thea Deja face diferenta si ma dispera ca plange si la mama mea, ca nu o vede f des


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria
Atat sunt de mare
Botezul minunii Thea Maria
Am 2 luni
Poze noi
Am reusit s a ma intorc pe burtica - filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monysorescu spune:

Salutare fetelor!

Pepsi imi pare asa de rau ptr baiatul tau. Saraca de tine prin cate treci si tu si el. Da tin pumnii ca sa fie totul bine si cat mai repede. Mai asteptam vesti.
Danangie offfff visele astea. Io nu am chiar in fiecare seara da si cand am.....Am toata ziua urmatoare o stare super naspa. In schimb io de vreo cateva nopti nu prea pot sa dorm. Mai e putin si o sa ne tinem bebeii in brate.
Teo2rina intr-adevar e super dulce Mihnea.

Eu iar frecventez spitalul ptr perfuzii impotriva contractiilor. Mi se intareste iar burta nasol si am o zona unde da bebele si ma doare. Si in plus mi-a zis doctora ca e cam jos domnul bebe. Asa ca....mai mult preventiv mai fac niste perfuzii.
Io ma duc sa mai stau prin pat ca sa fiu cuminte. Sa aveti o zi superba! Va pup pe toate!

bb strumf

http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Monica&year=2008&month=7&day=18&babycount=1"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Flavia, imi pare rau sa aud asa vesti! Saracutul,cat trebuie sa sufere!Iti transmitem toate gandurile bune si ne rugam pentru el!Foarte bine ca ceri si o a doua parere.O sa fie totul bine,o sa vezi!Suntem alaturi de tine!

Teo2rina, e un scump Mihnea! Sa va traiasca!

Alinushca, am citit la odisee ca Irda e internata in spital de vreo saptamana.Am inteles ca acum e ceva mai bine dar trebuie sa stea sub observatie.Doamne ajuta sa fie totul bine!





Mirela 25w
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

buna fetelor,

am intrat sa va spun ca eu traversez o perioada mai grea acum din care sper sa ies cu bine. Mi-a iesit la DT risc de sindrom down de 1/167 si vinerea viitoare sunt programata la amniocenteza.
Ma rog la Bunul Dumnezeu sa iasa bine amniocenteza si sa ma linistesc de tot, nu pot concepe ca bebelusul meu are ceva....

maryb 15+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

pepsi, imi pare rau ca ai asa probleme cu micutul tau, sper sa fie doar o alarma falsa si sa fie totul bine, iar micutul sa nu sufere o operatie.

maryb 15+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

maryb, of tocmai ma gandeam la tine si am vazut ca nu te-am strigat dimineata la apel. ma rog sa fie totul bine,sa fie doar alarma falsa. Doamne ajuta!
Laura,io cred sa n-am probleme de-astea, cata lume a cunoscut si vede in fiecare zi. dar pot sa am si surprize,nu?
Mony,stai cumintica si fa perfuziile, imi pare rau sa aud ca ai probleme.
va pup ca cineva sta cu ochii mari pe mine, s-a trezit

Marina, mamica in de bebe Mihnea-Adrian
www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe(adik POZE)
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)
CUNUNIA CIVILA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

of, ce se chinuie si Irda... sa dea DD sa fie bine, sa-i fie rasplatita asteptarea

Marina, mamica in de bebe Mihnea-Adrian
www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe(adik POZE)
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)
CUNUNIA CIVILA

Mergi la inceput