Azoospermie - cap 16 -

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Am dat zambilutzele, immmm .... ce frumos miroase
Ella , succes cu tratamentul Te rog adu-mi aminte ce tratam i-a dat sotului tau dr Bucur ca am uitat.
Vrembebic ti-am dat -zambilutza . Ii simti mirosul?
Pisicutz ma bucur ca esti bine si ca tratam nu mai are efectele de data trecuta. Succes!



Miki
Anul asta pui de-un pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Fetelor m-ar interesa si pe mine care santeti la dr Dracea din momentul an care mergeti cu toate analizele pt FIV si da tratamentul de cate ori te mai cheama pt eco pana la punctie (vreau sa vad cate drumuri trebuie sa fac la Buc)si ca-m cat costa toate analizele pt FIV(pt amundoi) ca noi trebuie sa o luam iarasi de la 0 ca ce am facut pana acum au 1 an si nu mai sant bune si tratamentul cam cat va costat cu aproximatie stiu ca depinde de fiecare persoana va rog frumos sa-mi spuneti si mie care stiti va multumesc
Pisix te rog cand poti sa revii cu pretul pt biopsie multumesc si mult succes
vreau sa-mi fac astazi prog la Ginera pt anceputul lui iunie la dr Damian si dr Dracea e prea devreme ?mi-e frica sa nu fie prea tarziu mai ancolo
la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Fetelor care stiti la Iasi se face inhibina b? (Anes,Nicoma? parca santeti din regiune)multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Bytzi eu stiu din ce s-a scris pe aici ca biopsia testiculara la Gynera este 2600 ron dar poate s-a modificat pretul.
Ecografii nu se fac multe, aici iti poate spune exact Nusy ca ea stie cel mai bine.
Pe dr Damian si dr Dracea nu-i gasesti in ac zi la Gynera . Luni, Marti si Joi e Dracea iar Miecurea e Damian. Dc suni tb sa faci programare in 2 zile consecutive marti+miercuri sau miercuri+joi si tb sa dormi o noapte in Buc. Eu asa voiam sa fac.
Pt inhibina B tb sa suni la Buc la Bios sau la Unisyn sa intrebi dc colaboreaza cu vre-un laborator din orasele unde vrei sa faci anal.

Laborator Unisyn (pt Inhibina B) aprox 300 ron
Bucuresti, Bd Tudor Vladimirescu nr 29
tel 0214107093
fax 0214100779
laborator@unisyn.ro
program : luni-vineri 08-19, sambata 08-13






Miki
Anul asta pui de-un pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Mersic Mikisor chiar asa voiam sa ma programez mie+joi sa merg antai la Damian dar nu stiu cu spermograma cum sa fac sa o am cand merg la Damian?

oare de ce nu raspunde la cab la Ginera ?am sunat cred ca de 6 ori pana acum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Miki dr. Bucur ii recomandase Tamoxifen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luci.eilm spune:

Miki-miki, din ce-mi amintesc eu, Avalon contactase o clinica germana, unde e medic un roman: http://www.kinderwunsch-mittelrhein.de/index.php?lang=ro. Cred ca o poti contacta sa-ti explice mai multe. Zambilute!

Binecuvantati animalul fara stapan si copilul fara parinti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Luci merci!



Miki
Anul asta pui de-un pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Am reusit cu prog cred ca am sunat de 20 ori si am uitat sa antreb cat costa biopsia Miki am sunat la Unisyn colabora cu un lab din Bacau dar mi-a zis ca nu fac inhibina b la barb a mers si a antrebat un dr,dar mai ziceati de BIOS nu stie nimeni un nr de tel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

bytzi inhibina b se poate face pentru barbati, la bios diagnostic pe str Roma nr.39, telef.021.2305500 pret 300 RON

aspiranta la - din august 2005
vio

Mergi la inceput