Gravidutze si mamici de CLUJ-62

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bex spune:

multumim, multumim;) mai ales mamicilor cu baietei;)) sa ne aiba in vedere

Alexutza

Co +Carina Alysa
http://b1.lilypie.com/tm33p2/.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

ALEX-nu-i bai ca te speli la 2 zile,numai sa-l samponezi o data.si-o sa vezi ca-ti dureaza mai mult culoarea PUPICI SI LA printesa.

VICTO-Tulai ca numa nu ne intelegem Si eu ziceam de ei.DA oricum cu latina nu o am

Na ca m-ati inebunit si pe mine cu cariucioruil, cat ca eu am unul bun de 10 kg dar pe vara vreau sa-mi cumpar altul mai usor asa ca tre sa ma uit si eu pe aici.

iko nu stiu ce sa zic,da o doare?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamica spune:

Fetelor ce spor la scris ati avut azi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eu tot cu mami nu ne mai terminam povestile, am fost si in oras, ce mai!! nu stiu cum a trecut ziua!

Giani bine ca e bine baietelul tau!
Co am vazut dragalasa Carina, Doamne e o papusa scumpa ! Spor la pregatiri, daca inca mai ai de rezolvat diverse pt botez!
Flory un botez frumos si un crestin cumincior!
Victo felicitari pt puiutul papacios!
Ioana eu am vazut la Carrefoure tefal vit plus cu 289 Ron, unde ai vazut cu 150? parerea mea ca e buna oferta
Alex strada asta st o iosif, e pe lunga Central, mai exact straduta de pe langa Leonardo.

Apropo de sotiori absorbiti de calculator, al meu de 9 ani de zile e fidel aceluiasi joc

Seara buna




Diana si Ana (13.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Anamica la Cora e oferta, dar nu e vit plus. Intra pe site lor si poate il vezi.

Bex are Cari o "dedicatie" pe blog(in semnatura mea), scrisa de tati

Ce zici Geany, e nevoie de un alt mijloc de trasport dupa ce incep sa umble? Avem si noi probleme mari



Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Diana, intr-adevar mai avem una-alta de rezolvat, dar sunt fericta ca imediat ajunge nasica Carinutei din State!!!! totul e pregatit, lasagne la cuptor, crema de zahar ars e gata;))

Vai, Ioana, ce pot sa zic, am facut un Print Screen sa avem dovada!!!in caz ca se dezinventeaza internetul;))trimitem pupici si gangureli cu subinteles frumuselului de Patrick

Co +Carina Alysa
http://b1.lilypie.com/tm33p2/.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpop spune:

anamica si al meu sot se joaca acelasi joc de o suta de ani: heroes 3. finca e asa vechi nu prea are oponenti insa, ca jocul e prea vechi si pe calculator il bate non-stop.

geany multumesc de intrebare, sunt mai bine. de ieri nu mai am febra, dar nici lapte numai cu taraita, cred ca smecta e de vina ...

azi am facut vaccinul, si dupamasa am facut 38 in fundic, i-am bagat paracetamol...

ziceati voi de mers cu bb la bazin, unde se fac cursuri cu bebeii in apa?

co nici nu mai zic de cari, ca stii tu deja

mami de irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Am facut si noi vaccinul ca de obicei, nu a plans, a schitat doar ceva, dar atat...apoi a ras si a fost vesela. A venit doctorita acasa sa-i faca vaccinul, asa ca iar nu ne-am masurat, dar nu-i bai, ca pe asa o vreme mi-era si groaza sa ies. Nu are febra, nici o reactie, acum doarme. Slava Domnului, am scapat!

A venit tati, am despachetat cadourile, yamiiiiiiiiiiiiiiii.....cred ca pana maine mai pun 1 kg.

Co, parca vad ca faci noapte alba cu Alina! Ce frumos!

Va pup, nu am apucat sa citesc, maine merg la cheful de 8 martie de la job!


Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

buna seara fetelor

am fost si eu la cora in seara asta si am vazut caruciorul , parerea mea k nu merita deoarece si eu am unul chico dar al meu e cu roti mari iar asta ii cu roti micute , nu poti urca scari.....daca mergi undeva ii mai greu , mai bine dai mai mult si sa fii multumita de el, uitati-va la roti sa fie mari si sanatoase ca sa poti merge oriunde cu el.

este ceva oferta la nestle daca cumperi produse de la ei , la fiecare produs primesti un tichet de razuit si primesti un ursulet sau o farfurie cu lingurita sau un cadou surpriza, ceva castigi oricum deoarece toate tichetele sun castigatoare. eu am razuit si am castigat 2 ursuleti de plis si 2 farfuriore cu lingurite sun t superbe.



Elenuta23 si Dragos Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Elenuta si noi am fost la Cora.
Am castigat 2 boluri cu lingurite.Chiar sunt bune.

Nu am cumparat carucior

David
www.hi5.com/friend/video/7575382--158238046--David--view-html" target="_blank">Stam in picioare
www.slide.com/r/apEL0g0A5D_U7dssiCq374cG4Bx9PB2y?view=original" target="_blank">Montaj David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

maine e ziua sotului meu, oare ce sa ii cumpar???? dati-mi o idee

Elenuta23 si Dragos Stefan

Mergi la inceput