desprecopii si eu in revista Business Woman

desprecopii si eu in revista Business Woman | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Pentru cine vrea sa afle mai multe despre istoria site-ului www.desprecopii.com - dar si multe alte intamplari din viata mea, va invit sa cititi revista Business Woman (de aprilie).
A fost interesant sa astern pe hartie odiseea mea de viata. Cu intamplari, emotie si planuri. A fost ca o intoarcere in timp, o privire in oglinda mea interioara. Probabil cel mai complet exercitiu de sinceritate despre mine si desprecopii.com - in varianta originala.

Nu am vazut inca revista insa am auzit ca e interesanta si realizata in conditii grafice super. Daca ati reusit sa cumparati numarul de aprilie - va rog sa imi dati si mie de veste, alaturi de impresiile voastre.

va multumesc ca sunteti alaturi de noi,

Mirela



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Waaau, Mirela super-tare, promit sa-l cumpar ca ma roade curiozitatea sa vad cine a pus pe picioare asa sit minunat !

Fara linguseli (nu sunt genul) dar chiar datorez multe DC

PisiX,
Viitoare Mami (O data si-o data)
Cel mai tare film !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Felicitari, Mirela, wow! asta da veste! tare-as vrea sa citesc si eu articolul!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


quote:
Initial creeata de desprecopii
revista Business Woman (de aprilie).
A fost interesant sa astern pe hartie odiseea mea de viata. Cu intamplari, emotie si planuri.


Felicitari! tare as vrea sa citesc si eu de la a-z caci pe forum am invatat "sa pasesc pe urmele voastre"
revista in cauza apare la ce nivel ?! national,european,mondial?! ca sa imi fac si eu o idee daca am sanse sa o gasesc aici sau sa alertez pe cineva de acasa sa mi-o cumpere
la randul meu il felicit si pe din umbra caci fara el un anumit vis nu putea deveni realitate dar ca intr-o poveste frumoasa doi oameni se intalnesc si aleg sa mearga impreuna spre un viitor sigur nestiut la vremea respectiva... dupa ce trec de faza cu senioratul ma reprofilez,sper cu succes in lumea jurnalului dar prietenii de pe DC nu am cum sa-i las deci voi si posta

Cu gandul la copilarie traiesc din plin www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=17" target="_blank">emotia copilariei m-am transformat din in , si lupt neinfricat PENTRU EGALITATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


quote:
Originally posted by pisix


Fara linguseli (nu sunt genul) dar chiar datorez multe DC




cu remarca dar si cu restul...sper ca "cineva" citindu-mi jurnalul sa nu ezite sa publice partea in care aduc elogii "experientei" mele forumistice (dar si critici) caci altfel ce rost ar avea trademarkul siteului care sigur nu a fost ales la momentul respectiv cu intentia de a ne "ratoi" noi ci din alte considerente -nevinovate/emotionante si sa nu credeti ca sunt membra a n.forumuri ci a numai...doua (ultima adanc neglijata)

Cu gandul la copilarie traiesc din plin www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=17" target="_blank">emotia copilariei m-am transformat din in , si lupt neinfricat PENTRU EGALITATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

bravo Mirela.abia astept sa citesc articolul,cumva,undeva.se poate citi si online?ca daca nu,tre' sa ne anuntam rudele sa ne procure revista:-)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=4" target="_blank">"An apple a day"
si
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">"Prima comuniune",cele mai importante doua clipe ale vietii mele.

I've gt you under my skin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Business woman nu e revista Andreei Marin???
Poate fetele reusesc sa caneze articolul si sa il posteze pe forum.

Cristina 20+ ,cu Mihai Daniel
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

quote:
Originally posted by cristina_26

Business woman nu e revista Andreei Marin???
Poate fetele reusesc sa caneze articolul si sa il posteze pe forum.

Cristina 20+ ,cu Mihai Daniel
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"




http://www.iaa.ro/Articole/Interviuri/Business-woman-o-revista-dedicata-sexului-slab-dar-tare/1415.html

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=4" target="_blank">"An apple a day"
si
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">"Prima comuniune",cele mai importante doua clipe ale vietii mele.

I've gt you under my skin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Daca nu-i pacaleala de 1 aprilie,
atunci Felicitari Mirela!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Ortansa crezui ca ne dadusi interviul cu Mirela
bravoo Mirela astept sa apara sa citesc si io


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu

Putin cu putin se aduna marea...




"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:



Am citit articolul despre Mirela si tare mi-a mai placut. Desi sunt un pic bolnava si nu am iesit din casa de cateva zile , astazi mi-am spus ca trebuie sa ies neaparat, sa cumpar revista si sa citesc articolul... Odata ajunsa in casa, nici nu m-am descaltat, am intrat in bucatarie, am rupt ambalajul de plastic si curioasa incercam sa vad la ce pagina o gasesc pe Mirela noastra... Am citit pe nerasuflate tot, de la A la Z, mi-am adus aminte de Iasi, de Copou... de vremea studentiei , cand la fel ca si Mirela primeam pachet de acasa de la mama cu sarmale si le mancam cu nesat, chiar daca erau reci ... ehh..amintiri, dar tare frumos a mai fost ...

Mi-a placut si ambitia pe care o ai Mirela, de a merge mai departe, de a face ceva util si bun ...de a cunoaste si daca se poate a impartasi ....

Desi nu sunt o foarte veche membra in acest forum si nici chiar mamica, m-am atasat foarte mult si nu este zi in care sa nu rasfoiesc mai prin toate subiectele , desi nu prea postez... asadar, mi-a facut o deosebita placere sa citesc cum a luat fiinta acest minunat site si aceasta mare comunitate, care uneste , chiar si via Internet....

Inchei prin a ura sitului desprecopii.com la cat mai multi membri, dar si tie Mirela sa ai parte de tot ceea ce este mai bun, alaturi de cei dragi tie , Andrei si Florin

Mergi la inceput