Intoarcerea optimistelor

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:



hai ca va dau eu cafea ....espreso e ok .....ca e mocca .....de la georgica de la servici
Fanna, te rog fara pipe ca nu mai fumez de 1 luna si ceva .....da ...

Va pupacesc !

Eu sunt ok, pe la stomatologie , ca nu se mai putea ...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Salutare !

Cica intoarcerea optimistelor .....dar vad ca nu am reaparut decat 3 ....si nici alea in ultima vreme ....sa inteleg ca nu v-a plakut cafeaua .......sa va dau ceva de baut .....poate , poate ....

Aici ploua f. tare cu tunete si asa as vrea sa plek acasa .... dar nu e posibil ....mai este pana la 19.00.

Va pupacesc !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

bei danezo...pai eu cu cine mai ?
si cafea am baut dar un carcalete de-al tau dai si tu? vestitul suc?


Mata Emma lupta iar cu cancerul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Gata , FANNA , s-a marcat

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Salutari gagici
Mah io iar am dat bir cu fugitii din motive de santier.Cand m-am mutat nu am renovat baia si de marti am intrat cu ea in santier ca nu se mai putea.Azi si maine am pauza si de luni vine iar meseriasul.Nu va zic ce dezastru e in toata casa
Ei ati vazut ce-a trecut timpul?Si eu ma uit la fi-mea si nu-mi vine sa cred cat a crescut...Cat despre frumoasa ai dreptate Danezo seamana cu ta-su
Fana n-are mah cum sa semene cu vecinul ca fi-mea avea 2 ani cand m-am mutat aci .Plus de asta am numai boshorogi pe langa mine Nici o prospatura pe etajul meu.Inca nu-i cunosc pe toti vecinii dar poate gasesc ceva mai tinerel ashea pana la urma
Danezo sa-ti fie de bine cu dintzarul.Si eu am mai facut una alta pe la dintzishori si as mai avea ceva de pus dar aman tot timpul si nu stiu cand voi ajunge Tu tot asa lucrezi de dimineatza pana seara?tot la dl Georgica?
Hai pupare
Mai vorbim


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

ati vazut cum s-a scuzat?
pai bine mai georgi...am spus ca de asta te-ai mutat...ca era vizibila asemanarea cu vecinul si sa nu intre hasbandul la idei...ca deh..e in gradina lui acum...era fostul vecin...nu actualul...si acum te-ai mai mutat si numai cu mosnegi pe scara..hmmm...dar nu ne-ai spus de nepotii care-i viziteaza

Mata Emma lupta iar cu cancerul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

ca sa va treziti !

Georgi sa iti raspund , tot la Georgica prestez ...si acelasi program ....despre "dintar " care e dintara ce sa zic tebuie neaparat sa le fac ..sunt lucrari vechi care si-au trait traiul ...si ma costa de ma rupe ...de la 20 mil in sus ....dar ce sa fac ,trebuie ....sfatul meu este sa mergi , sa nu le lasi ca, cu cat le amani cu atat e mai nasol , se agraveaza , cresc costurile ......succes cu santierul ...

Fannna, ce mai faci ? Ce ai mai prestat in wk-end ? Aici cand ploua , cand iese soarele ......

Am scapat de nepot , s-a mutat cu prietena lui dinainte de pasti...deci imi fac de cap...

Va pupacesc si o saptamana minunata !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

waw danezo...se pare ca mai ai putin pana-ti faci de cap...deocamdata iti faci dintii
buna cafea ai facut hai ca eu dau o

Mata Emma lupta iar cu cancerul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Fannna, as vrea sa il fac cu " cap '" ....., dar inainte pregatesc terenul ....si ma gandesc la Sun ...ca si ea inainte de a se hotari sa faca bebe si-a facut dantura ...apropo ati mai vb . cu ea ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Helou gagici
Ia uite ce ore de net mi-am gasit dar trebuia sa intru sa vad noutatile , nu?
Fana se pare ca cei 3 neuroni pe care-i mai am nu mai functioneaza la parametri normali si de-aia nu m-am prins din prima de poanta cu vecinul.De nepotii vecinilor nu pot zice nik deocamdata.N-am vazut...parol...
Danezo tot banii ma tin in loc sa merg sa pun dintii caci intotdeauna se gaseste altceva de facut .Tu ce faci cu ? Faci?Sau nu faci? Treci la treba fara sa mai pregatesti terenuri si alte cele.
Io inca n-am incheiat santierul caci mai trebuie vreo 3 cutii de faianta.Si cum eu smechera am luat-o din Craiova...nu gasesc aici acum.Am facut comanda si-mi vine joi dimineatza.Pana una alta sunt happy ca mi-am instalat cada si pot face
Cam asta pe la mine...
Chiar asa...Ce-o face Sun?O fi nascut?Nu mai stiu nik de ea.Sunuleeee daca citesti te dulce
Va si pe voi.
Dom'le...dar toata lumea s-a facut serioasa ... numa' noi am ramas zapacite?
Hai pupare
Noapte buna


Mergi la inceput