Gravidute si mamici de TIMISOARA (14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

.... Cristina.... La cati mai multi ani dinacestia tineri si frumosi

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Saluti!

Cristinuca sa ai bubulinii si sotioru sanatosi! Schimbasi prefixu`...si eu care credeam ca maine...si ca esti mai tinerica cu 1 an..desi 78 spune de ce...Ies unde doresti...si eu dau de baut ca am luat in sfarsit permisul!
Eu merg si sambata la Mall la scoala de mamici. Mai vine cineva?

Fetele mi-a sosit kitul de recoltare de la Cluj...Acum trebuie sa o anunt pe dr de care spunea Ela cu ceva timp inainte si totul e gata!

irina te-am adaugat! bine ca ai scapat de moderare!

Si noi am papat hipp...dar mai mult cu fructe...macarurile alea aveau un gust...dupa 8 luni nu a mai vrut Cris.

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Ashera, Otim, Ank, Miha multumesc ptr urari!!! Pupici multi de la noi!!!!

Ieri am avut parte de o surpriza placuta din partea sotului, familiei si a prietenilor. Nu ma asteptam!!!

Sotul m=-a sunat din oras sa=mi zica ca nu imi gaseste cadou ca e dificil ce sa=mi cumpere ... ca sunt mofturoasa... si ca cumparam cadoul impreuna pana la urma. Am zis bine fie!!!
Cand a ajuns acasa a zis ca a uitat sa cumpere flori si sa nu ma supar... va dati seama fetelor ce mutra am facut... cum sa uite ca doar era ziua mea.... dezamagita .... dar am zis bine lasa fie....
si am plecat seara la restaurant sa cinam cu socrii.
Initial trebuia seara sa iesim la restaurant cu socrii si atat la o masa in familie si urma ca sambata sa chemam in oras niste prieteni.
Dar aseara cand am ajuns la restaurant la receptie ma astepta un buchet de 30 de trandafiri rosii si unul alb!!!!!!! un buchet imens!!! si cand sa=i cautam pe socrii la masa ma asteptau toti acolo(Familia, si prietenii pe care i-am invitat sambata in oras) . Sa dau pe spate cand i=am vazut... chiar si unii la care nu ma asteptam erau prezenti la ziua mea.
Surprise!!!!!!!!!!!!!!

Si asta nu e tot ca marti am fost sa comandam tortul la Otima Pan ptr sambata !!!! dar sotul deja comandase unul ptr ieri in forma de inima si pe care a scris TE IUBESC!!!
Mi-au dat lacrimile de emotii... chiar mi-a facut=o!!!! nu ma asteptam!
Am un sot de milioane!!!

Cred ca v=am zapa de tot cu povestea de ziua mea....

Pupici si o zi frumoasa


Cristina, Alex 20.02.2006 si 29 cu Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Miha imi pare rau dar nu ajung azi in Mall ca e ziua soacrei mele si suntem invitati la masa. Dar promit ca ne intalnim cat de curand.
Poate ajung si eu maine in Mall dar nu stiu sigur... te sun daca cumva pot ajunge. Inca nu stiu ce program avem maine.
Pupiiiii

Cristina, Alex 20.02.2006 si 29 cu Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Cristina... aproape mi-au dat lacrimile si mie... foarte frumosssss din partea lui

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Azi am mers cu raulito la doctor dupa trimitere la neuro... ca mergem marti din nou. Are 9, 4 kg si 70 cm... ... I-am zis si doctoritei ce papa si a zis ca e f bine... asa e el mare ca tata. In rest ,sta foarte bine in fundulet cu usor sprijin.In carut cand sta la 60 de grade se ridica in fundulet si cu capusorul drept se uita roata roata sa vada tot... se mai intoarce si in spate sa vada daca tot mama conduce caruciorul . Mai sta si sprijinit pe un cot... in pat .Trage de tot ce poate , intinde manutele sa il iei in brate sau sa ii dai ceva .... e un baiat mare ...ce mai

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Cristina, foarte atent sotul tau . Frumoasa surpriza de ziua ta .

Ank, felicitari ptr dimensiunile lui Raul . Mi se pare super ca ia asa de bine in greutate. Eu sunt obsedata cu Chris ca nu ia in greutate si are doar 8 kg, asa ca, atunci cand aud de bebei care papa tot si cresc bine, sunt tare impresionata . Bravo Raulito

Asi vrea sa merg si eu cu Chris la ceva analize mai amanuntite, ca nu am fost. Vreau si eu sa ma asigur ca e ok. Vreau sa merg la un ortoped, sau cineva care se ocupa de oase si de musculatura.. Chris a inceput sa mearga tinut de manaute si vreau sa ma asigur ca e ok. Stiti vreun doctor bun ? Si un control la cap vreau sa-i fac, la fontanela... La cine sa merg?



Mami de
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Ashera.... eu ti-l recomand pe TEPENEU.. CA SI ORTOPED.. E PUTIN MAI SCUMP CA RESTUL ,DAR E PROFI... NOI MERGEM LA EL DE LA 3 SAPT CA AM AVUT TALUS VALGUS BILATERAL.Nu am vrut sa scriu cu majuscule... dar am apasat din greseala pe caps lock ... Pentru fontanela.... asa cum e ea zapacita ... Dr Boia face eco transontanelar... dar daca vrei un control neuro amanuntit cel mai bun e Bacos... (Stim din propria experienta... am fost la toti 3 )

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:



Cristina -superb , super superb ... tare de tot sot ai ( poate vrea sa dea lectii ca eu l-as trimite pe al meu tatic la niste cursuri )



Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by otim



Cristina -superb , super superb ... tare de tot sot ai ( poate vrea sa dea lectii ca eu l-as trimite pe al meu tatic la niste cursuri )



Otilia lui Laurentiu Ovidiu


aduc si eu un elev

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput