Puiuti de Randunici 2008!! (3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinusha06 spune:

vroiam sa va intreb ceva.......bebelucii vostrii si-au schimbat culoarea ochilor?daca i-au avut albastrii la nastere si acum sau inchis la culoare ?sau o fii mult prea devreme nu imi aduc aminte de la prima fetita si oricum ea a ramas cu ochii albastrii asta in conditiile in care si eu si sotul ii avem caprui dar seamana cu mama mea,si tare as vrea sa se intample iarasi minunea ca inca nu sau inchis.


Flori mami de Bianca (29.05.2006)si acum de Madalina (04.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Flori - mai tarziu se schimba culoarea ochilor, dupa 6 luni, dar daca ii are albastri albastri, adica nu albastrul ala nedefinit, bleu-marin, ai mari sanse sa ramana albastri.

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

si noi visam la ochi verzi la Iulia...noi ii avem caprui-verzui, amandoi aceeasi nuanta, dar socrul meu avea ochi verzi asa ca speram...
Sunt acum in cap cu reteta unei prietene contra caderii parului: ulei de masline cu cateva picaturi de vitamina A si ulei de ricin. Stat juma de ora si spalat capul. Sa vedem ce-o iesi, ca-s absolut disperata: trec mana prin par si scot minim 10 fire. Iar azi cand am maturat gresia de la bucatarie si era plin de parul meu am zis ca e musai sa iau masuri.

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

uff..am de citit...am fost la Carrefour si prin Unirii sa vad de ceva costumas de bebe, nu mi-a placut nimic, materiale proaste si scumpe
Natypt ca intri in blugi!
clau si eu zic ca arata prea bine Rebe pt a-ti face griji cu greutatea ei!
sovi, m-ai facut sa ma gandesc si la pisele mele, saracele, si eu le cam neglijez..noroc cu iub..sta el cu ele si le iubeste, dara sa dor imi e si mie..le mangai eu cat pot de des,dar nu mai e ca inainte..of..si ele cam simt asta..
roxana si mie imi place Debenhams...am luat un set de cearseafuri de pat pt bebe, 2 buc, 200.000, la reducere 75% de Craciun! un material superb, ff moale!...si haine dragute sunt, si cele de bebe..si eu am mai zis sa ne intalnim, ar fi dragutz!


LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Asta seara sunt in cu randunoiul. E meci Steaua - Dinamo!!!

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

tuchi, ce faci? elara, ariel, stela,kya,coooooryyyy???????

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

quote:
Originally posted by natynic

Asta seara sunt in cu randunoiul. E meci Steaua - Dinamo!!!

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea




tu cu care esti??

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

IOOOOO?
FOREVER!!!!

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

quote:
Originally posted by natynic

IOOOOO?
FOREVER!!!!

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea




Eiiii ... inca un motiv pt care te plac eu pe tine

Si culmea e ca eu stau aproape de stadionul Dinamo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Si eu vreau intalnealaaa in iunie! Abia astept! daca se poate in Tineretului

Sovi, vezi ca eu te urmaresc!! Deci, ai nascut tu, a doua zi am nascut eu, v-a cazut buricul, a doua zi si noua , acum astept sa-ti cada tie firul ala stii tu de unde sa-mi cada si mie

Si eu sunt cu , abia astept meciul!

Luny, si mie imi plac hainutele de la debenham's, sunt f. misto, dar cumpar doar la reduceri Am uitat sa-ti zic, de cand te-am auzit pe tine de Phaner de mere verzi mi-am luat intr-una si nu-ti mai zic ala de lamaie, demential.
Eu am papat putin mujdei, ca mi-era o poftaaaa...sper sa nu simta bebe prea tare gustul!


Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput