Cluj rulz! (79) -Paste fericit si luminat!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Olim am primit pm si ti-am raspuns.



Mami de Razvan(07 martie 2004)
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

asi acuma l-am citit
cand stiic eva trimite-mi un pm te rog


Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Vai fetelor ce vremeRazvan a adormit si ma tenteaza sa ma pun si eu in pat ca nu imi vine sa fac nimic.

Olim ok.

Mami de Razvan(07 martie 2004)
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

ola dragelor. intr-adevar, ce vreme nasoala, numa buna sa-ti pice moralu' sau sa dormi intr-una.
eu imi astept sotu sa-i dau sa manance si apoi ma pun la somn... azi am facut de papa, am inceput sa fac curat la Stefi in camera, dar geamurile nu le-am spalat, ca iar se murdaresc de la ploaie asa ca-s "multumita" de mishcarea de azi si-mi permit rasfatu cu somnic

Stanca, DPN este 28 mai, deci tot mai e ...

multumesc pt. felicitari, dar mare lucru nu am facutinca.

situturor!!

minunea vietii mele

mama si sotie fericita

in asteptarea celui de-al doilea ingeras33sapt.+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Clujencelor mele dragi le multumesc despre informatiile primite in legatura cu medicii ginecologi..... in numele nasei lui Luca si mamicii respective, va multumesc
Ieri mi-am luat o zi libera sa bantuiesc prin oras.... grozava zi am nimerit.. , dar mi-am luat 2 perechi de blugi, m-am tuns, m-am vopsit pentru prima oara.... am stat la cafele... a fost bine per total.. seara am fost in Polus cu Luca... cumparat olitza.... si cam atat....(nu spun ca pofteam la KFC dar sint la dieta ])
Stanca, banii au ajuns la Roxi mica.....
Off... ma deprima vremea asta... mai ales ca ies pe teren..
Mariana, mai zii si tu ceva... la voi cum merg lucrarile???
Va pup cu mare drag....Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Salutare!!

Asi inca tot nu am reusit sa ne intalnim sa-ti dau lucrusoarele,si acum astept sa-mi trimita Olim niste lucrusoare si le aduc pe toate odata.Cand e termenul limita???Sper ca nu e problema ca hainutele sunt micute,ca am vazut ca copilasii au 2 ani...Poate totusi aveti la cine sa le dati,nu???

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&large" target="_blank">Montaj
Povestea nasterii



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rolo spune:

Ola chicas,
Cam de multa vreme nu am mai dat pe la voi. Dar vin de Pasti. Abia astept.
Multumesc in numele lui Ileana pentru urari.
Va pup si fug acum ca am mult de lucru.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Servus fetelor!
Azi am avut o zi buna.Meritam si eu una ca in ultimul timp parca numai vesti rele am aflat.
Am fost la Casa Maica Domnului si am vorbit cu sora Bernardina o gramada.Femeia asta e o minune a lui Dumnezeu pentru copii.Mi-a dat lista de cumparaturi.E o lista scurta dar orice e binevenit.

Olim am vorbit cu sora si zicea ca hainute , ma gandesc eu ca lenjerie(chlioti, maieuri,sosete) intodeauna e binevenita.Copii au intre 2 si 7 ani.

Ramonella hainutele mici sunt pentru alti copii si nu e un termen.Deja am dus o tura si oricand e binevenita orice donatie.

Rolo asa e cam demult nu ai mai dat pe la noi dar nu-i nimic(vorba lui Razvan) ca recuperezi tu.

Vreau sa va zic un lucru EXTRAORDINAR Mihaela_ema a astrans de la colegele de serviciu pentru copii nostrii aproape 800 de lei.

Chiar vroiam sa va intreb nu are nimeni cunostinte pe la ceva avicola sa luam niste carne de pui?



Mami de Razvan(07 martie 2004)
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Rolo,
Deci vin in Buc si tu vii la Cluj . Vom fi in capitala pana pe 4 mai
Pup

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Intru din nou cu rugamintea sa-mi scieti daca stiti cate ceva despre operatia de polipi si deespre dr. Ene !
Va multumesc si scuze ca tot insist !

" Carpe diem ! "

Mergi la inceput