Campanie civica - responsabilizare a autoritatilor

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nucutza spune:

Trimis petitie.
Astept raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Fetelor, acum m-am intors si eu in Bucuresti, dar mai am muulte de facut zilele astea.
Luca: vad ca iti tot apar mesajele de 2 ori... gemene

Cu summitul asta, nu cred sa ne bage cineva in seama zilele astea, mai vedem saptamana viitoare...
Va pupic

Aly-"Inca mai sper..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Luca, da, le-am semnalat aspectul asta, chiar l-am bolduit, sa-l vada:P



poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Fetelor, va asteptam sa va implicati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Am citit in presa din tzara ca incep sa se trimita prin posta declaratiile de venit. Dupa stiinta mea, pe formularul ala exista rubrica de donare a 2% catre un ONG. Maria, poti sa ne dai datele de identificare ale fundatiei pe care o reprezinti? Eu o sa le cer prietenilor si ramasitei de familie pe care o mai am prin Romania sa redirectioneze catre "Ador copiii". Si sunt convinsa ca multi de pe forum o vor face, trebuie doar sa popularizam intens. Va veni un moment cand va fi nevoie si de ceva fonduri in campania asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zamfir.mel spune:

Salutare tuturor fetelor.

Am trimis si eu azi petitia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

quote:
Originally posted by LucaLuca

Am citit in presa din tzara ca incep sa se trimita prin posta declaratiile de venit. Dupa stiinta mea, pe formularul ala exista rubrica de donare a 2% catre un ONG. Maria, poti sa ne dai datele de identificare ale fundatiei pe care o reprezinti? Eu o sa le cer prietenilor si ramasitei de familie pe care o mai am prin Romania sa redirectioneze catre "Ador copiii". Si sunt convinsa ca multi de pe forum o vor face, trebuie doar sa popularizam intens. Va veni un moment cand va fi nevoie si de ceva fonduri in campania asta.


Eu am primit declaratia de venit dar cred ca am nevoie de voi sa-mi explicati ce sa fac ca sa se directioneze fondurile mele catre "Ador copii".

Multumesc zamfir.mel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Au trimis petitia si bubulina1 si Avalon. Le multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luci.eilm spune:

Marrina,
- daca ai si alte surese de venit IN AFARA de salariu- se completeaza declaratia 200- la capitolul III bifezi Sustinerea unei entitati non-profit si completezi datele corespunzatoare ONG-ului (denumire, cod de identificare, cont bancar). Cum spunea si Luca, trebuie sa asteptam sa ni le dea Maria.
- daca ai ca sursa de venit NUMAI salariul- trebuie sa completezi declaratia 230- cu aceleasi informatii ca mai sus.
In rest, dupa cum stii si in plus, ma aniversez.


Binecuvantati animalul fara stapan si copilul fara parinti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luci.eilm spune:

Am gasit!
http://www.adorcopiii.cabanova.ro/
Numele organizatiei : Asociatia Cuplurilor cu Probleme de Sterilitate Dorinta, Optimism, Rabdare= COPII ADOR COPIII
Cod Fiscal : 16521676
Cont IBAN : RO64BRDE360SV15819163600


Binecuvantati animalul fara stapan si copilul fara parinti!

Mergi la inceput