Gravidute si mamici de TIMISOARA (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

clau din pacate nu inca refuz sa ma gandesc la asta. Avem 5.100 gr. acum, se pare ca vom recupera pana la 1 an.



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyclau spune:

Pussi, nu te necaji, nu vezi cat creste Raulică cu lapte praf, ca Fat Frumos! Fetele arata super !!!
Au lucruri faine la reduceri la Premaman?Ceva carucioare sport sunt la reducere?

happy lu' Patrick 07.09.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

nu m-am uitat la carucioare, ci la hainute... le-am luat la Tuste. Ma bate gandul sa merg si maine sa le cumpar geci de 12 luni pt. iarna urmatoare... ma mai gandesc.



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyclau spune:

Pussi, daca mergi maine, da un mesaj ca eu ajung repede in Mall. Poate vad zanele live :) !
Fetele ce ziceti de o intalnire la Premaman?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyclau spune:

Am plecat sa produc niste laptic!
Somn usor! Pe maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Buna dimineatza si poftiti la

Citesc din urma si revin



Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Happyclau, tare dulce puiutul tau . Am vazut ca folositi cosmetice de baie de la Penaten. Si noi am avut, primite din Austria, si am fost foarte multumita de ele. Unde ai gasit aici de cumparat? Ca eu nu am gasit...

Pussi, multumim ptr pont. O sa dau si eu o fuga azi sa vad ce gasesc frumos ptr Chris. Ca sambata avem petrecerea de botez si tre sa fie frumos baiatul . Eu nu am reusit sa-i cumpar pana acum papucei... ca e mare la picior, ca tata-su

Cristina, sa-ti porti burtoiul cu mandrie . Mie mi-a fost foarte urat de perioada cand aveam burtica, ca eram rau rau... Dar acuma parca abia astept sa fiu iar si sa-mi traiesc sarcina cu bucuria cu care trebuie



Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

Adia si Karla si asteptam vesti de la voi .
Ank si daca nu a fost viroza ci o gingie mai "umflata" ???
happyclau - pentru Patrick (vazut poze) si nu incercati sa acaparati toate de pe aici ca ne ca adevarati ce suntem , nu???
PUSSI un sfat daca imi permiti (patit pe propria piele ) pentru ca cresc intr-o luna mai mult in alta mai putin iar la iarna s-ar putea ca gecutele sa fie mici


Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

Ashera yamiiiii nu numai cafeaua ci si cel din poze si ce cuminte a fost la biserica . si noi tot din gama folosim penaten si se gasesc la sensiblu (au si site cu preturi si adrese )

Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyclau spune:

Ashera, ma bucur ca ti-a raspuns Otim despre cosmetice, caci eu le iau din Germania si nu as fi stiut sa-ti spun unde se gasesc. Vad ca Chris sta in patru labe deja, al meu nu
Otim, incercam de mici sa fim cuceritori
Pussi, cred ca ar fi bine sa cumperi gecutele iarna viitoare, caci am facut si eu prostii din astea cumparand multe hainute si nu am ajuns sa i le dau.

Mergi la inceput