Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (95)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

...Imi pare rau.. ma declar invinsa... nu va pot urmari ... cand zic ca in sfarsit am terminat de citit din urma ... rasare alta pagina... sunteti tari fetelor

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

CAPITOLUL 96

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Annisia...oliooo, ce scump! eu am dat 27 "doar"

e super beton, se conduce ca avionul, DAR:
1.nu l-as folosi la munte, pe teren prea accidentat! deci nu stiu ce voi face la vara la busteni...
2.E un carut greu.
Avantajul imens e de patea copilului, ca sta sus si intr-adevar vede f bine ce si cum la plimbare. Si chestia aia cu scarile(se pliaza sa cobori cu el pe scari in 2 roti).Si la resto si alte iesiri in oras e misto ca sta copilul la nivelul tau.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Carpatina, vezi sa nu cobesti cu Tom Degetel ca al meu e la fotbal acum. Daca iar o iau de la capat cu operatiile lui, cred ca imi fac bagajul si vin cu tine la sala. Numai sa ma indrumi la ce statie sa cobor...

Al meu fuse in conced, mai avea pe anul trecut de luat... Are un ditamai concediul vere, de doua luni pe an... Boierie; sa tot lucrezi la stat... Treaba cu excursian in Europa o planuim de ceva timp. Era hotarata pentru anul trecut, dar sarcina m-a tinut pe langa Base pe aici... Am zis ca anul asta nu mai scap nimic, pentru ca apoi raman in urma la planificari concedii. Anul viitor trebuie sa plecam in Canada si in State. Am zis sa profitam ca Y plateste mai putin la avion... Chitroshii, chitroshii... Chitroshii, chitroshii...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Da mai Sabina, cand am intrat acolo si mi-au spus ca l-au facut 38 de betze... Vai de capul meu... O fi el superb, o fi el cu motz, dar la banii astia imi iau eu o haina mai mica de blana... Glumesc...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Ana nu am rezolvat nimic cu idioatii aiai de ala electrica...bineinteles ca am injurat electricianul autorizat...si pana la urma s-a rezolvat,...dar ma duc acolo saptamana viitoare

Andreea1002 merci frumos...o sa ma duc la stomatolog atunci

Andruzza sotului meu i-a trecut imediat....si la el s-a activat sinuzita de la o idioata de viroza respiratorie, care s-a complicat si a facut in plus si pneumonie, de fapt e raceala la care Mario a intrat in spital

Isabeluta mie mi-a spus doctorita sa nu ii dau pana la 7 luni nici un produs pe baza de lapte de vaca

Mandarinutza o sa trec si eu pe luni in parc, ca maine am masaj

Erina si eu tot piure

Sabina ne vedem saptamana viitoare in parc

MagdaZ merci frumos, dar nu aveam programul, iar laptopul asta are toate programele cu licenta....e de la birou...asa ca nu pot sa instalez tot ce mi se nazare

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Mai frate! Lipseste omul o zi si iar are de recuperat doua capitole. Annisia e de vina!

Hai ca fac capitol nou, ca deja se miorlaie pisoii mei. Poate reusesc sa si citesc ceva.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Noi azi am avut un program tare frumos.
Sa nu se supere Ebonne, de mami Danielle, dar daca ea s-a uitat la un roscat....s-a uitat si Cristi pe alaturi....sa nu-i spuneti, dar eu am impartit patutul cu Lara in primele mele zile de viata la spital.
Cristi a avut o intalnire, of si ce greu ajung, uauuuuu ce bine este la mami Dana in brate, suntgreu??, dar nu conteaza, ca frumoasaLara imi place, dar ea de ce are suzi?, nu conteaza eu tot o plac. Dupa ce m-a dus mami la gigici, am plecat sa pape mamicile, iar eu am stat cuminte, asa ca am primit adidasi, va plac?.Eu i-am probat si acum vreausa plec.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Piciulika spune:

- mutat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Piciulika spune:

- mutat

MERCI, LUY!!!

Mergi la inceput