Drepturile parintilor de copii cu H.

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

imi pare rau ca ti-ai pierdut locul de munca,dar poate cine stie?tot raul spre bine.te felicit pentru ca spui tot ce ai de spus,dar poate tu ai cui.eu nu,aici te trimit de la unul la altul si bineinteles,nimeni nu e devina,sau doar sistemul.pe mama lor ca .nu mai pot...mai multa alergatura.si mie imi spun ca in aprilie voi primi toti banii,inclusiv restantele,ca ti-am spus nici nu mai stiu ce bani am de luat cat m-au zapacit,apoi ca nu ii mai primesc in aprilie ci in mai....asadar,poti sa iti inchipui ca stau foarte foarte prost cu nervii si data viitoare cand mai alerg pe la directia muncii si nu mai stiu pe unde,chiar cred ca ma vor cunoaste si pe mine toti.sanatate va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Draga mea, totul depinde de seful institutiei, de modul lui de a gandi si felul de a se impune in fata subalternilor. Este mult mai greu sa fii sef in buc. decat in provincie. Mentalitatea, libertatea, stresul.....au un mare aport asupra populatiei si acupra celor implicati in societate.
Sa stii ca am avut si de pierdut mult din cauza deschiderii mele dar am si castigat multi prieteni.


Paula & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Paul (03.01.2006) & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Alexandra (13.12.2003)






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281&skin_id=0 br / " target="_blank">Copiii nostri



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

te felicit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns heer spune:

Felicitari Paula!ffffffffff bun subiectul,o initiativa de nota 20.
Am sa pun si eu aici"pragul de care ma lovesc"(sunt atat de tulburata de probleme incat nici numai pot sa gandesc prea mult).
VREAU REDUCERWE LA BILETELE DE AVION,nu mai zic pentru mine ca insotitor,macar pt copil.De exemplu,copilul meu va avea i curand cu aujutorul bunului Dumnezeu 2 ani.la putin timpdupa asta va trebui sa calatorim...si pt ca are 2 ani va treb sa-i platesc 80% din bilet.cu toate ca el arata ca un copil de 8 luni si nici nu poate fi vorba de loc numai pt el.DECI NU NUMAI CA NU SUNTEM AJUTATI BA CAM MI SE PARE MIE CA E CHIAR JAF!
TARE AS VREA SA NU FIE ASA SI SA MA INSEL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Ai intrebat direct la agentie de acesta reduce sau ai initiativa?
Eu de exemplu mi-as dori o legitimatie de parcare. Nu pot circula fara masina si cu 2 copii mici. Poate ma ajuta si pe mine cineva cu o legitimatie??? Multumesc mult de tot.
Eu inca astept propuneri de la voi sa deschidem sau sa propunem pe acel site ideile noastre.

Asa ma bucur ca am acces de la munca la acest site. Acum am sa pot discuta mai mult in limita timpului.

Paula & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Paul (03.01.2006) & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Alexandra (13.12.2003)






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281&skin_id=0 br / " target="_blank">Copiii nostri



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianadruta spune:

Buna vad ca discutati de bani si drepturi pt copii cu h si eu sunt o mama care un baietel cu h grad 1 si sunt asistent personal .Am auzit ca in alte orase se da al 13 salar si prime de sarbatorii la asistenti personali, mai stie cineva de asa ceva .Sau sa imi spuneti unde sa trimirt un email .Dar noi asistenti p nu avem aceleasi drepturi ca si toti asistenti personali din toata tara.Va multumesc ca ati citit. Sanatate la toata lumea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

druta, nu stiu ce sa-ti spun. Am mai spus, la mine la sector nu am primit(eu cel putin nu), nu pot baga mana in fos ca s-au dat sau nu ca nu stiu si nu. Am auzit dar .... La sect. 5 le-a dat si bonuri de masa si prime....dar in rest oficial nu am auzit.



Paula & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Paul (03.01.2006) & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Alexandra (13.12.2003)






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281&skin_id=0 br / " target="_blank">Copiii nostri



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisdeli spune:

buna ,ma numesc cristina am o fetita cu sindrom rett care in iulie face 3 ani poate cineva sa imi dea un sfat in leg cu indemnizatia asta pana la 7 ani ?ce suma primesc iin continuare 4500?am tot intrebat ba la primarie ba la camera de munca ba pe hambarului....nu mai stiu mau ametit unii imi spun ceva altii ...ma rog vreau sa va spun despre banii pe luna aprilie ca nu au sosit pe motiv ca nu iam anuntat ca reinoiesc certificatul de handicap or crede ca un copil cu mutatie genetica s-a insanatosit ??mias dori si eu sa avem mai multe drepturi insa cred ca ne luptam cu morile de vant poate s-o milostivi Dumnezeu de noi macar cu niste drepturi.....PASTE FERICIT !si multa putere sa ne terminam misiunea cu bine .va ppup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Hristos a inviat!
La Constanta s-a acordat prime de pasti in tichete cadou in valoare de 400 ron.E prima data cand se da.Probabil fiind an electoral.



Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Felicitari! Ma bucur pentru voi.


Paula & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Paul (03.01.2006) & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Alexandra (13.12.2003)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281&skin_id=0 br / " target="_blank">Copiii nostri
www.youtube.com/watch?v=TNCb0PvlUS0" target="_blank">Copiii nostri 1





Mergi la inceput