Gravidute si mamici de Cluj - 67

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

NEATZA
LORE am vazut si eu cereale PT noapte de la Nestle ,dar parca se spunea ca au o gramada de conservanti
IOANA draga mersi mult
zici ca se gasesc biscuiti de la MILUPA ?
VREAU sa i dau puiului biscuiti cu mar dar n stiam ce fel de biscuiti sa i cumpar ,la un moment dat chiar ma gandeam sa i fac eu :) si sa pun in ei zahar f putzin
ANA draga lasa bine ca ati rezolvat si cu balcoanele
NICO zici ca finutzu iti face trezirea asa repede ?
OANA in ultimele poze ce le am pus e si inelul ala magic:))

INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

ADRIANA cand ii dai biscuitele puiutzului nu ti frica sa nu rupa din el o bucata mai mare si sa se inece ?
intreb si eu ca sa stiu cum sa fac
ce biscuite ii dai?

INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Anamica – lasa ca trece si o sa aveti un balcon suuuper! Felicitari pentru papica!

Alex – dar de unde ai cumparat inelul cu pricina???




Oana-Alina si Maria-Teodora

comoara din viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

OANAdraga l am luat din State
s ar putea sa gasesti si aici
dar daca nu fa cum i am spus si lui Gabi ...cu tifon ,am incercat si eu si functioneaza de minune

INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Diana, ce bine ca papa Ana pireu! vezi, nici nu ai avut nevoie de biberoane - ce mai! e fata mare, nu bebe, sa pape din sticluta!

imi zici si mie cit te costa balcoanele?

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/sets/72157603860343198/" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

ce liniste pe acilea....

Oana-Alina si Maria-Teodora

comoara din viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

Fetelor ce parere aveti de laptele UHT
AM gasit gris calcic ,cica i 100% natural si nu contine gluten ,ce parere aveti ?
OANA draga se pare ca numai noi suntem prin zona:)

INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Salut
Am fost plecati...
Adriana are acum vreo 11, 300 kg si vreo 79-80 cm. Eu nu stiu cum sa fac sa nu mai bage nimic in gurita... ca ar minca si plastic. Nu stiu cum sa iti spun sa o inveti. rupe-i tu putin... si ii dai si ea vede de unde maninca... sau maninca de fata cu ea si i se face pofta si atunci incepe...

Alex si biscutii au gluten , poate sa ii amini pina pe la 8 luni. Daca vrei tu sa faci nu are rost sa pui zahar, ii vei amesteca cu fructe si va fi numa buna combinatia. Eu i-am dat la P in mina sa manince cam de la 8 luni jumate, cind deja stia sa mestece, nu se ineaca(il supraveghez oricum) sint f tari biscuitii si numa inmoiati ii poate rupe...
Nu stiu nimic despre grisul calcic, parca scria Meli ca ii da lui Timea gris pt copii. Poate iti raspunde ea.


Bianca inversu este ceaiul de musetel.



Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

BIANCA - Sucul de morcov este constipant iar cel de mar provoaca diaree.Dar daca-i deranjata la stomacel, nu stiu ce sa zic - mai bine consulta medicul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

ALEX - Am vazut ultimele fotografii cu Tiadris.Tare-i dulcica, mai ales fotografia cu balonul - gimnasta o face mama .

Merci fetelor.Cred ca asa voi proceda si eu.

Mergi la inceput