profesorul horhoianu valerica

profesorul horhoianu valerica | Autor: kykysor

Link direct la acest mesaj

a mai nascut cineva cu acest profesor??????? eu da.si a fost bine desi e f dur respingator;am avut increderea in experienta lui profesionala si dupa 1 an de la cezariana am hotarat sa mai fac un bebe; bineinteles urmarita de el; am pierdut copilul./....a trecut trauma.......dupa analize si doar dupa 2 luni si jum m-a incurajat sa mai fac un bebe; asa a si fost............si..........l-am pierdut la 6 sapt(s-a oprit din evolutie ca si celalat)

nici o explicatie; nici o vorba buna; sunt cu psihicul la pamant ;azi am fost la psihiatru;
l-am rugat sa imi faca anestezie sa nu mai simt sa nu mai aud nimic.....bine vino luni...luni m-a trimis acasa....marti nu am mai putut ajunge pt k imi era fffffffffff rau............si miercuri nu s-a ocupat de mine asa cum imi spusese........si mi-a zis ca daca mai plang sa imi caut alt medic......mamei i-a spus sa dispara din fata lui........asa se vb cu cineva care trecea in doar 5 luni prin aceeasi trauma........nici la primul chiuretaj nu s-a ocupat de mine...........e atat de respingator de insensibil........si doar am fost destul de atenta cu el..........al doilea chiuretaj mi-a lasat o mare trauma psihica..........noaptea aud numai acel aspirator si ma visez numai pe acea masa.........l-am rugat sa nu mai trec prin asa ceva.dar nu i-a pasat
e atat atat de rece..........fetelor nu e suficient sa fii profesionist ;tb sa fii si om cu suflet ;nu asa cum m-a tratat el pe mine; mai sunt si alti ginecologi pe lumea asta; nu asa te comporti cu cineva care e daramat psihic


il urasc pe acest medic...........s-a purtat inuman cu mine............sa imi revin si ii fac un mare scandal la spital........pt ca sunt in ultimul hal........azi am fost la psihiatru......pt ca desi am vrut anestezie m-a plimbat ca un catel de colo colo si niciodata nu s-a ocupat el personal de mine
Inapoi sus

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Pe mine era sa ma puna ,,pe butuci'' forever,acest ,,renumit'' profesor Horhoianu.
Sufeream de o mastoza chistica,iar tratamentul dat de mr.Horhoianu a fost total gresit astfel incat ajunsesem dereglata hormonal la maxim,si dupa vreo juma de an,am facut o metroragie de-au venit sa ma ia cu salvarea cu tensiunea 5
Sa nu mai vorbesc de atitudine...ceva horror,plus ca ma chema intr-o veselie la cabinetul din Titulescu si-mi lua o poala de bani!
Era sa ma coste imposibilitatea de a avea propriii copii pe cale naturala,tratamentul hazardat al acestui dr!
Bine ca m-am trezit la timp si-am ales pe altcineva sa se ocupe de sanatatea mea!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CHOWPERSA spune:

Si eu zic sa faci o sesizare la spital, dar personal nu cred ca vei rezolva mare lucru....poate cine stie.... daca vor exista mai multe plangeri la adresa lui.

ACOLO E......
POZA INGERAS
ALEX si DIANA
SUNT TUNS SI FREZAT :)

ALEX-GABRIEL(05.05.2007)

MINUNILE EXISTA, TOTUL E SA AI INCREDERE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kykysor spune:

am scris un e-mail la secretariat; nimic; in tara asta nu exista dreptate; oricum pe MARELE PROFESOR HORHOIANU l-am vb ''de bine'' pe multe forumuri

Mergi la inceput