Gasca de Constanta (98)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Hristos a Inviat!
Multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor!





poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
tot noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

am revenit sa urez
La multi ani Oanei (myoni - Claudia), sa cresti mare, frumoasa si desteapta!




poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
tot noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

hristos a inviat!
la multi ani, Dana si Ina.tot ce va doriti.
paste fericit tuturor.noi suntem in mini vacanta la cresa pana marti apoi iar joi si vineri liberi.sotul in concediu.numai vremea ne tine in casa.
o seara minunata in continuare.

adriana&razvan 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Hristos a inviat!
Imi cer scuze ca dau buzna la voi "acasa", dar poate stiti careva ceva de Ina78, nu am mai "auzit-o" de cand a venit de la spital cu bebe si sper sa fie bine, ca a trecut ceva vreme de atunci. Si azi e si ziua ei...La multi ani, Ina!

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

quote:
Originally posted by LoraG76

Hristos a inviat!
Imi cer scuze ca dau buzna la voi "acasa", dar poate stiti careva ceva de Ina78, nu am mai "auzit-o" de cand a venit de la spital cu bebe si sper sa fie bine, ca a trecut ceva vreme de atunci. Si azi e si ziua ei...La multi ani, Ina!

Lora, mami de Iustina




Adevarat a inviat!
Ina "activeaza" mai mult aici.

Se pare ca vremea nu vrea sa tina cu noi, ploua in continuare .




poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
tot noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

ADEVARAT A INVIAT!

lA MULTI ANI,DANA SI INA!

DANA A FOST SUPERPETRECERE! De mult nu m-am distrat asa!
Mav, sa-ti traiasca finutzul ,Serban! Sa creasca mare , sanatos si norocos! Si tie sarcina usoara in continuare!

Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Noi!


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Multumim mult pentru urari.

Sinteti niste dragutze... nu ne-ati uitat. Adevarul e ca .. nu prea apuc sa intru aici... nu ca nu as vrea, dar am sta destul de rau cu timpul mai ales dupa ce am venit acasica cu minunea noastra grabita.

Dana La multi ani!!! multa sanatate si indeplinirea tuturor dorintelor.
Lora scuze pentru disparitie.

Va pupam cu drag.

eu - Ina si minunea noastra mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salut!
Dana cu intarziere iti uram si tie numai bine, sanatate, implinirea tuturor dorintelor si un calduros "La multi ani"!

Mav sa-ti traiasca finutzul, sa te bucuri de el.




poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
tot noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Am pus poze de la Paste cu mandrele.




poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
tot noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

HRISTO A INVIAT !!!!!

Multumesc pentru urari. Da , intradevar super si mai ales invitatii care m-au onorat si m-au facut sa ma simt super bine. Parca eram un copil alintat, cand am dat cioc si m-au spart imi luau oul spart de la mine si-mi dadeau oul lor nespart sa reusesc sa sparg si eu pe cineva in continuare. Acum inteleg de ce copii sunt bucurosi cand adultii ii favorizeaza.

La multi ani si celorlalti sarbatoriti, multa sanatate, si multe multe impliniri.

Va poop.

Mergi la inceput