Gravidute si mamici din Cluj - 61

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

nrl - tot ma chinui sa scriu si eu colorat sau mai ingrisat si nu reusesc. cum se procedeaza?//
mersi
tu fetelor subiectul principal pe forum ii concediu batal vina , oare mai puteti??/visam numai concedii

elenuta23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

NOAPTE BUNA

elenuta23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

INCERC SA SCRIU MAI INGROSAT SA VAD DACA IMI IASA

elenuta23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

NU REUSESC !!!!

CINE MA AJUTA?????????

elenuta23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

DRFWETGREHYTRHT

elenuta23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

Elena(elenuta23) si Dragos Stefan poze

elenuta23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpop spune:

elena, daca numa si numa nu te descurci, fa asa: este optiunea "mod format" care e pusa pe normal. pune-o pe interactiv, si apoi joaca-te cu butoanele, vezi ce face fiecare, apoi apasa butonul de "vizualizeaza" - ca sa nu umpli paginile cu prostii - vizualizeaza iti arata exact cum va arata mesajul tau, fara sa-l adauge insa.
vei vedea cum arata. de exemplu daca vrei sa faci un text bold, iti va pune ceva de genul[ b] text in bold [/ b] (fara spatii).
sau daca nici asa nu reusesti, da un reply with quote la un mesaj dinasta cu text ingrosat si uita-te cum e facut de altele.

noah, sper ca ai inteles ce-am vrut sa zic

mami de irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

dpop mersi mult si scuze dar tot am incercat si......nimik, acuma am reusit.
mersi mult de tot

elenuta23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Buna dimineata!

Elena, citeste sectiunea INTREBARI FRECVENTE, le gasesti in dreapta sus a paginii, sub REGULAMENT!

MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ALEXIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

neata tuturor
insfarsit am avut o noapte mai linistita, Dragos se simte mai bine nu mai are febra si nici nu ii mai merge burtica, insa nici urma de dintisori, oare cand apar dintisori????k avem 10 luni duminika.
bebei vostri cum s-au manifestat cand le-au iesit dintisorii??
pofta buna la cafea daca nu ati servit-o, eu acuma mi-am baut canutza de apa cu miere de albine si lamaie in 15 minute, e mult dar merita sa incerc si sa vad daca vor fi rezultate peste o luna.
cine mai stie ceva secrete pt slabit????
merg sa pregatesc masa de fructe pt mine si bb, sa vedem daca papa ceva azi, k de 3 zile nu a vrut nimik numai laptic de la san si ns cat mai am , dar din moment ce se satura inseamna k mai am.
o zi minunata

elenuta23

Mergi la inceput