Despre spitalele si doctorii unde ati nascut (2)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pink_sheep spune:

Salut! Sunt noua pe aici si as fi vrut sa va intreb ce stiti despre nasterea cu dr constantin roxana la medlife? am vazut aici pe forum niste pareri de acum cativa ani cand am inteles ca era la euroclinic... m-ar interesa informatii mai noi dc stie cineva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalyna spune:

si eu mergeam tot la cabinet, as fi putut si la spital, dar am evitat spitalele cat am putut. doctorul meu imi raspundea la intreri, n-am avut probleme. de ce nu il suni sa-l intrebi cum sa faceti sa iti vada analizele, sau daca nu ai numarul lui, suna la cabinet sau da o fuga la spital, dar nu sta asa. mie imi spunea dr meu cand sa ma programez pt data viitoare si mai des de o luna nu am mers, dar nici nu am avut probleme, insa stiu sigur ca daca ar fi fost m-ar fi tratat cum trebuie.

-------------------------------------------------------------
aici este scrisoarea lui David adresata Mosului www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Scrisori pt Mos Craciun&page=1" target="_blank">k1.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yuliana82 spune:

Buna seara!
Cine a nascut cu Dr Kasmo Mohamed de la Maternitatea Giulesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea21 spune:

pentru viitoare mamici interesate: am nascut anul trecut la spital privat gynia in cluj si a fost ...exceptional. odihna si tratament, a fost ca in statiune. am nascut cu dna dr fulga florescu, super woman, era in spital de 2 zile si 2 nopti, nu stiu cum mai rezista la 2 noaptea intre picioarele mele. totul a fost perfect, am avut anestezie epidurala. zilele care au urmat toata lumea s-a purtat foarte frumos, incat m-am relaxat nespus de mult si am mers acasa cu bebe plina de curaj si odihnita pentru un nou inceput in viata noastra. asa ca va recomand spitalele private.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iudita16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebis

Buna,
Sunt noua pe foum si as dori sa aflu cate ceva despre dr. Hamid Ayatollahy,Ion Ionut sau Desire Francoise, cum sunt si unde ii pot gasi,ma refer la cabinete particulare
va multumesc


buna,
Am nascut cu Dr. Hamid 2 fetite minunate, cea de a 2-a chiar in noaptea de revelion 2009-2010 cand acest doctor minunat a venit special pentru mine la spital desi eu trebuia sa nasc undeva la sf lunii ianuarie. A venit direct de la petrecere cand a auzit ca m-am internat. Ti-l recomand din toata inima. Il poti gasi la Medicover Pipera.
Multa sanatate si mergi fara teama la dr. Hamid

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poxi8 spune:

As vrea sa stiu noutati despre Dr. Ranga Mirela- Mat. Giulesti; eu sunt acum la o a treia sarcina(si a treia cezariana); al doilea copil l-am nascut cu dansa(in 2008) si atunci totul a fost OK; insa in ultimul timp am auzit tot felul de vesti, ca ar fi destul de indiferenta cu pacientele, ca nu le-ar mai acorda asa atentie; ce parere aveti? stiti ceva noutati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yuliana82 spune:

Buna fetelor!
Sunt nou venita pe forum. Eu o sa nasc la Maternitatea Giulesti pe la sfarsitul lui aprilie, inceputul lui mai. Exista cineva care va naste in aceasta perioada si la acest spital?
Din cate am citi se pare ca este personal bun in acest spital, un pic stimulati si o sa fie bine la nastere.
Doctorul mi-a zis sa imi faca epidurala, dar mi-e teama de efectele secundare. Am o cunostinta care se pare ca nu a avut lapte din aceasta cauza.
Eu tind spre o nastere normala fara epidurala
Voi ce parere aveti de aceasta anestezie.?

Pupici si astept un raspuns de la voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

nu are nici o legatura cu lactatia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yuliana82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui delsim

nu are nici o legatura cu lactatia

Delia

"Ceea ce suntem contribuie mai mult la fericirea noastra decat ceea ce avem." Schopenhauer


Multumesc pentru raspuns, Delia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Silvy_silvy spune:

Salutare burticilor! Sunt noua pe aici, am aproape 2 luni de sarcina.... Trec la subiect pt ca mai am putin si plec acasa (sunt la servici acum). As dori sa stiu cate ceva despre Dr. Catalin Haiduc. Am mai citit pe forum ca este un doctor f bun, ca iti explica totul cu calm, etc ..., sper sa fie asa, eu am fost doar o data la el, si ma mai duc pe 8 martie...Ideea era sa stiu pareri mai recente, caci ce am citit eu era de prin 2008 ... acum poate s-o fi facut mai "nesuferit " . La prima vedere - o intalnire destul de scurta, la Filantropia, la camera de garda, nu prea mi-am dat seama cum este...
Va multumesc foarte mult...

Mergi la inceput