Bulgaria - impresii, drum, hoteluri (8)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Fetelor care mergeti la Nessebar, mergeti o zi sa vizitati si Sozopol, nu e departe si e f pitoresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Dupa parearea mea, Sozopolul e mai frumos decit nessebarul, dar evident e o parere subiectiva. Oricum, mergeti sa vedeti (nu e asa aproape, dar merita drumul) si nu va uitati aparatul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Am platit avansul ptr Kaliakra, astept confirmarea.
Amironeanu, Adialex, cand plecati si unde, la Kaliakra superior sau la celalalt?

E cineva care a fost la Kaliakra 4*?

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

quote:
Originally posted by Natasa

Dupa parearea mea, Sozopolul e mai frumos decit nessebarul, dar evident e o parere subiectiva. Oricum, mergeti sa vedeti (nu e asa aproape, dar merita drumul) si nu va uitati aparatul.



Si dupa a mea la fel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Am primit si confirmarea, deci Kaliakra ramane.

Adialex, voi in ce faza sunteti, ati dat avansul? Cand plecati?

Amironeanu, poate ne vom intalni, si noi tot la inceputul lunii august.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adialex spune:

am platit avansul ptr Kaliakra 4*
plecam pe 16 august; voi cand plecati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Pe 3 august, deci voi veni cu impresii proaspete pana pleci.
Pozele cu camerele acelea de pe net sunt de la cel superior oare?
Poate pleaca cineva mai repede sa ne spuna si noua cum este.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nawel spune:

Fetelor,dintre cele care aveti bebei mici cum este al meu,cand plecati in Bulgaria va carati si cu carucior?Eu ,sincer,nu stiu ce sa fac,ptr.ca al meu va avea in jur de 10 luni si deja e greu si abia mai pot sa-l tin in brate.Pe de alta parte,caruciorul o sa-mi ocupe aproape tot portbagajul.Oare pot sa merg cu caruciorul ,de exemplu,la piscina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Hello!

Nawel, nu stiu exact cat are bb al tau, eu am fost cu Daria si anul trecut (1 an si 7 luni) si mi-a prut rau ca nu am avut carut ... o lua somnul, nu puteam sta seara prea mult, nu ne puteam plimba in voie prin statiune ca obosea si voia in brate ... chestii de genul asta! Iti dai seama ca acum (face deja 2 ani si 7 luni) nu o sa iau carut dupa mine ca nu avem cumparat carut sport si nu o sa cumpar acum!
La piscina eu am vazut familii cu bb-ei cu carutul dupa ei; te lasa, ca doar nu intri cu carutul in piscina ...


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditza28 spune:

quote:
Originally posted by nawel

Fetelor,dintre cele care aveti bebei mici cum este al meu,cand plecati in Bulgaria va carati si cu carucior?Eu ,sincer,nu stiu ce sa fac,ptr.ca al meu va avea in jur de 10 luni si deja e greu si abia mai pot sa-l tin in brate.Pe de alta parte,caruciorul o sa-mi ocupe aproape tot portbagajul.Oare pot sa merg cu caruciorul ,de exemplu,la piscina?

nawel




RENUNTA LA ORICE DIN BAGAJ, NUMAI LA CARUCIOR NU! si al meu carucior e cam mare; nu stiu ce sa fac daca sa cumpar altul tip umbrela care se gaseste la pret de pana intr-un milion; dar alea sunt prea simple, sta u copiii inghesuiti , adorm cu capul in piept si nu ai loc de bagaj , nu ai protectie de soare. cred ca vom lua caruciorul nostru si vom pune intr-un geamantan exact doar strictul necesar ptr noi, mai multe pentru copil! vom vedea...dar la carucior nu renuntam. la un momentat voiam sa luam si tarcul dar chioar nu mai ramane nici un pic de loc:))) insa ne dau ei tarc, nu?

Mergi la inceput