Dr. Mihaela Margaritescu - CF2

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Du-te in zilele cand e de garda
,intreab-o cand e de garda si mergi atunci la control.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiMadalina spune:

Luna viitoare o sa merg la morfologie fetala, am programare la Medlife, la Dr. Chitescu, iar la Dr. Margaritescu o sa merg doar pentru interpretare, dar in iulie sigur o voi intreba cand e de garda ca sa intre si sotul! Sper din suflet sa se poata pt ca e si pacat sa piarda clipele astea! Cand a intrat data trecut a fost asa de entuziasmat incat dupa ce am iestit de acolo vreo 2 saptamani a povestit la toata lumea despre ce a vazut acolo si ce mic era bebe, cum se misca, etc.
Pipici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

quote:
Originally posted by MamiMadalina

Luna viitoare o sa merg la morfologie fetala, am programare la Medlife, la Dr. Chitescu, iar la Dr. Margaritescu o sa merg doar pentru interpretare, dar in iulie sigur o voi intreba cand e de garda ca sa intre si sotul! Sper din suflet sa se poata pt ca e si pacat sa piarda clipele astea! Cand a intrat data trecut a fost asa de entuziasmat incat dupa ce am iestit de acolo vreo 2 saptamani a povestit la toata lumea despre ce a vazut acolo si ce mic era bebe, cum se misca, etc.
Pipici!



buna, poti sa-mi spui si mie cand e de garda dr. Margaritescu?

9s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiMadalina spune:

buna, poti sa-mi spui si mie cand e de garda dr. Margaritescu?

9s
[/quote]
Buna!
Nu stiu cand e de garda! N-am fost niciodata dupa-amiaza la control ci m-a chemat doar dimineata. O singura data am intrebat-o daca pot veni cu sotul si mi-a spus ca data viitoare ma va chema cand va fi de garda, numai sa-i aduc aminte, asa ca la tel. ii poti spune ca vrei a te duci cand e de garda!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiMadalina spune:

Am si eu o mare rugaminte la cele care au nascut la Cf2. Este adevarat ca nu-ti poti alege tu felul in care nasti, adica natural sau cezariana? Eu am avut o mica discutie cu dr. Margaritescu si mi-a spus ca nu prea e dupa cum vreau eu, si m-a cam speriat treaba asta! nu mi se pare normal! Voi ce stiti, sau cum ati procedat?
Multumesc mult! Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiMadalina spune:

Nu mai intra nimeni pe acest forum sa-mi poata spune daca a intampinat problema cu alegerea modului de a naste? Se apropie data urmatorului control si ma apropii si de 7 luni de sarcina si as vrea sa stabilesc cu dr. de pe acum modalitatea de nastere.Eu as vrea cezariana si nu stiu cum ar trebui sa procedez pentru a mi se accepta dorinta. Sunt convisa ca trebuie spaga, dar cum, cat, cand si cui?
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelaeu spune:

buna fetelor, si eu tot la d-na margaritescu sunt, de fapt am fost o data la dansa la cf2, iar luna asta m0a chemat la polisano.
pe alte fete vad ca le-a chemat tot la spital, ce am facut eu gresit?
as vrea sa aflu si eu cat au dat alte fete la nastere, cam cat ar trebui sa strang?

14+ speram noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Poate si-o fi schimbat stilul intre timp,cine stie?

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tessh spune:

Buna fetelor

Si eu sunt la Dr Margaritescu inca de la prima eco, la 5 sapt Miercuri intru in sapt 28 si am fost multumita de Dna Dr pana acum. A fost f amabila si mi-a explicat mereu totul cu multa rabdare. A intrat mereu si sotul in cabinet sa vada fetita deci a fost super pana acum din punctul asta de vedere!

Ce ma darama pe mine este ca mi-a zis acum o luna ca mi s-a scurtat colul destul de mult fata de inceput si m-a rugat sa stau mai mult intinsa in pat ca sa nu avem un bebe prematur... si eu sunt atat de activa.. mor ca deja anchilozez toata ca nu mai fac miscare mai deloc :(

Mai sunteti inscrise la Dansa careva? Vad ca ultima postare e de acum cateva luni...

Ce e mai bun abia urmeaza :) Il asteptam pe bebe mic cu multa nerabdare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamasica spune:

Buna ! O sa merg si eu la ea dar am inteles ca este in concediu 2 saptamani.Am auzit ca e super draguta. Ai idee cand e de garda?
Mercii

Mergi la inceput