Gravidute si mamici de CLUJ- 64

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Buna dimineata

LA MULTI ANI NATALIA!
LA MULTI ANI IOANA!


Puisor, eu am baut deja cafeaua, singurica, n-am stiut ca si tu esti asa matinala
Eu la Andrei nu i-am curatat niciodata gurita si n-a avut nici o problema, parerea mea e ca nu e cazul.

Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)
http://community.webshots.com/user/nicoletarl
http://community.webshots.com/user/mamicidecluj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

LA MULTI ANI NATALIA!!!

LA MULTI ANI IOANA!!!


Si eu la , cu tot cu cofeina

Mami 35+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Buna dimineata!!!
Acum sint mult mai bine! Sa speram ca mi-a trecut. Stefan s-a trezit doar de doua ori azi noapte si a fost cuminte tare...a papapt 15 inute dupa care, somnic. Acum a terminat de mincat "portia" de dimineata si sta in patut, cumintel.
Puisorul, multumesc pt grija. Din pacate si la noi dureaza mesele de peste zi cite o ora, insa pe linga asta mai are nevoie si de supliment, ca nu se satura. asta e. primeste lapte praf la trei mese din cele 6, dupa ce termina de supt. de cind ii dau asa s-a reglat si cu somnul, nu mai e asa agitat si a luat si in greutate f frumos. Am ajuns undeva la 25-30% din laptele pe care il maninca intr-o zi sa fie formula.


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/sets/72157603860343198/" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

[blue]LA MULTI ANI, NATALIA!!!!



LA MULTI ANI, IOANA!!!

[/blue]


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/sets/72157603860343198/" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

LA MULTI ANI, ANA (bebe de Diana)!!!!

LA MULTI ANI, CARINA (bebe de Co)!!!

La cit mai multe lunutze, sa fiti cuminti si sa cresteti mari si frumoase.

mamicile mindre!

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/sets/72157603860343198/" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

La multi ani! Natalia si Ioana! sa ne traiti:)si de asemenea la multi ani bbeluselor noastre frumoasa Ana si iubita mea Carina:)!!!

Paula, am lamurit misterul;)) Diana intrebase de acupuncturade la diverse lichide mi se trage;)

Sa nu uit, am si eu si cea mai buna nuga cu migdale din lume Reflets de France din Carrefour!! (urasc nuga, dar asta e fff buna)

o zi minunata alaturi de picii vostri

Co +Carina Alysa
http://b1.lilypie.com/tm33p2/.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

BUNA DIMINEATA

CO-Am ajuns si noi la cafii da eu cu suc

CATZI SARBATORITZI AVEM AZI O ZI PLINA DE FLORI

LA MULTI ANI IOANA,SI MULTA SANATATE
LA MULTI ANI NATALIA,SI MULTA SANATATE

la bebelusii din aceasta zi la multe luni,sa creasca mari si sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamica spune:

La multi ani mamici frumoase Ioana si Natalia!!!

La multe lunite si sa ne cresteti mari pentru incantatoarea Carina de CO, voinicul Stefan de Anca si sufletelul meu Ana!!!

Co super buna nuga de care zici! hmmm yammi...

Fetelor sunt pe pozitii, am curatat morcovelul, am pregatit recipientele si astept ora de masa sa vad daca papa cu placere cele 2 lingurite de suc de morcovi, sunt nebuna dar asa mandra sunt ca am fetita mare si incepem sa incercam gusturi noi sper din tot sufletul sa fie papacioasa/pofticioasa ca si pana acum !!

Diana si Ana (13.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

puisor-si incercat sa o pui pe bratul tau drept cu burtica in jos,se zice ca asa se mai calmeaza.

ancab-mi-e mi-a zis medicul ca este foarte mult sa alaptez 1 h. maxim 15 min. la un san.ca se invata si doarme la san asa facea si ALVARO,ii puneam sanul in gurita si sugea dupa care adormea parca era somnifer.si nu mai sugea,eram tot su sani pe afara

Ma bucur ca te simnti mai bine.

LOREce harnicuta esti ne-ai si pus pe prima pagina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

puisor-eu nu-l curat pe ALVARO in gurita,cu nimic cu toate ca are cumparata periutza de dinti astept sa-i mai creasca ceva dinti si dupa,cred ca pe la 2 anisori

anamica-sa vezi ce papacioasa o sa fie

Mergi la inceput