Regasiri (14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Lorym 15 nopti normale...nopti normale ce numesti tu? fara nici o trezire? sau nopti cu o singurat trezire? ca eu nopti cu o singura trezire am avut 2 sau 3 pana acum... si si-atunci era bolnavior si dormea molesit saracu din cauza febrei...
Chiar ca mananca bine micuta ta...as vrea eu sa-mi papa Dani fructe naturale zilnic...

ia ghiciti voi la ce-i zice Dani caca oa!

Bebeii vostri vorbesc in somn? ca Dani de vreo cateva luni incoace tot mai bolborisador ii...stie si el 2-3 cuvinte si si-n somn le zice...

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorym spune:

Nopti in care sa nu ma trezesc din ora in ora. Cand aud ca il culca la 10 seara si se trezesc buhaiti de somn a doua zi pe la 9 imi dau pumin efectiv. Are un coleg iuly care il tot streseaza cu faza asta ca a lui doarme de sparge. Pai sa ma prinda colegul lui o data cand sunt varza dupa o noapte alba il bat.

de Catrinel Rianna - 7 noiembrie 2006
poze Rianna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

si david vorbeste in somn si de multe oriil striga pe tati lui

si eu numar pe degete noptile fara nicio trezire sau doar cu o trezire..hai maxim 2..in rest..din ora in ora..saracii de ei..si ei sunt super obositi

noapte buna

dolores si David Cristian -22.11.2006-


Daca nu stii in ce port vrei sa ajungi, nici un vant nu este favorabil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Poftiti la cafeluta, calda si buna, cu lapte condensat...si un rolou cu mac sau nuca

Si un pt cele care nu le-am citit de-o saptamanaaaaaa

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

multumsc de cafea dbunny

desiree bine ai revenit , cum stai cu cura?

voi va plangeti ca nu dorm si eu imi pun ceasul sa sune sa.i fac lapte ca altfel de la 10.30 cand se culca se mai trezeste la 8-9 dimineata si prefer sa.i dau eu lapte pe la 4-5 dimineata

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Neata

Adevarul e ca Mark a cucerit toate fetele intai pe Sofia a pupat-o jumate de ora dupa ce am ajuns noi a luat-o pe Antonia la curtat si fugaritapoi a venit Rianna si a luat-o si pe ea stai sa vezi cand vine Koko si ne ia la ca-i furam ginerele

Lory-o adevarata printesa Rianna,bine ca papa bine cu somnul o sa se rezolve pana la urma dupa ce se termina cu iesitul dintilor si noi mai avem nopti cu treziri mai doarme si cu noi

Dayanara-de ce ii mai dai laptic noaptea daca el nu cere?
Antonia papa la 9-10 seara lapticul si dimineata pe la 10 urmatorul mai este cineva ca noi sau gresesc ca o las atat nemancata




Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

lorym parca m-am vazut pe mine la faza cu somnul(inclusiv cu pierderile materiale din cauza oboselii)
ca sa te incurajez vreau sa-ti spun ca avem vreo 2-3 sapt de cand dormim beton(doamne ajuta la mai multe) asa ca nu dispera poate vin si la voi vremuri mai bune.....in rest ai o adevarata printesa .Ea mananca singura? eu daca ii las castronelul fara sa i-l tin mi-l arunca in 3 secunde pe jos



dastefa mami de DARIA -16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

quote:
Originally posted by dastefa
...vreau sa-ti spun ca avem vreo 2-3 sapt de cand dormim beton(doamne ajuta la mai multe) asa ca nu dispera poate vin si la voi vremuri mai bune...



Si care-i secretul dormitului beton? iesiti mai mult afara in timpul zilei? Ati schimbat ceva in orar? cina?(se vede disperarea??)

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

poate stam mai mult afara dar nu cred sa fie numai asta cauza......pur si simplu ne e bine ....pana la urmatoarele eruptii
sau si-a facut doamne doamne mila de noi

dastefa mami de DARIA -16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

am vazut pozele de la intalnire , foarte frumoase, scumpi foc toti copii
imi pare rau de pascal si sophia, sper sa le fie bine repede

bamboletta - am eu un fix cu cantitatea de lapte care trebuie bauta pe zi, apoi am mai observat ca in zilele cand nu am chef sa ma scol , fructele de dimineata nu le mananca , de fapt orice ar fi la masa de dimineata, e ciudat dar daca bea lapte noaptea mananca mai bine dimineata

ivan si dayanara

Mergi la inceput