Leoaicele DC (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Originally posted by aka

hai sa incerc. ndc, p21, gica, monica, intre timp si Cristina. ultima data ne-am vazut la nunta la Ionut si Gabi. adica acum vreo 3 ani...

poze concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=22" target="_blank">in iarba si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=20" target="_blank">ganditoare

Monica si www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatard20061220_-8_Maria Cristina.png[/img" target="_blank">20.12.2006


Mama ce chestie...nici nu ma asteptam sa fii tu,ma gandeam la cu totul altcineva..vezi nu aveam de unde sa te recunosc dupa pozele fetitei tale..O sa-ti trimit un Pm.te-am pupat.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

quote:
Originally posted by katty

Hello.
Daria, Adi69, bagati reteta de cozonac din caietul bunicii sau un link ceva sa vada si ochii nostri!!!
[
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei
Poze Concurs DC Clipe 2007:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=4" target="_blank">Amprente siAndreiinvarf



Pana intra Daria pun eu www.culinar.ro/forum/continut/Retete-in-imagini/9650/Baigli/" target="_blank">linku' la baigliul ei,sper sa nu se supere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Adi, multumim pt ajutor.
Moama, ti am admirat dincolo "oole", Doamne, cata rabdare ai !!! Arata demential de bine !

Sa stiti ca reteta aia de baigli are minim .... stati sa numar sa adun anii de la toti ... 4 generatii de femei gospodine ... oioioiii ... minim 120 de ani



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Merci, Adi!! Arata tare bine reteta de baigli!!!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei
Poze Concurs DC Clipe 2007:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=4" target="_blank">Amprente siAndreiinvarf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Dar nu e reteta mea,e reteta bunicii Dariei!

DAria,care oo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Prajitura in coji de oo. Arata demential !!!

Reteta asta de baigli e de la mama lu` bunica`mea din Bistrita care cine stie de unde a mostenit o si ea. La noi era traditia de Craciun si Pasti, k in rest nu o pupam





Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

N-am facut eu prajitura in coji de oo..ma confunzi..ma duc sa ma uita sa vad cu cine..:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Am vazut,ma confunzi cu cris69,e ingenioasa ideea,insa nu stiu cand adun eu atatea coji de oua..ca noi mancam numai sambata si duminica la mic dejun.DAr ar arata super de PASTI ,din pandispan, sau fructe si gelatina,sau creme mousse...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Mai suna bine reteta de cozonac,dar eu raman la concluzia mea:cel mai bun cozonac e cel facut de soacra mea .Ea-l face si eu (nu numai..)il manac.




Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

seara buna, voi vorbitio aici de praji si lucruri sfinte, eu am dat casa gata si e gata curatenia si casuta bec, si eu obosita, abia astept sa imi fac o baie si sa ma lungesc la tv!

cupilul e acasa ca e gradi inchisa, ieri ne-au intors de la Mariott inapoi si drup de 20 min l-am facut intr-o ora vca am ocolit prin cortoceni si vreo doua filtre!

Katty ai dreptate asa este ar cam trebui schimbat titlul ca se pare ca daca ne apuca ceva ne apuca pe toate o data, eu am emotii pentru sambata, ca si la recoltare secretie am cam sangerat, sincer nu stiu ce inseamna dar imi e frica sa\nu fie cancer, am citit destul de multe in domeniu ......si am auzit multe si nu tocmai bune!

Letita toate la timpul lor si ar trebui sa fi curajoasa si sa gandesti ca va fi bine de acum in colo si trecutul e trecut!

daria vreau si eu reteta de coizonac

Gabita ce face Bogdanel?!

le salut si pe fetele care nu le-am mai vazut pe aici si le urezi bun venit sau revenit1

eu va pup pe toate cu drag

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput