*Clopotei de Ianuarie - Februarie 2008* (8)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by Mitsu-bishu

Uuuu, felicitari, Irlandeza, pupa tzuca mica si din partea mea! La multe cadoutse va urez!!!

miri, ghici ce fac eu acuma! Imi ofer un cadou dupa sesiunea din vara si ... m-am hotarat la un belet de avion! O sa aterizez in Charleroi Bruxelles ori pe 28 iunie, ori peste o saptamana, sa vedem care mai sunt ofertele cand imi iese mie cardu'! Oricum, daca nu pleci la vara prin vreo destinatie exotica, poate ne intalnim la o ciocolata belgiana la mama ei! Sau aproape! O sa il car si pe bb C. cu mine, sa vaza si el lumea cu ochisorii lui albastri.... Hihiii!

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem maaari!




mamaaa mitsule tu esti chiar curajoasa!singura mergi?ai rude pe acolo?

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496" target="_blank">poze de tot felul

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrittza spune:

buna fetelor!in sfarsit am reusit sa mai intru si eu pe forum.v-am cautat un pic pana v-am gasit dar...nu va pierd eu pe voi asa usor!i asa imi spuneti daca se vad pozele cu minunea mea daria!
http://www.flickr.com/photos/24756597@N04/?saved=1
se vad sau mai trebuie sa fac ceva?


gabrittza si bebe Daria Maria

Mergi la inceput