Smecherasi poznasi de mai-iunie 2004 (92)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monet spune:

La Multi Ani, Sebi!!!!

mona, lia (24.04.2004) si maya (28.10.2005)

"Vara in Martie"


"Lia si Maya, mari"

www.seansimon.com/Images/2007/Images2007.html" target="_blank">"Iubitele mele"

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60893" target="_blank">ASA S-A NASCUT MAYA www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">ASA S-A NASCUT LIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

LA MULTI ANI! Sebastian Ionut Sa cresti mare si sanatos.

Irinusha Nu am scris de la serviciu. Luase sotul o pauza de PC si m-am bagat peste el.

Se pare ca am fost destul de convingatoare data trecuta in fata sefului si nu a mai indraznit sa ma cheme la serviciu.
Noi am fost sambata seara la cinematograf si am vazut Horton. Super comedie, a ras si Bia de era sa cada sub scaun.
Ieri am fost la o partida de pescuit. Atata mi-am stresat sotul sa ne duca pe o balta unde sa prinda si Bia peste. Si ne-a dus. Asa ca Bia s-a bucurat de 7 capturi frumoase pentru ea. Chiuia si radea cand reusea sa prinda cate un peste, le tinea contabilitatea pe degete. Vremea a fost frumoasa nici prea cald, nici prea frig doar ca a batut vantul. Si cu toare astea ne-a prins soarele pe toti pe fata si pe maini.

si sa aveti o saptamana frumoasa.

Am fugit la munca

Nicoleta si Bia Ciocarlia Sarbatoarea recoltei
Delta + Mare Toamna 2005www.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza spune:

La multi ani Sebi!!!!

Sa ai grija de mamica si fratiorii tai, acum esti stalpul familiei!


Madutza,Mariuca(17 Mai 2004) si Samburasul(30.11.2008)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/padme_ami2003/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:



Sebisor, la multi ani!!!! Sa cresti mare, sanatos si cu lipici la fete!


Nallysor, sa-ti traiasca baiatul cel mare si sa va aduca numai bucurii in continuare! Pupici!

Fete dragi, multumesc ptr. onoare :)
Aici gasiti copilutii de mai-iunie 04! :)

Plec afare la soare cu fi-mea, revin pe dupa-amiaza! O saptamana faina! Au inceput chefurile!

Mamica de Cristian (alias Sensible Boy) & Amélie (alias Demolition Girl)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

La multi ani Sebi!

Buna fetili. Eu m am plimbarit in weekend cu burta cu tot pe la Tineretului. Si a casa cand am ajuns aveam nasul rosu de la soare.
De abia astept echografia la Iosup vinerea viitoare deja numar zilele.

Irinusha de nume nu ne am hotarat. Mie imi placea ca nume de baiat de muuuuult Luca si m am nimerit dupa casatorie cu numele Luca hihihi. Alt nume ar fi Alex sau Alexandru de aia am zis si la echo Alexa/ Alexia ( asta mi a venit primul in gand), vedem noi mai avem timp.

Madutza frumusica foc Mariuca

Mephala pupam motzatul

Anacami e superba papusica ta .Si am lesinaaaaat dupa rochitelele ei, superbeeee.
M am uitat ca Sebi merge cu bicicleta, ma gandeam sa i iau si eu Inisei.

Tnicoleta bravo asa sa faci sa nu lucrezi in weekend . Oooo a prins 7 pestisori? bravo




Poze


Laureta bb2si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laurina spune:


SEBI LA MULTI ANI, SA FI SANATOS!!! Iti dorim o viata plina de bucuriii, alaturi de fratiorii tai. Nally sa-ti traiasca baiatul, primul din listuta


Alus, imi pare foarte, foarte rau, fi curajoasa, sper cat de curand sa iti revii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Haideti fetelor la subiectul celalalt deschis de Irinusha ca Mamica de mai! Gata avem copii mari, nu mai sunt de scutece!

O luam de la capat: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank">Doi pitici intr-un lighean si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 (Vlad alergand)

Mergi la inceput