Mamici de Martie-Aprilie 2008!! (112)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Mary-Lou norocoaso! Ai scapat destul de repede, de-ar fi asa si la mine....
Naty super fain montajul, dar poze cu burtica de ce n-ai pus?
Gecko bine-ai venit.
Sovi ti-am trimis PM.

32 cu Diana

AMR 8 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Neata, m-am trezit cu in sus, sunt cu nervi!!!
Cred ca ma stresez deja cu consultatia de azi!!

Mary-lou, ce frumos si usor a trecut totul la tine, Doamne ajuta-ne pe toate. Sa fiti sanatoase si mancacioase!!!

Naty, am revazut filmuletul, tare frumos. Naty, ori randunoiul tau e persoana publica, ori seamana rau de tot cu cineva de pe-aici, ca tare cunoscut imi e.

Ariel,, tare m-ai amuzat cu povestea cu copii pana la un an.Esti tare!!!

Ma duc sa ma dusulesc, si sa ma pregatesc pentru DOOOOCTTTOOOOOORRRRR!!!

Livi +39Iris Miruna

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Neata, fetele!!

Mary-Lou, am citit povestea ta si nu m-am speriat prea tare... Cper sa te refaci repede si sa vii acasica cu printesa, sanatoase amandoua!! Felicitari!!

Gecko, bine ai venit pe crengutza! La februarie scrie 3 pt ca a fost si Mary-Lou. A trecut-o o randunica in listuta cu nasteri si a uitat sa faca schimbarea... Lasa, ca se rezolva! De unde esti? Unde nasti??


Naty, ti-am vazut filmuletul reloaded! Foarte frumos! Va sade bine impreuna!

Toata noasptea m-au durut mijlocul si burtica, n-am rezistat si am bagat un No-spa spre dimineata, dar nu m-a ajutat cu nimic. Tot azi-noapte am mai eliminat niste dop. Sper maine sa fie pregatita de nastere...

Ioana 40+ si David

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

mary-lou123 felicitari pentru super nastere.

ce imi placeti voi mie cum impingeti de 2-3 ori, mai trageti aer in piept, cititi o revista si gata....livrati bebele.

doar sarmanata simonette a muncit de numa...dar las ca acum e soacra mare...ce o sa mai besteasca ea la nurori cand o sa ii vina vremea.

oare numeioana e in expulzie? ca e suspecta linistea pe aici.
numeioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Referitor la tuseul vaginal...parca asa se numeste...

Prima data m-a durut ingrozitor pentru ca n-am stat relaxata... E si normal, cum naiba sa stai relaxata!! Noroc ca dupa ce m-am ridicat de pe masa nu mai aveam nicio jena.
Ieri am fost mai smechera...am facut doua controale: unul la Buc (m-a durut putin) si unul aici la mine care m-a durut tot asa, mai putin. Am incercat din rasputeri sa nu ma incordez si cred ca mi-a reusit.

Azi naste Delphin! Nici o zi fara un pui de randunica!!

Hai Delfinuta!!!!!!!

Ioana 40+ si David

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

NEATA!
MA APUC DE MESTERIT!

Naty
mamica Iuliei Elena
DOAMNE, ADU-O ACASA SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

Scuze fetele pentru absenta. Nu am reusit ieri sa ajung la Zoze la spital, ma duc azi, insa am vorbit la telefon, i-l adusesera pe bebe magic in salon, era ft fericita, se simtea din vocea ei, se ridicase de 2 ori din pat pana la ora 11, si astepta sa vina sa-i scoata sonda. Promit ca azi o storc si de un nume pentru bebe magic!!!
Ne mai auzim, acum fug sa fac micul dejun pt Alexutul meu!!!

Deea28+ , www.totsites.com/tot/alexandru_tita" target="_blank">Alex si Bianca Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varuna spune:

Lyvy bafta la doctor, parca tu erai cu condusul...grija mare.

Ioana cred ca s-a mai raspuns la intrebare...da' ma rog...cum arata domne' dopu' ala de il elimini????

Bine ai venit pe crenguta Gecko.

Ana 35+ cu Mara Sofia
Marutza si restul...copiilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Gecko, gata, ai scapat de moderare! Vezi ca atunci cand scrii mesaj nou, sub smilies ai "Show entire smile list". Apesi acolo si alegi ce fetzishoara vrei tu...

Varuna, e o scurgere ca un mucus, maroniu sau cu firisoare de sange... la mine nu e chiar mucus, e o scurgere roz si am mai vazut si niste chegulete de sange prin ea...

Deea, asteptam vesti de la Zoze, azi!! Multumim!

Ioana 40+ si David

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

Varuna, eu la Alex am eliminat incepand cu 2 saptamani inainte de nastere cate putin, sub forma de ceva gelatinos(ca niste muci) pe hartie. Apoi, cu 2 zile inainte de nastere, am eliminat ceva gelatinos cat o moneda de 50 bani, chiar mai mare putin.(cam ca o meduza mica, daca intelegi ce vreau sa spun).

Deea28+ , www.totsites.com/tot/alexandru_tita" target="_blank">Alex si Bianca Elena

Mergi la inceput