Subiecte recente...

Subiecte recente... | Autor: alayna

Link direct la acest mesaj

Am si io o intrebare mica

De multe ori,uit la ce subiecte scriu (batranetea) si cand vreau sa verific daca am primit vreun raspuns,ma duc la numele meu de utilizator,dupa informatii personale,sunt afisate Subiecte recente
Dar..la subiecte recente nu-mi sunt afisate toate subiectele la care raspund
Oare de ce?Ca io nu pricep

Va multumesc !






Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Extraordinar !
Fantastic !
Incredibil !

Ce intrebare de baraj am pus si nici un moderator n-are raspuns !





Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Daca foloseai functia de cautare pe forum ai fi vazut ca nu trebuia sa-ti consumi chiar asa de mult rezerva de mirari extaziate
La subiectele recente sunt afisate ultimele 10 subiecte la care ai raspuns sau daca sunt mai putin de 10 e vorba doar despre subiectele care sunt active:-) daca ai raspuns la mai mult de 10, ma repet, ti le afiseaza pe cele mai noi, in ordine cronologica.
Alles klar?



blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

uite de www.youtube.com/watch?v=1QZq7vtIDP4" target="_blank">asta ma hlizeam cand am vazut cat de extraaaaaaaaaaaaaaordinar ne urechezi:-) asta ca sa explic iconul sa nu carecumva sa crezi ca ma radeam de tine.



blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Papadie de unde naiba le gasesti p'astea
si ce e aia clima bizonica ca io's in ceata




Happiness keeps you Sweet,
Trials keep You Strong, Sorrows keep You Human,
Failures keeps You
Humble,
Success keeps You Glowing,
But Only God keeps You Going

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

quote:
Originally posted by papadie
La subiectele recente sunt afisate ultimele 10 subiecte la care ai raspuns sau daca sunt mai putin de 10 e vorba doar despre subiectele care sunt active:-) daca ai raspuns la mai mult de 10, ma repet, ti le afiseaza pe cele mai noi, in ordine cronologica.
Alles klar?


Alles klar ,danke !
Mersi mult ca mi-a raspuns la intrebare,nu aveam rabdare sa caut in forum ,acum inteleg de ce nu-mi apar toatae mesajele la subiecte recente



P.S Sa inteleg ca dandu-mi acel link ma faci tzaranca? Si nu e frumos sa pui pe un forum de copii,linkuri unde sunt pronuntate cuvinte obscene ,de ex...p***


O zi buna !






Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by alayna

quote:
Originally posted by papadie
La subiectele recente sunt afisate ultimele 10 subiecte la care ai raspuns sau daca sunt mai putin de 10 e vorba doar despre subiectele care sunt active:-) daca ai raspuns la mai mult de 10, ma repet, ti le afiseaza pe cele mai noi, in ordine cronologica.
Alles klar?




P.S Sa inteleg ca dandu-mi acel link ma faci tzaranca? Si nu e frumos sa pui pe un forum de copii,linkuri unde sunt pronuntate cuvinte obscene ,de ex...p***


O zi buna !






Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love





nuuuuuu. NU!NU! te rog nu rastalmaci ca nu mi-as permite sa zic nimanui asa o grozavenie:(
linkul a fost pe dc ca sub. de sine statator. linkul a aparut la tv si despre el s-a scris in ziare.
imi cer scuze nu m-am gandit ca e obscen.




blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Esti o draguta
Pe cuvant ca mi-a parut rau ce-am scris in ultima parte a mesajului (cea cu P.S ),am intrat repede sa sterg sau sa modific,dar mi-ai raspuns deja
Eram sigura ca am inteles gresit mesajul tau

O zi frumoasa iti doresc si plina de zambete !




Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


Mergi la inceput