Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri 2

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

fetelor ma scuzati ca acum nu prea am timp sa raspund corespunzator va spun ca am citit asa printre randuri scuzati dar zilele astea am incercat sa ma fac utila intr-un fel sau altul mi-am ocupat timpul si mintea...sotul in sfarsit si el solutia la o parte din problema mea..si-a luat liber si am petrecut in sfarsit cateva zile f. placute si deja ma simt mult mai bine... promit ca zilele astea recopar..acum ar fi trebuit sa ies sa-mi rezolv niste probleme ..si deja ma simt mult mai utila...
dana, alina, teo si flavia si toate celelalte fete care nu le-am nominat ma scuzati ca am uitat... va multumesc tuturor stiu ca nu e usor sa sfatuiesti o persoana in stadiul de depresie, si de aceea sunt convinsa ca multe dintre voi nu se simteau in stare sa o faca..defapt cum spuneam eu nu vroiam sfaturi ci doar intelegere.... stiu ca ati facut-o si multumesc tuturor pt. ganduri bune!

va pup.si revin cat mai curand cu vesti despre broskutz..am o gramada de spus... zilele aste m-a tot uimit.. a facut o gramada de treburi noi, ca deh.. azi face 4 lunite.... si am fata mareee

Stefania X2 ... eu, broskutz :)
Nasterea unei stele...numita Stefania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

bravo, Stefania! de fapt, bravo pentru amandoua!

Marina, mamica in de bebe Mihnea-Adrian
www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe(adik POZE)
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)
CUNUNIA CIVILA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

danangie nu te mai gandi la lucruri triste ca pe fondul hormonilor nebunatici din capul nostru se maroneste si mai mult treaba

kitzy mi se pare mie sau nu ai intrat pe aici. se intampla ceva ? [mjoreta] doar de proba

slimatei chiar te rog muuuuuult sa povestesti. pe langa dragalasenia lucrurilor mai invat si eu ceva. ca pana acum nu am invatat nimic. tot stau asa sa vad daca apuc sa nasc si cand m-oi vedea nascuta ma apuc si eu sa invat despre copii... asta e planul

miha am sa bag linkul la sep-oct2008. dar mai tarziu nitel ca acum plec la Iosupescu. SPER sa ma intorc cu carutz.

pupici!

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
Bebe reloaded

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

Kitzy gata scot buretii? Hai zi ca sunt pregatiti, nu am mai facut baie de o saptamana ca sa ii tin uscati pt galerie.
Flavia pe unde esti, sunteti ok?
Alinushca tin pumnii sa fie totul bine la eco si sa afli ce e bebe.
Slimatei eu intradevar nu prea stiam ce sa spun legat de depresia asta de dupa nastere asa ca mai bine am tacut.asteptam vesti despre Stefania.
Danaangie daca vrei iti trimit o poza cu o raza de soare poate poate te mai inveselesti. Nu mai fii suparata ca o sa ai un bebe plangacios. asa ca inveseleste-te , ai atatea motive pentru care sa fii fericita.
Miha si Irene va tin pumnii sa fie totul bine. o sa mai trimit si eu linkul poate reusim sa ii trezim pe dobitocii astia la realitate.
Mav ce face Sebi? cine te-a suparat? sau si la tine isi fac de cap hormonii?
Lau nu te-am mai vazut de mult pe aici sper ca esti ok.
Va pup pe toate fetelor si o zi cat mai buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florelacri spune:

miha74 am semnat si eu petitia...
cristina26 imi pare rau pentru prietena ta, asta e Dumnezeu ne da, Dumnezeu ne ia...

visul meu...
http://community.webshots.com/user/florelacri?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Miha am semnat petitia de cand ai pus-o prima data dar nu am mai apucat sa intru sa-ti spun.Iti tin pumnii sa se rezolve ceva!!!!nu prea sunt in apele mele,am asa o stare proasta dar incerc sa-mi revin!

Va pup pe toate si promit ca va scriu la fiecare cand imi revin.


asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Buna fetelor,
Imi este tare dor de discutiile cu voi si sper sa reusesc sa tin pasul.In ultimul timp nu am stat prea mult la pc pentru ca au inceput sa mi se umfle cam rau picioarele si trebuie sa stau cat mai mult in pat!Macar asta sa fie singura problema!

Am sa incerc sa citesc ce s-a scris sa fiu si eu la curent cu noutatile.
Va rog sa ma treceti si pe mine in listuta cu aceleasi date de la "durere..."

Va pe toate!



Mirela 23w
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

alinushca - merci frumos pentru ajutor! Ne vom intalni cele de la "M-am hotarat....", sa o semnam si in original sa o depunem la ORA (cei care gestioneaza adoptiile) Am trimis si pe la presa ...dar nu este suficient de aducator de audienta acest subiect

mav, musette, florela si toate cele care ati semnat petita - va multumesc inca o data

mcrissa- cum esti? in cate zile vei vedea dublu?

blueeyes- si noua ne era dor de tine. Cred ca pentru picioare umflate trebuie sa mananci fara sare.

stefania- ma bucur sa aud ca iti este mai bine, si ai reusit sa te relaxezi.

Va pup fetelor si o zi excelenta.
Miha




http://tt.lilypie.com/ybP9p2.png
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:




Yuhuuuu!!



http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
Bebe reloaded

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

quote:
Originally posted by alinushca




Yuhuuuu!!



http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
Bebe reloaded

13+



alinushca sa inteleg ca ai vazut o putzulica mica?
sa va traiasca baietelul!!!

Cristina, sigur in curand

Mergi la inceput