Gravidute si mamici de CLUJ- 63

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Neata si de la noi.

Nico mersi de cafea.Ce face puiutul Andreiut?Tot suparici e?

Alex va astept.

Adriana pupici la micutza.Daca as putea sa te ajut....sau sa ii ajutam cumva pe piticuti.Las` ca o sa treaca si perioada asta cu dintisorii.
Cele care nu au inca piticioi dintisori profitati,ca vine perioada grea

Puiutul meu a dormit de la 11 aseara pana dimineata la 8 fara 10.A papat 170 ml lapte si acum doarme iar.

E foarte urat afara.Vine azi cineva in POlus,Iulius?Sau vine la mine?Am praji facuta de bunicaDaca e de iesit in mall , e pe la ora 2.

David
www.hi5.com/friend/video/7575382--158238046--David--view-html" target="_blank">Stam in picioare
www.slide.com/r/apEL0g0A5D_U7dssiCq374cG4Bx9PB2y?view=original" target="_blank"> Montaj David

Intalnire 8 martie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velenamaria spune:

buna dimineata....am vazut si eu pozele voastre de la 8 martie..foarte dragute. se pare ca a fost foarte frumos...pacat ca nu am putut veni si noi dar poate venim alta data.

REDAI- cum faci sucul de morcov? pe razatoare normala sau de sticla?? i-am dat lui edi ieri o lingurita dar nu stiu cat din el a inghitit ptr ca l-a scuipat afara. oare sa mai incerc sa-i dau si azi?

DIANA ( dpop)- il testeaza ptr deficit in 21 hidroxilaza..nu stiu prea multe despre aceasta boala ptr ca nu a vrut sa zica nimic d-na doctor. a zis doar ca daca ar suferi de acest sindrom , edi, ar trebui sa fie slab ..iar el este destul de grasut.oricum sunt ingrijorata si astept rezultatele. majoritatea au venit si sunt bune ..doar pe asta si inca unul legat de ficat le mai asteptam. doamne da sa fie bine. voi cum sunteti?

va doresc o zi minunata..chiar daca vremea e super urata. oare sa ies cu edi pe vremea asta??

mami si edi


http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.c5qxmnvj&x=0&y=-v3oux6
http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.70cfcnbb&x=0&y=5th0zj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Elena eu cand ii dau suculetz il fac la storcator.dar Dav deja bea cel putin 50 ml.Tu il poti face pe razatoare tinand cont ca ii dai foarte putin.Pune-l intr-o sticlutza sa il bea.Eu lichidele numai cu sticlutza i le-am dat.Sa speram ca o sa fie bine piticutzul.Eu nu ies cu Dav azi, numai daca merg in mall.Afara e prea urat.Numai bine si multa sanatate.

David
www.hi5.com/friend/video/7575382--158238046--David--view-html" target="_blank">Stam in picioare
www.slide.com/r/apEL0g0A5D_U7dssiCq374cG4Bx9PB2y?view=original" target="_blank"> Montaj David

Intalnire 8 martie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

velenamaria-iti tinem pumnii sa fie bine,si sa nu aiba nimic!eu cred ca daca nu ploua tot ies cu ea,ca doar nu-i frig afara.voi?

Lore-plimbare placuta prin mall,eu am fost ieri,mi-a dat tati liber,hihi,tare bine a fost, mi-am luat niste lucruri dragute.

Adriana-nu,inca saptamana asta sigur sunt pe acasa.nu ne-au afisat inca orarul.dar nu ma supar,hihi.

Alex-da,am uitat,hihi,de upc.nu am trecut pana la urma.am ramas tot la ei.dar nu suntem chiar multumiti de ei.ata ete.

Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamica spune:

Neata fetelor,
Si noi raportam o noapte cu multe maraieli si treziri, cred ca din cauza dintisorilor
Meli, Adriana si Victo chiar ca sunteti harnicute, bravo!!! Eu sunt cam zombie!
Adriana pt dragalasa vorbareata, sa treaca durerea!
Co asteptam sa ne spui cum a petrecut micutza crestina!

Ce uracioasa e vremea de azi si e si luni! si vorba aceea ”Lunea nici iarba nu creste”

Diana si Ana (13.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

Buna neazta,-si aici e vreme urata,si o sa ploua,astea de la meteo asa au zis

Noi suntem bine,am petrecut o dumineca in familie,au venit surorile mai mari sa-l vada pe ALVARO(are 2 surori, una de 24 ani si ailalta 26 hihihihi)da asa li de drag de numa numa.i-au adus o gramada de jucari.

meli-nu ai somn?hihihihihi

mami alexia-pupicut la piti.de ALEXIA.

VICTO-Din chef in chef

ALEX-

Elena-o sa vezi ca o sa fie bun rezultatul,sa dea Doamne Doamne.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velenamaria spune:

revin cu o intrebare..oare pot sa-i pun un pic de suc de morcov in ceai?? poate il bea mai usor...ufff...nu stiu ce sa mai fac sa rezolv problema cu kki. sper sa-l ajute suculetul de morcov.
deocamdata face kk dar din cauza tratamentului pe care-l ia...insa as vrea sa scap de siropuri si prafuri .

DIANA( dpop)..cred ca tu ziceai ca i-ai dat irinei biotics baby. cum il pregateai? in ceai sau lapte muls de la tine??? cate plicuri pe zi i-ai dat.

REDAI-si eu folosesc storcatorul ptr ca restul de suc il beau eu..combinat cu mar:)

mami si edi

http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.c5qxmnvj&x=0&y=-v3oux6
http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.70cfcnbb&x=0&y=5th0zj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

MELIsa le porti sanatoasa lucrurile dragute

reday-ce puiut bun are mama,

anamica-si voi tot cu dintisorii,asa mi de mila de bebiti,cand is asa,oare ii dor tare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Meli daca nu mai merge nimeni in mall,eu nu merg singura.Vroiam numai asha la plimbare, cumparaturi altadata.

Geany

David
www.hi5.com/friend/video/7575382--158238046--David--view-html" target="_blank">Stam in picioare
www.slide.com/r/apEL0g0A5D_U7dssiCq374cG4Bx9PB2y?view=original" target="_blank"> Montaj David

Intalnire 8 martie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Geany-da,eram tare harnicuta de dimineata , acum mi-a trecut,hihi.si la voi e urat? offf,cand vine odata caldura?

Lore-singurica nu prea ai chef?

eu ii fac papica pt amiazi la piti,azi a mancat fooooarte bine,m-am si mirat.sper sa tina.pupici

Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput