Aspirante optimiste >20 ani (279)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

neatza fetele si de la mine ce faceti? eu nu am mai intat in weekend
arinaa saru'mana ca ai intrebat de mine..din pacate sarcina mea s-a oprit in evolutie conform spuselor ecografiei si din pacate duminica am iinceput sa sangerez care de fapt e ca un ciclu ,dar din moment ce nu s-a vazut la ecografie poate ca a incercat sa se prinda sarcina si nu s-a putut . eu sper sa am mai mult noroc dupa ce trec uratii , sa ne apucam atunci
am citit si eu despre cont acela comun si de la subiectul nou "clipe de viata" ..am inteles ca eu fiind unica vinovata ca am dat contul comun si parola...acuma,sincer eu am sa raman aici cu voi ..fiecare cu treaba lui daca asa ma cred fetele celalalte sa creada ce vrea chiar nu ma intereseaza./

Anca..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Buna Ancutz! Hai la cafelutza co noi ! Nu mai fi suparacica si nu te mai stresa ! Ai grija de tine si pune-te pe treaba dupa ce trec uratzii ! Vreau o veste buna de la tine ! NEAPARAT !Ca ai trecut prin destule....DAR IMPORTANT ESTE SA NU FII STRESATA. Asadar , scapa de stres si relaxeaza-te ! Eu iti tin pumnii stransi-stransi .

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinaa spune:

voicu bebe m-am intristat la auzul vestii dar in acelasi timp ma bucur ca esti optimista

http://tt.lilypie.com/Lg7Ap2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Ancutza , am uitat sa-ti zic....ma bucur ca nu a trebuit sa ajungi sa treci prin alte lucruri...stii tu...

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

Cristina da iubita o sa fiu cu forte noi...am fost trista ce e drept in weekendul asta ma tot gandeam la ce imi zicea doctora aceea la ecograf , incercam sa ma intreb "de ce ?"..dar poate ca nu era momentul si ca voi ramane gravidutza lunile acestea si va fi o sarcina pana la termen fara probleme.
dupa ce trece si ciclul o sa ma duc la dr cred ca cel mai probabil saptamana viitoare , marti . sper ca luna asta sa fie buna pt multe din trenoi si sa vedem II liniute.

Anca..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medeea_vs spune:

Neata! Vreau si eu cafeluta.
Monicutzaaaaaaa LA MULTI ANI!!!!!!!! Sa fii iubita si fericita si sa va traiasca bebitza!

- pana la Craciunul din 2008

http://tt.lilypie.com/lU7Np2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Ancutz , nu t6e mai chinui sa te mai intrebi "de ce" , iti faci mai mult rau.Incearca sa crezi in viitor , sa fii optimista , vei vedea ca va fi bine. Dupa ce trec rusii , parerea mea, ar fi bine sa-ti mai faci o ecografie sa-ti zica dr cum stai "cu interiorul" acum. Poate reusesti sa porti o discutie cu dr sa vezi ce te sfatuieste si el.

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Fetelor ma cam doare burta si cred ca o sa si vina aztazi..... dar daca nu vin... va dati seama ca maine la prima ora ma testez

http://tt.lilypie.com/XYjJp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Madutza ,. doamne-ajuta !

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa.1983 spune:



www.tickercentral.com/view/9jaj/1.png " target="_blank">.......


TESTELE MELE!!!...




LAURA +4

Mergi la inceput