Leoaicele DC (12)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna ziua si de la mine ;,azi am acees la pc.

Bodo vrea deja la Dane(taica-su') am reusit sa o dam la pace deocamdata.Cred ca a cceptat mai ales pt ca "doimaine"(poimaine??) o sa mearga cu Dane la Mc in Ct...(nu stie ce inseamna poimaine).
Cat despre emotiile mele ...nu stiu cat de mari sunt sau ce gandesc...sau....

Doamne ajuta!

Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei



Varsta lui Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Dodo, ma bucur ca ati ajuns cu bine ! Multi pupici lui Bogdanel, mult succes si multa rabdare si multa putere tie ! Cred k ai emotii cat carul ... tinem pumnii, Dodo, toate gandurile noastre bune sunt in drum spre voi !



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Daria pentru azi nu am emotii ...decat sunt curioasa cat de repede o sa gasesc sandorul(in cat timp ajung-ca de gasit sigur il gasesc).
Pentru maine refuz sa ma gandesc de azi voi vedea(oricum-am tensiunea f mare acum ... nu am nevoie de ness,cafea..).



Doamne ajuta!

Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei



Varsta lui Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

dodo nu e greu de gasit sanadorul se vede din piata victoriei dac faci cativa pasi spre pasaj....si de acolo te poti orienta ff usor contactul vizual cu cladirea!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Anca sunt curioasa ca timp cat fac(dar asta-i un motiv ca sa nu ma gandesc la altceva).Eu locuiesc undeva in balta alba acum si mi se pare ca fac o zi pana la piata Victorie.Si cum am spus e doar un motivca sa am mintea ocupata.


intregul .



Doamne ajuta!

Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei



Varsta lui Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

ok ok am inteles.........bafta si te asteptam cu vesti!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Hello, dragi Leoaice!
Daria, va vazusem deja in pozele Cristinei22, aici:
Frumoase pozele, frumoasa intalnire!
Ptr. fetele din Bucuresti, si eu as veni marti seara, dar mai am de vorbit si cu sotul sa nu aibe ceva programat la orele alea! Adica dupa 6 seara!
Lilia, eu tin post de azi, saptamana trecuta nu am tinut ca n-am putut!
Catutza, cum mai e Bia? Dar sotul? A reusit sa se incalte sau trebuie sa mai treaca timp?
Gabi, tin si eu pumnii si poate ne vedem!
Pupici!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Katty , multumim de intrebare , Bia e mai bine, nu mai tuseste asa de rau dar totusi tuseste, mai are si muci dar bine ca nu face febra.Ma supara cu nu sufla bine nasul, nu sta nici sa o aspir .Mihai e mai bine cu piciorul, a cumparat niste pantofi sport cu un calapod mai mare, si nu il deranjeaza ca e piciorul bandajat.

Daria , vazut pozele cu fetele frumoase e o dulce Giulik

Anca , voi ce faceti, cum sunteti?A trecut criza de fiere?

Dodo , tin pumnii sa fie bine asteptam vesti bune, sa se refaca repede Bogdanel sa mearga la Mc








Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Catutza, multa sanatate la voi, sa treaca mucii. La noi mai functioneaza sa si puna ser fiziologic cu pipeta de Vibrocyl, si si pune ea singura, asa k ce nu iese, pleaca in alte parti :-) De aspirat se aspira singura daca ... ii ofer diferite kestii: se joaca dup`aia cu freza mea, sau cu bijuteriile din "cutie", sau o las la pc si altele.
Anca, sper ca esti mai bine azi ! Multi pupici si la voi !

Dodo, am citit dincolo. Ma bucur enorm de mult pt progrese ! Asteptam in continuare vestile bune !!!



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Neata si de la mine sa aveti o zi faina si insorita!

catutza, la mine crizele de fiere vin si pleaca cum se plimba cate unii pe bulevard, noaptea ma omoara peste zi imi trece asta e fierea mea, mica invers si retroversa! Si multumesc ca te gandesti la mine, multa sanatate si voua si sa cresteti mari!

daria asta e cu mucii eu lui vlad ii pun picaturi si apoi facem concurs care sufla mai tare asa ca el trebuie sa castige!

vladut e bine are muci dar e sanatos, si are copilul acesta niste arderi, taicasu e necajit ca nu e si el putin mai impanat, dar e imposibil pentru ca atunci cand mananca mai mult face KK si de 3 ori asa ca ce sa se puna pe el, mai laes ca e in miscare mereu!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput