Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (98)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Luy, multumim mult de urarile deosebite.
Erina,Isabeluta ,Mada28,Diwana, multumim de urari.
Sabina , ce te faci daca si fecioru ii va semana la gusturi lui musiu...shoppingareala inafara te asteapta...rau...rau...
Roxana, ma bucur ca ati avut o zi in familie placuta. Si ce dragastos e Andrei...cu pupicii... Alexandrei un pupic sa nu fie nimic rau.
Isabeluta ,pupam micul papanas sa se linisteasca.
Alinkav, sa purtati sanatosi achizitiile.
Melania, sanatate multa sotului.
Cecilia, pupici sa treaca durerea.



mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Cecilia, imi pare rau. E nasoala durerea. Eu nu stiu insa ce sa te sfatuiesc. Sper sa ti-o rezolvi repede, nu mai astepta ca nu are sens,

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Daca tot nu am plecat la nani, vreau sa urez si eu La multi ani!!!!!! tuturor sarbatoritilor de azi, sa cresteti mari, sanatosi si norocosi.

[s

bineinteles nu pot sa nu urez ''La multi ani!'', multa feiricire si numai bucurii alaturi de comorile sufletului tau.
Tomasa

noapte buna

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Roxana, cate probleme mai ai si tu! Off, off. Nu este in niciun caz alergie, ce a zis doctorita?

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Roxana, va dorim sa nu fie nimic grav, si sa nu fie nevoie chiar de salvare. O noapte cat mai linistita!



Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Recunoastem ca avem concurenta serioasa! Pacat ca s-a culcat Andrei ca il puneam sa scrie ravase sa mai luam si asa ceva punctaj!

Voiam si eu sa pun niste pozici dar sunt cam necajita de Alex. Va pupic si va doresc noapte buna!

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Diwana, am salvat pozica cu voinicul Rares, si vedem maine ce zice domnisoara mea!Desi cu privirea asta atat de cuceritoare, sper sa faca fata Olivia!
Roxana, asteptam si de la voi o pozica la fel de patrunzatoare!
Desi o cunosc pe fata mea, si ma indoiesc ca va vrea sa intervina intre doi prieteni, sa nu iasa cu o paruiala pe aici, asa ca al 3 lea castiga !Glumesc, nu avem deocamdata pe al 3 lea, nu s-a mai inscris nimeni.

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by melaniatud


Am pus poze noi cu Tudor cand doarme...am facut furori cu ele printre rude si cunoscutihttp://good-times.webshots.com/album/562651746Jjoksw


cat e de frumos Tudor,Melania si ce dulce doarme el in patul vostru



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by Erina

Noi suntem bine. Ne bucuram ca a venit tati acasa.
Nu am facut inca ecografia.
Azi am fost la bunici cu flori si martisoare.
Daria a primit 4 www.flickr.com/photos/23256333@N02/2301782463/" target="_blank">prieteni noi:Usahana. cinnamon Roll, Sugarbunnies,My Melody.
Am fost placut surprinsa sa gasesc la Piatra Neamt jucarii Sanrio.
Au pe mai cunoscuta www.flickr.com/photos/23256333@N02/2302568500/in/photostream/" target="_blank">Kitty-chan (Hello Kitty) si chiar pe nu asa de popularo Peko-chan.
Parul a iesit www.flickr.com/photos/23256333@N02/2301775733/in/photostream/" target="_blank">asa. Peste o luna decolorez si restul suvitelor. Daria era nervoasa pentru ca o tineam rau, mai-mai sa o scap...

Pupici roz tuturor!!!



www.flickr.com/photos/23256333@N02/sets/" target="_blank">Poze Daria ianuarie-februarie
www.flickr.com/photos/26805627@N00/sets/" target="_blank">Poze Daria
www.dumex.com.my/members/tickers/98308/ticker2.png" target="_blank">Virsta mea


faine jucarii Erina si imi place si freza ta,si eu m-am vopsit cu suvite blonde peste brunet dar mi s-au cam dus acum :( trebe sa mai fac o tura pe la coafor sa imi fac si freza noua si gata,



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Ba da, poate fi si alergie. Dupa Claritine parca nu mai e asa rosie, dar iritatia de pe piept e la fel. Poate fi alergie, eu cam asa arat de la sampoane si de la detergent. Poate a fost o bluza nelimpezita bine, are numai pe piept si pe omoplati. Dar de ce si fatza? Am citit si despre boala a5a, poate fi si aia, e f f greu de deosebit de altele. Nu stiu, poate un doctor sa faca diferenta, dar pana maine nu cred ca se mai vede ceva. Febra nu are...nu stiu. Poate m-am speriat degeaba.

Ma duc la nanitz si eu. Noapte buna!

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput