Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (101)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

nana,imi pare nespus de rau ca treceti prin asta,va pupacim cu mult drag si speram sa treaca toate problemele

a mea domnisoara se ridica singura in funduletz,se screme de 2 ori si gata,e sus,mii frica sa o las singura si 2 secunde,mai putin si merge in patru labe,nu sta nici o clipa locului



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Melaniatud, acum ce sa mai critica, ca treaba e facuta deja... Hihihihi... Iti sta bine ca nasica si proaspat mamica. Am observat ca natalitatea ti-a luminat mult chipul si ti-a dat o sclipire a ochilor care usureaza mult munca stilistului. Cele doua ipostaze de nasa te arata beton!
Freza de la nunta e super!!! Dupa cum imi spusesei ma asteptam la ceva cu creasta verde si ciuf portocaliu... HIhhihii...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

quote:
Originally posted by Annisia

Greyeras,m iti poti inscrien comoara la concurs aici:

http://www.babyexpo.ro/b/index.php?op=baby_star


Micul Yannis creste mare


Greyeras, cred ca iti trebuie un dictionar roman-roman la ce prostii am scris... Ast daca nu cunosti annisoaca (limba lu' Annisia)... Nu stiu cum de mi-a iesit varza aia... Nici nu m-am straduit asa de mult...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Annisia - multumesc!! Mai am cateva ipostaze dar pozele sunt pe cd-uri si nu am timp acum sa ma ocup cu ele, am fost si roscata si bruneta si cu siuvite blonde....

La nunta am fost mai serioasa....si apoi....am luat-o de la capat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angipangi spune:

Melania freze tari dar aia cu perciunii lungi ma dat gata

mamica de ANGELIK-MELANY si ROBERTO http://blingee.com/profile/dorateodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by Annisia

Fetelor, ia uitati ce draguti sunt!!! Recunoasteti papanashii si dulcetzicile lor????

http://www.babyexpo.ro/b/index.php?op=galerie_staruri


Micul Yannis creste mare






Hai ca m-ai inveselit un pic.
Revendic si eu o frumoasa de Maia, pe primul rand a 3-a de la stanga la dreapta. Scrie Maia S dar e Maia B, nepotica mea dulce si scumpa. E o frumoasa.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Eeeeee, ce frumusica e Maia ta.... Ii cam place lui Y, ii cam place!!! Sa-ti traiasca si sa aiba parte numai de fericire si impliniri in viata!!! Ca si baietelul tau mic si scump!!!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

buna fetelor! ma numesc Daniela si sunt noua pe aici si de aceea va rog sa ma ajutati. sunt mamica unei fetite, Amalia Maria, nascuta pe 10 oct 2007 si as vrea sa intru si eu in lista voastra dar nu stiu cum; va rog sa ajutati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:


Nana , multa sanatate !

Melania ,multumesc , eu la Geta imi facusem programare , acum sper ca nu o dau in bara ! daca ajung si eu cu nemultumirea ca Roxana , atunci o sun pe Laura .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

quote:
Originally posted by devylla


quote:
Originally posted by Annisia

Greyeras,m iti poti inscrien comoara la concurs aici:

http://www.babyexpo.ro/b/index.php?op=baby_star


Micul Yannis creste mare



Mai mie imi e frica ca daca pun poza cu Erika...va eclipsez....
Va las pe voi mai sa castigati:P


Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)



LoL, de aia nu pun nici eu cu ai mei



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput