Potul de la concurs:)

Potul de la concurs:) | Autor: vikinga

Link direct la acest mesaj

Imi apare o eroare hazlie si de vreo 3-4 zile nu scap de ea:) E vorba de potul de la concursul "aveti o ureche fina".Cind am observat acum 3 zile era 11580€, culmea e ca mai si descreste cu 10€ pe zi, azi de ex potul la concurs e de 11550€. Ma ingrijoreaza descresterea asta, tre sa cistig potul macar pina in 10000€:)) Devine mai palpitant decit la bursa, seriosOk, stiu ca e o greseala, de pe desktop imi apare potul la valoarea adevarata, vreo 170€ ieri parca, potul gras e numai pe laptop si am zis sa va intreb pe voi daca se iecsista vreo esplicatiunie lojica inainte sa arunc laptopul pe geam.Nu de alta dar mai joc la lotto pe net, ma lasa naibii inima online.S-a mai intimplat cuiva treaba asta sau numai laptopul meu e mai cu motz?Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Cred ca pe aici nu vine nimeni, oricum o poza cu potul cel mare aici.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Laptopul meu nu-mi da decat 180 EURO Nu mi-l imprumuti putin pe al tau? La 10.000 mi-as incerca si eu norocul

Poate mai bine postezi la "probleme tehnice"?

Adina + Olivia Q1.04

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Laptopul meu imi da 200 de euro azi


Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Laptopul meu nu-mi da decat 180 EURO Nu mi-l imprumuti putin pe al tau? La 10.000 mi-as incerca si eu norocul Poate mai bine postezi la "probleme tehnice"?Adina + Olivia Q1.04
Nu-i asa ca am un laptop de treaba:)) Sta el laptopul si ma priveste si-si zice ca am nevoie de un shopping serios la milano ori o vacanta la soare:)) Acum eu ma gindesc ca cine stie ce alte prostii mai citesc eu pe forum cu laptopul meu jucaus:))Kid cum 200€? Nu-ti arata 190€? Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

probabil ca tu esti Aleasa
putem sa jucam si noi de pe laptopu' tau? pls. acceseaza si site-ul de la loto ca poate-ti afiseaza si numerele de sapt. viitoare


blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

quote:
Originally posted by papadie
probabil ca tu esti Aleasa putem sa jucam si noi de pe laptopu' tau? pls. acceseaza si site-ul de la loto ca poate-ti afiseaza si numerele de sapt. viitoareblog
Yeah Im the OneImi iau laptopul la noapte, imi trag pe ochi niste ochelari de soare si un mantou lung de piele si-l astept pe dragul de Keanu ca io deja ma simt ca-n Matrix Ca de cind il asteptVikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by vikinga

quote:
Originally posted by papadie

probabil ca tu esti Aleasa
putem sa jucam si noi de pe laptopu' tau? pls. acceseaza si site-ul de la loto ca poate-ti afiseaza si numerele de sapt. viitoare


blog



Yeah Im the One
Imi iau laptopul la noapte, imi trag pe ochi niste ochelari de soare si un mantou lung de piele si-l astept pe dragul de Keanu ca io deja ma simt ca-n Matrix Ca de cind il astept

Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo




e luat. e luat.e avataru meu de pe supereva:))))))))))))))


papadie, zen-sei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

quote:
Originally posted by vikinga

Kid cum 200#8364;? Nu-ti arata 190#8364;?

Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo





Nu stiu de ce, dar azi imi arata 200. Mai astept si eu, poate creste spectaculos peste noapte.


Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

si daca raspunzi corect poate ca iei potul cel mare...daca asa-ti apare...
e fain...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Hei, cei care stiti raspunsul, spuneti-i-l si lui Vikinga, ca va da ea nu 200 euro, ci 400, cand castiga 10.000

Adina + Olivia Q1.04

Mergi la inceput