***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (54)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ELTEKA spune:

Vas
Tu ce lapte-i pui? Cand si cum ii dai, ca si voi mai sunteti pe titi, nu?


Eu m-am tot invartit azi pe la formule, dar nu m-am hotarat ce sa iau: Nan, Aptamil, Hipp... Am zis sa ii dau in macare luna asta, luna urmatoare sa ii inlocuiesc o masa-doua, in urmatoare doua-trei, apoi ne oprim.


Miniuta
Ce mai faci? Cum mai stai cu gandurile de drum? Pana ma impachetez si eu, imi vine s-o las balta. Am mereu un gemantan imens, cu tot arsenalul lui Elias... Se uita personalul de la hotel de parca as avea de gand sa ma mut la ei Dar apoi e placut si ma bucur ca m-am mobilizat.


DidiAlex
(cu intarziere )
Ai citit Michel Houellebecq? E kinky, iti recomand Platforma. Eu citesc in paralel vreo 3-4, unele mai usurele, una din ele e ultima a lui Pascal Bruckner (Iubirea fata de aproapele), ca abia asteptam sa mai citesc pe romaneste (fie ea si traducere, desi - daca pot - citesc in limba in care a fost scrisa).

Mamica lui ELIAS , 31.05.2007

POZE cu Elias, sau DOLOFANEL - Fat Frumos cel Chel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

Ella, tocmai voiam sa te intreb pe unde esti, cand ai scris multumesc de raspuns. si pentru ca maine probabil nu o sa intru, iti urez

[La multi ani!

si fericire, sanatate, voie buna si tot ce iti doresti sa se implineasca! Ah, si distractie placuta in Thailanda

Ninutza multumim! mie imi plac mult pozele Mirunei, e surprinsa in locatii foarte dragute. e o blondina si o razareata tare draguta

Elteka, ce mai face Elias?

Didialex, mi-au placut povestile despre Robert si Nora Ce fac baietii?




Mami de Calinut Gabriel (8 mai 2007)

Poze bebe

fain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

quote:
Originally posted by Ninutza

Nu mai gasesc subiectul cu retete. Ma ajuta si pe mine cineva?

Pozici de februarie
Pozici de ianuarie
Filmuletze

Miruna Maria, 5 iunie 2007



vezi aici pe prima pagina,mai sus scrie MAMICILE DE CAPSUNICI GATESC

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelabv spune:

Ninutza, uite aici :
Mamicile de capsuni gatesc


fug la dentist acum...o zi frumoasa de 1MARTIE , la mine e zapada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

La multi ani Ella.. cind ai zis ca implinesti 34, m-am gindit un pic "eu cit fac oare peste 2 saptamini?" si mi-a dat la calcul 33. SAnatoase sa fim, ca frumoase sintem...

Arcadia am luat Geox de la magazinl Otter din Cluj. Cred ca exista magazinul si in malluri.


Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

ce parere aveti de patul asta http://www.slava.ro/new/mobila/camere-tineret.html?start=9 ? e periculos pe copil? dati mi si mie o idee de mobilir pt camera biancai.

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudorcatalin spune:

tarziu ne-a dat drumul astazi la net, ce idioti!

vroiam sa va trimitem, astazi de martisor,si sa fiti iubite!

Ioana13, pentru Patrick Alexandru

Pepsi un martisor virtual de la noi, spuneai ca nu stii cand?cum?
nici noi nu mai avem timp si chef, dar mai gasim timp pentru

kid imi pare rau ca esti in spital, am trecut si eu printr-o experienta asemanatoare, la fel ne-au internat cu diagnosticul pneumonie, a fost tragedie.sunt alaturi de tine, stiu prin ce treci

ella 74,LA MULTI ANI,spune-ne si noua cum ati reusit sa scapati de bronsiolita, cat a durat la voi?la noi se termina a 4a saptamana

magda, mama lui tudor catalin





http://community.webshots.com/user/tudorcatalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ne prezentam cu o alta amanare, bronsiolita isi face de cap. MAGDA< ma omori !!! a 4-a sapt??? pai falimentez daca ne tine si pe noi atata ! eu tb sa eliberez camera de la mcdonalds, asa ca sunt pe fuga, tre sa ma intorc la grasa sa ii dau papa....

op se amana, iaaaaaaar, pt nu se stie cand.

Magda, cu inhalatii se duce... de obicei tine 1 sapt, iar 3-4 sapt pot fi reactiile bronhiilor/bronsiolelor... eu sper sa scapam, ca a mea e obstructiva rau, muci nu mai face multi, da i se strang nenoroxirile alea... sa vedeti voi ce sensibila o sa-mi fie la bronsite...

aici a nins dimineata, s-a si depus, iar acum e soare (apune) si cald. ciudata vreme aici.

multumim celor care ne-au scris (n-am apucat sa citesc)


LA MULTI, MULTI, MULTI ani ELLA draga !!! sa fiti sanatosi !

va pup, am fugit !

am scris in 2 min totul !

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia

Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Ckristina mie mi se pare ca are multe posibilitati de accidentare. Ideea e buna pt economie de spatiu, dar in rest...

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Multumim pt urari!! Azi avem 9 luni!!!!

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput