Strumfi de iulie-august 2007 (62)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

catralu este adorabil!sa va traiasca si multa bafta in martie,stam cu pumnii stransi pentru vesti excelente!
ioana si diana felicitari pt "pierderea" suferita,adica kg!

alina mamica bulinei www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0" target="_blank">Elisa (20 iunie 2007)

povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana2007 spune:

quote:
Originally posted by alina.a

catralu este adorabil!sa va traiasca si multa bafta in martie,stam cu pumnii stransi pentru vesti excelente!
ioana si diana felicitari pt "pierderea" suferita,adica kg!

alina mamica bulinei www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0" target="_blank">Elisa (20 iunie 2007)

povestea noastra...





Misto asta cu "pierderea suferita" ! O sa incerc sa mentin pierderea, e pacat sa vrea kg sa ma paraseasca si eu sa le chem inapoi
Am pus in album si pozele din a saptea luna http://good-times.webshots.com/album/562624847UiMiZv?vhost=good-times , ramane sa ma hotarasc pe care s-o trimit pe mailul comun pentru albumul strumfilor

Diana mami lui Victor Christian, 24 Iulie 2007

Poze

Work as much as you need money, love like you've never been hurt, danse like no one is watching !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

gabriela si la andrei s-a intarit locul unde i-a facut vaccin. eu nu i-am pus nimik pt ca nu e rosu si nu e fierbinte, deci am presupus ca e o rectie normala a organismului.


*mihaela*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

... si am uitat ca o felicit pe catralu pt poze. super frumoase. aia unde doarme in baiza e tare simpatik.....

*mihaela*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

..luati d'aci si radetzi http://video.acasa.ro/view_video/5fbaf79689b15482e757/flirt.html

*mihaela*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

diana e bestial!Doamne ce cresc...

alina mamica bulinei www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0" target="_blank">Elisa (20 iunie 2007)

povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Gabriela, lui laur la vaccinul de 4 luni ii aparuse un nodul de la vaccin, dar dr mi-a zis sa nu-i fac nimic ca ii va trece si asa a fost...in cateva zile a disparut. Pup

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://clio78val.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diane_dun spune:

cris_m, ma bucur ca ne mai scrii din cand in cand. Felcitari pentru dimensiunile Ioanei, sa va fie de bine vaccinul! Am admirat-o, sunt foarte reusite pozele, nu mai spun de model. Si noi avem fontanela uriasa si ni s-au recomandat injectii cu vit D!

Felicitari fetelor care au reusit sa mai slabeasca!

Anto, ma bucur ca sunteti bine!

Val, imi pare rau ca nu pot sa te ajut, nu stiu pe nimeni sa-ti pot recomanda.

AndraZ, felicitari Marei pentru progrese! Am admirat-o in poze.

mamii, sa va fie de bine vaccinul, felicitari pentru progrese!

Am mai vazut poze cu doi baietei superbi: Chris de catralu (mult succes la operatie in martie!) si Victor de Diana2007!

Gabriela si lui Dani i s-a intarit locul de la vaccin, nu i-am pus nimic, a trecut de la sine.

Mami de Dani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Buna seara,

AM citit si eu din 2 in 3 ca deh acum ca merg la servici nu cred ca vor sa ma plateasca sa stau pe forum. Nu cred, insa nu sunt sigura , i-as intreba.
Pup toate fetele, si am pus si noi poze noi (o sa il vedeti si pe Raducu...) AICI

Clau si Alessia Maria 13 iulie 2007

printesa mea Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

POt sa tip aici sa ma descarc?
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
OOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Ma declar depasita de situatie. Pur si simplu nu stiu ce sa mai fac sa manance si Daria o leguma cu carne, cu ficat , cu ou, cu ce-o fi, numai sa manance.
Inainte (adica la inceputul diversificarii), manca juma de borcanel. Acum nici borcanele, nici ce fac eu, nici, nici.
Ieri i-am facut legume (morcov, cartof, mazare, pastarnac, putina fasole verde) cu vita. Astazi, doar cartof cu piept de gaina. Alaltaieri am incercat spanac la borcanel cu cartof la care am adaugat galbenus - nica.
Nu, nu si nu.

I-am dat, la un moment dat castronul sa faca ce vrea. M-am gandit ca mai duce ceva si la gura. Ti-ai gasit. L-a intins pe tot pe masutza de la scunel si se distra de minune.

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007)

poze cu Dariuta mea

Mergi la inceput