Regasiri ( 8 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Eu sunt suparata tare....Mark a racit...are muci si ochisorii rosii si inflamati...e super agitat...si vrea numai afara...si la noi ninge la ora asta!!!!!!!

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

quote:
Originally posted by alexandra_25

Eu sunt suparata tare....Mark a racit...are muci si ochisorii rosii si inflamati...e super agitat...si vrea numai afara...si la noi ninge la ora asta!!!!!!!

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia





Offf tare rau imi pare multa sanatate si tie multa rabdare si putere


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

salutare fetele,
aici si noi - azi am dormitcu fata- de aceea nu am prestat nika.

Am pus ceva poze noi - in rest ... joaca si iar joaca.
Mainou ma lasa sadesenez cu mana peste manutza ei(panaacum so tragea si nu era chip). Asa cadesenam pe tabla magnetica si de la prima forma pe care o faceadeja spune ce desenez - gaga - gasca, sau miau - pisica, sau mor - urs, sau wwwwrrrraaaauuuuu- adica leu, etc.

inca nu ne-am hotarat cand plecam la OR -vineti sau sambata ... dar va voi citi side acolo - cu scrisu o safie mai greu.

pupam fetele si copiii

EDITEZ - ca am uitat sa pun pozele sub link.


Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Mirona-ce scumpik e Kara ia crescut si parul(am eu o treaba cu parul tot astept sa fac codite )
Dodo-pui-bine ati revenit multa sanatate
Dayanara-nu cred ca se poate ineca cu mazare e prea mica ,frumoase tricicletelecare o iei?

avem si noi poze

bolnaviorii si multa sanatate


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Ce bine-i sta Karei in portocaliu!! si are deja bicla...s-o stapaniti sanatosi

Dayanara is faine amandoua, tre sa-i arat la Paco, sa-i luam la Dani, ca el tot in masina aia electrica il plimba...cu telecomanda...
sa inteleg sa protovitul il iei in orcice farmacie spaniola?

Alexandra fa-i spalaturi nazale cu ser fiziologic si baga-i panadol tot la opt ore... in rest, multe likide si rabdare

Revin...am musafiri

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Salutare
Ieri s-a tot oprit curentul la noi. Cred ca au avut o defectiune ceva. Si aseara am scris si eu ditamai mesajul si cand sa-l trimit, s-a luat curentul. M-am suparat rau si am plecat la nani.
Aveam de gand sa ma revansez astazi, insa sunt moarta de somn si oboseala. Daca nu ma bag in pat adorm pe taste.
Cu speranta ca maine voi fi in forma, va spun de-acum noapte buna si va pup pe toate

"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

seara buna fetele!

DODO....la voi ne e gandul mai mereu.asteptam maine sa intri sa ne mai spui.pupici si tinem pumnii stransi..

BAMBO....tu ai probleme cu parul?eu am probleme cu parul....antonia tot mai are ceva,dar sophia nu are decat un pufulet care incearca timid sa i se incarlige si parul din fata pe care il fac codita,chiar daca e subtire cat un pai.tin la el si asta e toata comoara mea pana acum.

ALEXUCA....multa sanatate la mark si insanatosire grabnica!si il cred ca vrea numai afara indiferent de vreme,ca si ai mei azi au stat in vreo 2 balcoane,plus scos afara si tot nu erau satui de afara asta....

DBUNNY.....voi sarbatoriti ziua tatalui?si aici este dar nu ma intreba cand,ca eu nu tin,daca nici ei nu tin 8 martie de ce sa tin eu ziua tatalui si a mamei.sotul meu cu sorsa si fracsu pun bani si fac cadou la parinti....adica implicit si eu,cumnata(care mesteca mancarea copchilei..care e nevasta lu' fracsu)si prietenul lu' sorsa.....dar eu in afara ca sant prezenta fizic...gandurile mele sant la mama,la brutaria din piata care face covrigi buni,la vecina de la blocul de vis-a-vis si cu care abia astept sa ma vad in romania....eu sant pe alta lume in astfel de intalniri.si ce ciudat ca daca tot se sarbatoresc zilele astea,nu sant la fel in aceesi zi in toate tarile....pupam urechiusile lui dani.offf!voi cu otita...dar nu te aud sa te plangi ca e agitat si urla din cauza asta...e foarte bine inseamna..

DAYANARA.....ca si stare,stiu cum te simti,iti tremura chilotii pe tine,ca si mie imi tremurau.dar incearca sa-i di un piscot care e mai moale si ala chiar ca se topete in gura,stai langa el si daca vezi ca se inneaca,intoarce-l repede cu capul in jos,baga-i degetul si impinge eventual pe gat,sau are lipit pe cerul gurii....nu ma privi ca pe o curajoasa,ca nu sant...dar pt ca la un moment dat am crezut ca a invatat,si cu toate astea tot s-a mai innecat,a trebuit sa iau repede o decizie ce fac..da-i numai o jumate de piscot in manuta si umbla dupa el cat il mananca....curaj mami!!!

ma duc sa savurez poze de MIRONA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

ce-i dai soro sa manance la kara,ca de la un rand de poze la altul,e mareeee....sti ca ti-am mai spus eu faza asta.si ca distanta dintre poze nu e lunga sa zici ca,na,e normal,copilul creste.....e frumoasa,frumoasa...mai ales cand doarme...pe olita e dulce si in baie la fel,iar in poza in care tine ochii stransi imi vine sa o puuuuup....iti aduci aminte cand ti-am spus cat de bine ii sta in portocaliu?ai vazut ca si fetele au sesizat asta....foarte frumoase poze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

mai fetelor,haideti sa-mi spun si eu parerea despre aceste trotonete sau trionete(cum le zice sotul meu...el uita ca le spune trotinete si stalceste)...noi am considerat ca nu bagam bani multi in aceste trotonete..
pai noi am platit pe una 70 euro,deci 14o pe amandoua.ne-am gandit asa:de unde stiu ca le va placea?cum sa dau pe una mai mult de 100 de euro,cand poate ei nu vor merge(vor merge impropriu spus,ca tot noi ii manevram,pana or pedala ei....).... pe ele decat in vara asta sau cel mult vara viitoare.am convenit sa le cumparam mai ieftinute si sa bag bani mai multi in niste biciclete pe care le vor avea o buuuuuuna bucata de timp.pe biciclete vor avea sigur mai mult fun,vor intelege ca e mai fun....acu cu trotonetele astea,noi iesim in parc si tot pe jos ii las ca ei inca au gustul de a merge singuri si nu plimbati pe trotonete.cand vor fi in stare sa pedaleze le ia macsa biciclete.....apropo's bicla se spune la bicicleta si nu la trotoneta.....si atunci le voi lua niste biciclete bune,stabile,bengoase si fitzoase....dar numai asa de amorul artei....noi nu am bagat bani in trotonete....
nu dau sfaturi,a nu se intelege gresit mesajul meu....mi-am spus punctul meu de vedere apropo's de niste trotonete care nu se merita sa fie cumparate la niste preturi...stiti voi ce-am vrut sa spun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

pupici la gagici !

am mancat pe fuga la ora 21.30 si imi e cam greaaaaaataaaaa sper sa raman la forma asta si sa nu avanseze !

noapte frumo !
D


Mergi la inceput