Mamici din Arad! (93)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Salutare!
Maine venim dar un pic mai tarziu, pana se scoala, pana mananca, pana imbrac doi prunci... Probabil pe la 7 ajungem.

Multumesc ptr voturi!

Ne gasiti la concursul clipe de viata 2007:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 Vlad alergand in ploaie!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank">Doi pitici intr-un lighean


Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Deci cine vine miine?
Alina,Alina.a, Gabi, Miha, Flavia, Diana, Carmen, Moni, Ada...
Restul? Clau, Ioana, Ildi, Anca, Nico, Maria rubi, Cristiana, Magda?
Sper ca n-am uitat pe cineva...
Vedeti ca nu-mi merge soneria...Daca nu va deschid , dati-mi un bip...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristina, si alina.a zicea ca vine, dar nu sta mult ca are musafiri.

Diana, succes in continuare! Am vazut ca ai multe voturi deja.

Abia astept sa ne intalnim maine. Sper sa veniti cat mai multe. Restul fetelor care n-ati raspuns apelului???




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Am intrat inainte de a merge la culcare.
Maine duc si eu ceva biscuiti de casa si un suc.Cu pizza mai vedem la fata locului.

Am gasit scaun de masina pt Mela,sunt foarte extaziata ,mai ales de "pret" .Am molipsit-o si pe ea pt ca tot imi spunea sa mergem sa-l cumparam si sa-l dam pe cel de acum fratiorului.
Nopate buna,ne vedm maine.


Carmen(26+) si Melania Ioana(14.01.2005)




ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mai, neaparat sa veniti si careva cu BEBELUSI I-am zis Dianei ca maine mergem sa ne intalnim cu copii si repede a sarit ca ... BEBE? I-am zis ca or sa fie si mari si mici,abia astept sa vad cum interactioneaza.Dar ascundeti jucariile ,ca a mea daca da de jucarii noi,nu mai baga pe nimeni in seama !!!

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIA MEA

CUI II PASA DE LUPUL CEL RAU? (:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:


Salutare
Cristina si noi venim azi ,am primit adresa . Si eu am sa duc praji si ceva suc ,asa ca nu te stresa prea tare.
Alina faci ce faci si tot la mancare te gandesti.
Monidaca vrei ne intalnim pe la 17:45 ca si data trecuta. Suna-ma daca vrei.

Ildi si David (2 mai 2006 )


Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ILDI ba da as vrea,dar o sa te sun inainte ,sa vad daca suntem gata pana la ora aia,depinde la cat se trezeste Diana.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIA MEA

CUI II PASA DE LUPUL CEL RAU? (:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Cristina si eu aduc ceva suc asa ca nu cumpara tare mult daca tot se aduce cate ceva.

Alina, eu zic pas la pizza de data asta. Oricum nu ma omor dupa ea de obicei si sunt cam satula de ea. Vedem la fata locului ce si cum.

Ma duc sa-mi fac analizele ca tot am uitat si trece luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Alina, revin, vrei sa-ti duc papucii aia sa-i vezi inainte de a comanda??? Sunt faini si au talpa tare comoda zicea Sorin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

dragele mele venim si noi,dar va rog sa ne scuzati vom sta cam o juma' de ora asa ca nu intarziati!.eli a mea are un program tare ciudat in sensul ca la 7,30-8 seara cel tarziu doarme...si de la 6 seara incepe maraiala.dar vin ca mi-e dor de voi ,sa aduc si ceva "samanta" de bebelush poate se mai "prinde" pe ici colo si sa o vad pe muh cu burtoiu ca de maine...plus ca stiti e mama la mine...
abia astept sa va vad!

alina mamica bulinei www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0" target="_blank">Elisa (20 iunie 2007)

votati bulina www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=5" target="_blank">aici(asacreste) si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=17" target="_blank">aici(elisadescoperindlumea)


povestea noastra...

Mergi la inceput