Bulgaria - impresii, drum, hoteluri (8)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

quote:
Originally posted by camelia_daniela

Ioana, iti multumesc mult! Eu tot la Barcelo visez, dar nu vrea consortul ca, cica ne depasim bugetu' ... mofturi!
Iti multumesc mult pentru ajutor, esti o draguta!



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit





cameliaaaaa....am fost anul trecut in sunny beach cu niste prieteni....eu am stat la Victoria Palace iar ei la Riu Evrika.....noi la Victoria am avut dfoar pensiune completa fara bauturi dar ei la Evrika au avut ALL si au fost super incantati......au piscine faine si program super pt copii.....personal special pt asta....plus ca este langa plaja...treversezi faleza....ai sezlonguri gratuite si pe plaja...are amplasare super.....


cat despre Majestic si eu as fi vrut acolo.....dar aveau doar HB....insa e un hotel super fain...cu piscine faine...etc....



noi anul asta mergem la Constantin si Elena la hotel Azalia...si asta e un hotel unde poti merge cu copii...este cu ALL...este chiar pe plaja....cu piscine si tobogane...apa termala...etc...si sigur nu depasestri 1000 eur....plus ca am auzit numai lucruri faine despre el...

POZE...POZULICI

23+... Erik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

ramonzca, multumesc de raspuns!
Din pacate la RIU Evrika sau Helios n-am mai gasit locuri in perioada cu pricina, de aceea ne-am hotarat la Sol Nessebar Palace si sper sa prindem acolo ceva, daca nu .... o luam de la capat!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Tot uitandu-ma pe pozele de la Sol incep sa fiu mai putin convinsa de Barcelo- nici noi nu reusim sa ne hotaram din pacate...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurora56 spune:

Am facut rezervare prin agentie si am luat 2 bilete la Albena, hotel Boriana all inclusive cu aer conditionat (20.5 euro/pers/noapte) pentru perioada 29 mai -1 iunie 2008.Astept pareri despre acest hotel pana plec si la fel despre drumul cu iesire din tara pe la Vama Veche .Mentionez ca mergem fara copil si cu masina personala (o dacie supernova).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

quote:
Originally posted by LYADA

Tot uitandu-ma pe pozele de la Sol incep sa fiu mai putin convinsa de Barcelo- nici noi nu reusim sa ne hotaram din pacate...


Bianca



Nu esti singura nehotarata....

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Pai poate patiti ca mine ... cand am reusit sa-mi conving sotul de Barcelo n-am mai gasit camere !


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

http://www.youtube.com/watch?v=ajavAce3q2o Poate va ajuta imaginile astea de la Barcelo. Mai caut si pentru alte hoteluri.

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditza28 spune:

quote:
Originally posted by roxana c.

Noi tot nehotarati, sper sa ca atunci cand ne vom hotari, sa mai gasim si locuri

Eu ma indreptam spre Nessebar, dar sotul spune ca i se pare cam departe plaja( a vazut o poza) fata de cum este la Miramar. Si mai sunt camerele, care la Miramar sunt mai mari( cele duble superioare) si iesim mai bine la pret decat la Nessebar unde trebuie sa luam family. Primisem de la o agentie o oferta sa luam 2 camere duble standard- la Nessebar- dar mi se pare putin cam ciudat cum e posibil ca 2 camere duble sa fie mai ieftine decat o camera family?

Asa ca....mai cautam.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)





eu cred ca camera family e de fapt 2 duble cu usa intre ele si, avand in vedere ca e cererea mare pentru asa ceva este foarte posibil sa fie mai scumpe sau mai scumpa (family room)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Am primit si noi confirmarea pentru Sol Nessebar Palace ... Doamne ajuta!!!!!!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Cu camera family ies undeva in jur de 1600 euro, iar cu 2 duble standard am pret de 1500 euro.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput