Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 5

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyonise spune:

Salutare, fete inimoase! Va rog sa ma treceti si pe mine pe listuta cu o cutie de NAN HA si una de Humana SL. Le-am mai anuntat o data dar, cum sunt mai rar folosite, inca nu au aparut doritori. Insa ma gandesc ca, pana la urma, cineva va avea nevoie si de ele. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoB spune:

Buna, Ofer si eu 2 cutii si jumatate de Utrogestan care mi-au ramas mie din timpul sarcinii si 2 fiole de Ergomet (pt. dupa nastere pt. curatarea uterului). Eu am luat Ergomet timp de 10 zile (2/zi) si astea mi-au ramas.
Singura problema este ca va trebui sa veniti pana la Iancului sa le luati, ca nu am cu cine sa imi las mult timp copiii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoB spune:

Am si o salopeta de graviduta pe care o ofer cu cea mai mare placere unei gravidute. Este bleumarin, de la ROCOCO,din raiat. Daca cineva are nevoie, va astept la Iancului sa o ridicati!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoB spune:

Ofer gratuit premergator. Este un model simplu, nu e de firma,insa l-am folosit la fetita, iar acum nu mai am loc de el prin casa...si oricum mai dureaza muuuult pana cand as avea nevoie la baieti...daca stiti pe cineva care il vrea, il dau cu cea mai mare placere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Bine ai venit NicoB! multumim de ajutor!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei din vechiul concurs este Humulesti.jpg
_
Poze din concurs:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=17" target="_blank">poza Dianei este eupleclaBrasov.jpg

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=33" target="_blank">poza Dianei este pictata.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_dani spune:

Buna ziua tuturor!

Naty_blondy, iti trimit lapticul la Galati, detalii pe privat.

NicoB, cutiile de Lactana sunt ale voastre, astept instructiuni referitor la o intalnire, detalii pe privat.

Multa sanatate si ne auzim curand!

mami_dani si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianayo spune:

Buna fetelor aveti cumva un patut de donat....sau de dat cu imprumut?
Am o prietena care are gemeni si au 4 luni si 65 cm. Au un patut ....... dar noaptea se lovesc cu piciorusele (dorm la capete diferite).
Daca vreti sa o ajutam mergem impreuna sa-i facem surpriza.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Ptiuuuu si tocmai l-am dat p-al sora-mii la cineva ca voia sa scape de el din casa !Daca stiam,nu vi-l dadeam voua?!

.............................
Oh once in your life you find someone
Who will turn your world around
Bring you up when you're feeling down!
Brian Adams-Heaven

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

Buna fetelor
Am si eu o mare rugaminte la voi, daca aveti careva de dat un carucior pentru gemeni, i-ar fi de mare folos Violetei (Denisa ii mai trimite lucruri, iti multumim Denisa ) ea e insarcinata si ....Alex cu spina bifida din pacate inca nu umbla....si ma gandesc ca are sa ii fie tare greu cu doi care nu umbla, de purtat in brate....

Multumesc

Maria

"Timpul meu īngaduie, timpul meu īmi apartine numai mie."(Dostoievski)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nona_denis spune:

Adrianayo, proaspata mamica iti multumeste mult pentru hainute.
In legatura cu patutul uite aici pe cineva care are unul de dat:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=118880

Fetelor, aveti tot respectul meu pt ceea ce faceti!



Mami de Denisache

Mergi la inceput