Despre spitalele si doctorii unde ati nascut (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristacoman spune:

Buna Simona,


iti recomand cu toata increderea pe Dr. Catalin Petru Haiduc de la Filantropia. Este un medic tanar, dar cu experienta si un om deosebit. Am nascut cu el in ianuarie si totul a decurs minunat.
Daca ai intrebari iti raspund cu placere.


Cristina, mami de Antonia (29.01.2008)
http://s282.photobucket.com/albums/kk249/cristinacoman/Luna%200/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oannna spune:

Servus burtici!
Sunt o viitoare mamica cu DPN noiembrie. Voi naste la clinica Dr. Nanu, din Cluj, pe Decebal.
Se mai "inscrie" cineva acolo?

Sarcini usoare si bbei sanatosi

Oannna17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia-maria spune:

buna

sunt o viitoare mamica, insarcinata in sapt. 34 si as dori sa va intreb daca a nascut cineva cu doamna dr. Oprescu Dana- polizu.
Pe mine dansa ma supravegheaza de la inceputul sarcinii si mi se pare un dr. foarte bun. Intrebarea mea este daca vine si la nastere, indiferent la ora la care se produce ea.

va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinast spune:

quote:
Originally posted by alexa101

Buna ziua,
Va rog frumos recomandati-mi un medic ginecolog ffffffff bun de la ELIAS care sa ma monitorizeze si la o viitoare sarcina care sper sa apara cat de curand (daca stiti de Dr.Aneta Andrei sau Dr. Daniel Tutunaru), va rog spuneti-mi impresii, nr. de telefon daca aveti, preturi.
Avand in vedere ca primul baietel mi-a decedat la varsta de 7 luni, cu multe diagnostice, acum vreau sa suflu si in iaurt si nu vreau sa mai merg la Sp.Cantacuzino.
Va multumesc mamicilor.
Alexa

Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinast spune:

quote:
Originally posted by alexa101

Buna ziua,
Va rog frumos recomandati-mi un medic ginecolog ffffffff bun de la ELIAS care sa ma monitorizeze si la o viitoare sarcina care sper sa apara cat de curand (daca stiti de Dr.Aneta Andrei sau Dr. Daniel Tutunaru), va rog spuneti-mi impresii, nr. de telefon daca aveti, preturi.
Avand in vedere ca primul baietel mi-a decedat la varsta de 7 luni, cu multe diagnostice, acum vreau sa suflu si in iaurt si nu vreau sa mai merg la Sp.Cantacuzino.
Va multumesc mamicilor.
Alexa

Alexa




Salut
nr. de telefon pentru a te programa la dr.Tutunaru este 0720099299 (cabinetul fortis).Multa bafta.
alina





18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BeLucci spune:

ralu79, da am stat la salon"special"! a costat 100 pe noapte! eu am nascut sambata si luni deja am putut sa plec acasa!conditiile sunt mai muult decat excelente! stiu ca trebuie sa-ti faci "rezervare" din luna a 6-a de sarcina! eu am vb cu dr din prima luna de sarcina si a spus sa-i reamintesc in luna a 6-a dar am uitat! si in ziua cand am nascut sotul meu mi-a facut surpriza si a vb cu dr sa stau in salon cu plata! si sa rezolvat! dar din cate am inteles nu toata lumea are prioritate ci doar pilele marilor doctori din bega! dar sa intamplat ca eu sa stau in locul unei persoane care a plecat mai repede! ca altfel nu aveam parte de asa tratament! eu nu am avut nevoie de perfuzie, dar trebuia sa ne cumparam noi: calmantele absorbantele....si ce mai aveam nevoie! nu am primit nimica de la spital!daca mai vrei alte detalii iti mai spun!:)nastere usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinne_m spune:

buna!
din clipa cand am stiut ca sunt insarcinata am inceput sa urmaresc toate discutiile de pe forum, dar nu stiu din ce motiv nu m-am inscris.Parca aveam nevoie de curaj. Ei, acum ca am o fetita frumoasa si sanatoasa de aproape 3 luni mi-am invins toate temerile si iata-ma............
Eu am nascut in Cluj la Gine 1 cu dr. Butnaru Alin. totul a fost bine, pana la urma............Oricum e un doctor deosebit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihabar spune:

Buna,
Sunt o viitoare mamica insarcinata in 28 sapt, si as dori sa aflu daca stie cineva despre dr. nahed george de la maternitatea Polizu?

Multumesc
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crtranca spune:

buna fetelor

sunt si eu o viitoare mamica, am 18 saptamani de sarcina si merg la doctora Carstoiu Monica de la Municipal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

conteaza mult ce doctor ai atunci cand nasti.dar conteza mai multdupa ce se consuma evenimentul.atunci cand nasti nu mai ai timp de gandire.de plans de urlat si de abia mai ai respiratie p tine sa nu moari.pt mine asa a fost.a fost o nastere indusa.decat sa mai trec prin asa ceva mai bine fac cezariana sau epidurala cu toate ca eu sunt mai naturalista din fire.

Mergi la inceput