Bucurii de sept-oct 2006 (113)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

quote:
Originally posted by ramomar





Itzy . Daca nu apareai azi te trageam de maneca! Chiar asa nu-mi trimiti si mie pe PM dieta ce ai tinut-o tu, ca vad ca la tine a dat roade.










***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************




Cum sa nu ! ca doar nu e nici un secret...ti-am dat PM asa cum mi-ai cerut




------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdinaF spune:

LA MULTI ANI Scumpik! Multa fericire si implinirea tuturor dorintzelor iti doresc!

Lexi, vad ca pe la capitala se cupleaza bucuriile la greu, pe Maria cea frumoasa o trec rapid cap de lista pt noi, oricum daca vin in petzit n-am drum asa lung de facut :).

Vazut si Matteo visator, f. reusita poza!

Lili, primavara a fost ieri pe la noi, n-am intrebat-o ce traseu mai are - ca era grabita-grabita.

Multzam de complimente pt poze, cele care ati intrebat, cojocelele sunt cumparate de aici, facute cadou de o doamna cu f. mult gust.

lilina, si eu spun c-am greutate buna, dar eu una trebuie sa lucrez la masa musculara, ca 58 kg de pudding nu m-ajuta

Mira, chiar faine mesajele scrise...

fetelor,m-au amuzat intamplarile si poznele bucuriilor, mai povestitzi...

eu il intrebam ieri pe Fabi: :
ai cui sunt ochelarii - a'mama
ai cui sunt papucii - a'papa
ai cui sunt cerceii - a' mama
al cui e Fabi? - a' mapa! a fost o intampalre raspunsul stiu, dar am ras de combinatzia reusita.


O zi super va doresc!



Adina, imblanzitoare de Fabian si Alexander (06.10.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna seara.
Alexutzo, bine ca aparusi soro, ca te dadeam la disparute. Sa-ti traiasca nepotica!
Adina, foarte simpatice raspunsurile lui Fabi!
Lili, in principiu ramane cum am stabilit Daca apare ceva neprevazut, te sun.
Itzy, sunt de acord cu tine, Maria de Lexi are un ras molipsitor. Mie imi place si perisorul ei, ii sta tare bine.
Ramo, tot ce pot eu sa-ti spun este sa incerci sa mananci ceva dimineata, macar o tartina sau un fruct.

P.S. Lili, nu stiu sa-ti raspund la intrebare.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Lili - cu intarziere ca de abia a intrat pe usa sotul - si l-am si luat la rost....raspund la intrebare ca nu are nicio influenta anestezicul asupra eruptiei dentare...nu stiu sa-ti explic in termeni sofisticati, dar asta e esentialul... si scuze pt intarziere

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!
Greutate:58kg(1,55m) Deadline- 1.03.2008 Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Alexutza, merci! Asa ma gandeam si eu, dar am zis sa-ntreb la o sursa autorizata.

Adina, foarte funny dialogul! Si zici ca nu stii incotro s-a dus primavara? Sper ca spre noi, m-am saturat de ploi si frig.

Fetelor sunteti la sala?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

'neata la toata lumea si va invit la o matinala ca de obicei.

alexutza sa-ti traiasca nepotica.

Xandrutzauite un site unde poti comanda tabla si la un pret ok , atit a dat si tati pe ea....http://www.crazytoys.ro/jucarii/Tablete-si-Studiouri-2037/Tomy-94/4391/Megasketcher-tabla-magnetica-de-desen.html.Sau poate mai gasesti altele oricum cauta pe net ca sigur sint.


POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Neata, eu beau cafea, merci Monica.

Nu mai stiu ce trebuie sa raspund si cui, am vazut poze fff frumoase, gemenashii dulci rau si Maria de Lexi care este o frumusete, are niste ochi deosebiti.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Alex sa fie sanatoasa nepotica.

Adina super tare faza cu "mapa".


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Avem poze noi pe site, daca aveti chef de vizionat.

*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

quote:
Originally posted by Mirabelac

Avem poze noi pe site, daca aveti chef de vizionat.

*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)





Eu vreau sa le vad , doar sa ni le aratiGata stai ca le-am vazut.Ce imi plac pozele de la locurile de joaca unde sint bilele acelea colorate.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput