Bucurii de sept-oct 2006 (121)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristinaaaaa, nastere usoara!

Hai Cristina!

Hai Daria!



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Mephala, vad ca totusi tu ai cele mai multe puncte. Ce premii sunt pt primele 3locuri?

Lexi, ffff frumose pozele. Si Ruxa si Matteo au acelasi model de casutza cu bile .

Alexutza, pregatesti aparatul foto pana ajungem da???




_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
16kg lost 7kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Mesaj de la Cristina:

" Daria a venit pe lume la 12:30, are 3,6 kg, 54 de cm, apgar 9/10. Am nascut repede si relativ usor, comparativ cu data trecuta. pupici"

Bine ai venit pe lume Daria, sa fii sanatoasa, papacioasa si mai cuminte ca Vladut.
Cristina, refacere rapida si ma bucur ca a fost mai usor acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns princess spune:

CRISTINA, SA VA TRAIASCA DULCEATZA MICA, SA FIE SANATOASA SI SA VA BUCURATI DE EA!

Eu iarasi nu mai apuc sa scriu, sunt prinsa cu tot felul de treburi, aniversari, vizite, o perioada foarte solicitanta!

In rest, suntem ok, Rares este bine, sper ca mai pe seara sa pun cateva poze, nu de alta, dar ca sa nu ne uitati!

Va pupacesc pe toate!

Alina mami de RARES NCHOLAS - 20 septembrie 2006

RARES are ...







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Uauuu ce repede ai nascut. Cristina felicitari sa va traiasca tauroiaca mica, sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Daria, sa cresti mare, sanatoasa, fericita, sa ai parte doar de bucurii si clipe frumoase in viata! Cristina, iti doresc multa fericire alaturi de cei dragi. Crestere usoara!

Ce rau imi pare ca am intrat asa tarziu, am ratat galeria pentru Cristina si fiica ei...


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimi, multumesc pentru ceai Monique.
Noi am fost la doctor, sa vedem cum se mai prezinta Narcisa, are o rinofaringotraheita subacuta (daca am descifrat eu bine) dupa care am dat o fuga in piata. Tare mi-a placut sa citesc ca a sosit pe lume Daria!

Multa sanatate Iustin si Vladone!
Flavia, l-am vazut pe Bogdanel in poze, multa sanatate ii doresc, sa-i treaca repede varicela.
Sephora, nu am putut vedea pozele.
Lexi, am inceput sa le vizionez pe ale voastre. E foarte dragut calutul. Dar de ce era Maria suparici?
Anca, si eu am fost la cheltuit in Carrefour; noua ne-au tastat la casa uleiul de doua ori dar si-a dat baiatul seama imediat de greseala si si-a cerut scuze. Imi pare rau de incurcatura cu sticlele de suc.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Daria, bun venit alaturi de fratiorul Vladutz, mami si tati! Sa fii sanatoasa, fericita, norocoasa si numai bucurii sa ai in viatza! Felicitari parintilor si refacere rapida mamicii!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdinaF spune:

Felicitari Cristina pt cea mai proaspata surioara de bucurii!

Va doresc o viatza frumoasa impreuna, acomodare placuta acasa si multi multi pupici pe fruntica pt Daria - mama, ce lungutza e!

Mephala, votai si eu in ultimul moment!


Adina, imblanzitoare de Fabian si Alexander (06.10.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Andra, acu vad ca am trecut pe locul 1, ..cine stie pentru cat timp...
Numai doua poze vor fi castigatoare, ca premii sunt o camera video si o camera foto, de la Sony.

AdinaF, multumesc mult de vot, m-a 'aruncat' pe prima pozitie, .

Bun venit pe lume, Daria!
Cristina, refacere usoara si mult laptic pentru micuta.


hit me with stars!www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii

Mergi la inceput