Aspirante optimiste >20 (283)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Ruxandra, eu am renuntat la proiectul bebe pentru o perioada...din cauza chistului meu baban, trebuie sa iau AC minim 3 luni...deci...

Oana

Un pentru noi...

noi2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandrab spune:

uffff.. acum mi-am adus aminte...


Asteptand un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia86 spune:

quote:
Originally posted by oanaiacovita

Ruxandra, eu am renuntat la proiectul bebe pentru o perioada...din cauza chistului meu baban, trebuie sa iau AC minim 3 luni...deci...

Oana

Un pentru noi...

noi2





Oana imi pare rau ca ne dai vestea asta,dar nu uita ca trebuie sa faci orice sa te pui la punct ca sa se lege si odata.
Stiu ca ai sentimentul ala de nerabdare,dar trebuie sa fii optimista ca timpul trece repede si o sa te pui din nou pe treaba. tesi sa nu fii supi.

alexia86

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mnarcisa spune:

alexia86- da mai am un baietel care de curand a facut 8 ani si de ziua lui a zis ca vrea un fratior si o surioare (nu unul sau altul), eventula ambii odata, sa si rugat la DD sa ii trimita 2 bb


****************************

Narcis George bobocel de cl I si Narcisa

"Nu lasati sa treaca o zi fara sa zambiti."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Narcisa nici eu nu am curaj sa trec la odisee. Mai astept cateva zile pt ca la mine inca nu a intarziat ciclul. Doar am 4 teste slab pozitive. Si simptome cat cuprinde.

==========
Corina
Albumul meu

http://tt.lilypie.com/gqapp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia86 spune:

quote:
Originally posted by mnarcisa

alexia86- da mai am un baietel care de curand a facut 8 ani si de ziua lui a zis ca vrea un fratior si o surioare (nu unul sau altul), eventula ambii odata, sa si rugat la DD sa ii trimita 2 bb


****************************

Narcis George bobocel de cl I si Narcisa

"Nu lasati sa treaca o zi fara sa zambiti."





Super frumos!!!Atunci nu ramane decat sa-ti urez succes in ai face fiului tau cadoul mult dorit!Te asteptam cu o veste buna.


alexia86

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anadomnica spune:

BraveGirl si mnarcisa - felicitari!! si pupi pe burtici sa stea cuminti bebeii si sa va bucure zilele!

Acush vine bebe mult dorit!
http://tt.lilypie.com/MZWVm7.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelaalba spune:

Fetelor, ati scris o gramada!Acum v-am terminat de citit!

Ruxi- gluma e super haioasa si chiar m-a facut sa rad.O sa-i dau si sotului problema.Iar rezolvarea i-o arat deseara!

Brave si mnarcisa - hai fetelor dati de baut ca doar avem bebei in gasca!Si cand treceti la odisee sa nu cumva sa uitati de noi!
Azi am vazut si eu un test cu 2liniute.Dar din pacate nu era al meu.Era al unei colege.Oricum m-am bucurat pt ea si o sa stau cat mai mult in preajma ei , poate se ia si la mine.Hai ca daca ma molopsesc va dau si voua!

http://tt.lilypie.com/0MQep2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia86 spune:

fetele unde sunteti?

alexia86

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia86 spune:

chiar ati fugit toate si m-ati lasat singurica...


alexia86

Mergi la inceput