Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri 3

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Kitzy iti tin pumnii sa nu te apuce nascutul de Pasti!

C.myry m-ai facut sa rad cu alergatul printre masini cu burta mare! AI grija, nu mai merge singurica cu masina acum, in ultima luna!

Alinusca felicitari pentru Sa fie sanatos sis a se nasca la termen!

Flavia cum, inca mai ia antibiotic David? Doamne, ce nenorocita de otita! Inca o luna! Nici nu am mai auzit de asa mult antibiotic! Pentru stomacel ia ceva protectie?
Am vazut filmuletul cu bebe care cauta sanul! Emotionant! Mi s-a facut pielea de gaina! Voi vreti sa plang? Si asa plang la fiecare nastere pe care o vad la televizor
Vreau si eu reteta aia pt laptic bun si mult, pliiiz!
Imi pare tare rau ca te-a dezamagit prietena ta, banuiesc ca are legatura tot cu boala micutului
Maryb felicitari! Abia astept san e spui si sexul puiutului!
Dana felcitari pt bebe grasunel!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria
Atat sunt de mare
Botezul minunii Thea Maria
Poze cu hainute primite si rochita de botez + matusile mele
Am 2 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

va pup, dragelor,am o zi groaznica, intru pe fuga sa va imbratisez.
Felicitari Alinush pt baietel sanatos, ce ma bucur!!!
Dana, ma bucur ca e bine bebelina, asa sa fie si in continuare!
Kitzy, mai poti, mai poti?
Flavia, ce zici tu, draga, ceva usor, o luna de antibiotic?!!! asta n-am mai auzit-o... imi pare rau ca te-a dezamagit prietena ta, mergi neaparat la medic cu el. ce dermatita de contact, ca am facut pitiriazis roza nu's cum... sunt plina, ma mananca de mor si tratamentul e ceva asa simplut... un unguent. si petele tin tot atata ori ca dau ori ca nu dau cu unguent tot aia e. nici n-am inteles de ce mi l-a mai dat. ma spal cu sapun de bebe, asta e de inteles. in rest sunt ca Balu in cartea junglei.
va pup pe toate inca o data, fug ca e cam marait bebe. incerc sa pun niste poze noi si va anunt daca da.

Marina, mamica in de bebe Mihnea-Adrian
www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe(adik POZE)
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)
CUNUNIA CIVILA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

mai peste o ora puteti vedea noile poze... am incarcat cateva si acum am mai gasit, dar conexiunea e proasta rau... mai buna e aia de la gradi.

Marina, mamica in de bebe Mihnea-Adrian
www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe(adik POZE)
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)
CUNUNIA CIVILA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

gata!!! ce chin...

Marina, mamica in de bebe Mihnea-Adrian
www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe(adik POZE)
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)
CUNUNIA CIVILA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Off, mey, Marina, de la ce, pana mea, ai facut nenorocirea aia? Doar unguent? Ca sa nu afecteze lapticul? Sanatate multa
Irina la multi ani gigeilor Sa creasca mari, sanatosi, voiosi, rapizi si precisi!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria
Atat sunt de mare
Botezul minunii Thea Maria
Poze cu hainute primite si rochita de botez + matusile mele
Am 2 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

O sa tip cand incepe de-o sa auda tot DC-ul
Laura si daca ma apuca de Pasti tot e bine decat sa ajung la inducere saptamana viitoare.

40 cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

"La multi ani sarbatoritilor de azi!!"
va pup pe toate,,nu am timp de citit..iertaree..sunt in focuri maridar ne vedem cat de curand..



Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu

Putin cu putin se aduna marea...




"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna22 spune:

multumesc pentru raspunsuri!!!

vad ca simptomele au disparut total si nu mai am nici secretia aceea maro (e posibil sa fi aparut de la efort? am cam smotruit prin casa, cu renovarile astea interminabile)...iar contact sexual nu am avut decat de 2 ori de la chiuretaj incoace...
nu stiu ce se va intampla....partea proasta este ca nu am ajuns la control dupa 2 saptamani si acum nu mai pot sa merg decat dupa sarbatori!

sa speram ca va fi totul in regula.....ca dupa chiuretaj nu am avut alte probleme

eu si iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.myry spune:

]LA MULTI ANI SARBATORITELOR !!!

Va pe toate!

myry 35+ Sara Denisa DPN 25.05.2008






Pozele mele

Mami si tati te asteapta

Mai e putin



Cuvintele bune pretuiesc mult si costa putin. - George Herbert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monysorescu spune:

Offffffff scrisesem si eu un mesaj mai lung si a luat-o razna netul. In concluzie am pierdut tot ce scrisesem. Incerc sa refac.
La multi ani tuturor celor care isi serbeaza azi ziua numelui (inclusiv gigeilor ca sa ajunga mai repede unde trebuie si sa isi faca treaba bine)
Maryb imi pare rau ca am uitat sa te felicit ieri ptr bebe sanatos. Pup si pe tine si pe bebe din burtica. Acu asteptam sa vedem ce sex are.
Danangie felicitari ptr bebe grasunel. Ma bucur ca e sanatos si totul in regula.
Pepsi multa sanatate celor mici. O luna de antibitic? Offff. Macar sa scape de otita asta urata....Va pup pe toti.
Teo2rina si tatal meu are acest pitiriazis. cand a aflat de el stiu ca am citit cate ceva pe net si spunea ca intr-adevar trece usor cu un unguent cu antibiotic parca si sapun de bebelusi insa nu trece niciodata definitiv. In sensul ca reapare mereu si mai ales in zonele unde transpiri de obicei. Multa sanatate! Aaaaaa, sa nu uit - bebe e un dulce foc.
Irinabobe
L5845 distractie placuta acasa.
Kitzy mai agit si eu majoretele, poate-poate....

Sper ca nu am uitat nimik din mesajul pe care l-am pierdut ca la ora asta neuronul meu cam dormiteaza....
Va pup pe toate!


bb strumf

http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Monica&year=2008&month=7&day=18&babycount=1"

Mergi la inceput