***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (54)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Florentina Roman spune:

Ella, sa fii sanatoasa, iubita si implinita! La multi ani!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

ELLA

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavini spune:

Chiqui, la multi ani, sa fii fericita si iubita si sa iti aduca Livia numai bucurii!

Ella , multa sanatate, iubire si un Bobitza sanatos si cuminte!La multi ani!

Liviana, multa sanatate lui Bogdanel, speram sa nu fie vreo alergie si sa se faca bine cat mai repede!

Pepsica, imi pare rau pt alergia lui David, cred ca iti este tare greu, dar ai incredere ca va fi totul bine.Or sa treaca toate si peste ani or sa ramana o simpla amintire.Tocmai am mancat o lasagna "a la Pepsi", foarte buna, ne-am lins pe degete, dar am o intrebare:tu cand o scoti din tava arata in farfurie asa, "in straturi"?Ca la mine s-au cam imprastiat foile si carnita cand am pus-o in farfurie.

Ckristina, am vazut-o pe Bianca cu ochelari, e mortala, de mult timp voiam sa-i iau lui Andrei niste ochelari, dar vara trecuta era prea micut.Anu' asta nu mai scapa...

Kay, multra bafta la gasit apartament, dar in primul rand sanatate multa lui Soso, sa treaca problemele cat mai repede!

Noi suntem bine sanataosi, am fost vineri la dr, avem 8.400 si 75 cm la aproape 9 luni.Am luat ceva mai bine in greutate in ultimul timp.Am facut o alta injectie cu vit D3, dupa primele doze s-a vazut imbunatatire, imi place de el ca desi am inteles ca sunt foarte dureroase e un curajos, plange in timp ce ii face injectia, dar apoi le trage asistentelor cate un zambet ca bietele femei nu mai inteleg nimic.Luna viitoare o sa facem si niste analize de sange sa vedem cum stam...

Legat de controversatul vaccin RRO, am vb cu pediatra, mi-a zis ca a tot auzit de acest scandal din '95 incoace, ea a zis ca nu a avut nici o problema cu vreun copilas dupa administrarea vaccinului.Io am decis sa il aman putin, nu stiu cat timp, iar dr a zis ca e decizia mea si ca nu-i bai daca nu il facem chiar la 1 an.

Sa aveti o primavara frumoasa fetelor!

Lavinia si Andrei (11 iunie 2007)
http://picasaweb.google.com/Radu.Dobrin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Intru in mare fuga si vreau in primul rand sa urez

LA MULTI ANI FERICITI si IMPLINITI ELLEI...
pe care o pupam virtual ... (de 34 de ori!) Sa ai parte numai de bucurii toata viata, draga Ella!!!


Si... nu in ultimul rand sa va anuntam pe toate ca noua:
DE 1 MARTIE ca martisor am primit un dintisor!!! (De fapt 2... dar NU RIMA! )

Si uitati o poza din seara asta, dupa baita...
INAINTE de CULCARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

andradap super comoara ai!FELICITARI!I l-am aratat sotului si a zis ca ste asa de frumos ca a crezut ca este fetita!Sa nu te uperi dar parul lui este............super!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

TRICOURI BUMBAC FETITE SI BAIETEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamaria spune:

ELLA La multi ani!!! Tot ce-ti doresti sa ti se implineasca!! Asemeni si pt Chiqui cu scuzele de rigoare pt intarziere!
Doxinu multumim pt articol ! Mie mi s-a parut foarte interesant desi sunt multe pareri conform carora trebuie tinut copilul cat mai mult incaltat pentru a-si forma un mers corect.....Pepsi tu ce stii??
Dideip si eu imi amintesc cu placere de intalnirea de la PizzaHut... eu am inca ingerasul de la tine... este ca un fel de talisman pentru Rares!!
Andradap e tare frumusel micul tau!!

cristina cu Rares
rares
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">ajutor pentru sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motannel spune:

Doxinu, super articolul!!! Multumim!

Andrada, ce par super are Antonio!!! Vrei sa murim de invidie???

Ella, La Multi Ani!!!

Asa creste Teodora-Iubita fotografii

Asa creste minunea noastra ticker

Motannel si Teodora Elena (07.05.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

pauly

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

LA MULTI ANI ELLA !

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

Mamibiutza, pentru Maria Eleonora

ManuC1010, pentru Maria Cristina

Iuliabraila, pentru Florin Mario

Dyonise, pentru Teodor

Pauly, pentru Riana Alessya


Pozici de februarie
Pozici de ianuarie
Filmuletze

Miruna Maria, 5 iunie 2007

Mergi la inceput