Timisoara, Impreuna! (88)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

dintr-un oras ca Timisoara,voi nu aveti unde sa va intalniti ,haideti pi sentru.
Mergeti la frabrica de bere,poate acolo e loc ca e destul de mare daca la Club 21 nu e loc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

buuunnn e la bere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ok, deci,

In urma unor rapide mobilizari, pentru care ii multumim Mariei, am gasit un local super, unde la un pret de 100 ron, 1 mil vechi, avem 3 meniuri, program artistic, Nae lazarescu, Gabriel Dorobantu, sexy program, muzica, tot ce vreti.
Incepe la ora 20, pana dimineata, sau ma rog, cat va simtiti bine.
Deci, cine e doritoare, urgent, contactati-o pe Maria, pe ms, pe PM pentru detalii, si sa strangem banii, sa mearga ea sa achite si sa faca rezervarea.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Vedeti nu? e destul de mare?



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

si eu vreau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

doris, e destul de mare, sar'na, am vazut, am citit de vreo patru ori, dar nu stiu inca ce sa zic! vorbesc deseara cu sefu daca ma lasa! unde este acest loc?sa stiu sa dau amanunte f exacte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

vb cu alexa. vine.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Eu m-am intors de la poala popii...buzunare cum vreti..trag un pui de somn si revin....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

obosisi, ai??????????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

no hat, ati mutzit cu toatele?? asa-i viata, cind tac io, vb voi si invers




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput