Mamici de Martie-Aprilie 2008!! (111)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns varuna spune:

Multumim Naty!!!

Maria te asteptam pe crengutza cu bebe Tudor vat mai curand.

Rox pai tu scapi usor mama cu doar 10 mil.

Ana 35+ cu Mara Sofia
Marutza si restul...copiilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Rox, super listuta. Comentez si eu nitel: ulei de corp n-are rost sa iei pt. bb, ca nu cred ca o sa-l dea acolo cu el...il dai tu acasa la baita. Si as mai adauga sa iei o lingura, o canuta, un prosop de bucatarie, sa ai si tu ce ce papa!

Naty, sar'na pt. capitol, Doamne Ajuta sa fie doar vesti bune!

Fac si eu galerie pt. barza, sa vina maine pe la Campina!

Hai, Ioana!

Hai Mary-lou!


Cu Mary cine ia legatura, sa stim si noi de fata?

Oana 31+ cu bb Stefan
si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

varuna...am zis ca asa sper...la 10 mil astea n-am pus la socoteala maruntii de 50 si 10 mii care o sa-i dau la infirmiere, asistente etc pe timpul sederii dupa nastere...

imi inchipui ca la bucuresti se da mai mult..

_
35+ cu RADU
AMR 5 saptamani!!!


Pozele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varuna spune:

Hai Ioana !!!

Ana 35+ cu Mara Sofia
Marutza si restul...copiilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

bubu...am pe lista si canuta, farfurie, lingura..dar am zis ca astea o sa mi le aduca de acasa atunci cand mi-or aduce si de papa.

ulei de corp si eu sincer m-am gandit ca nu folosesc acolo..dar l-am pus in bagajel sa fie..

_
35+ cu RADU
AMR 5 saptamani!!!


Pozele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

quote:
Originally posted by natynic

Nicoleta, scuza-mi ignoranta, io nu prea stiu exact ce e Tuvalu-cartier din Brasov, localitate vecina?...Io berzei i-am zis sa mearga la Brasov, directia Simo. CLARR?!


Naty
mamica Iuliei Elena
DOAMNE, ADU-O ACASA SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea




Naty,

Tuvalu este o tara formata din insule in sudul Pacificului, cu capitala Funafuti.
N-are nimic de-a face cu Brasovul. Pur si simplu cred ca a ales-o asa cum Zoze isi alesese Christmas Island.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

HAI IOANA



HAI MARY_LOU


_
Mamica de Bianca(23oct2003) si acum de 2
Alina33+
Alexandra-Ioana
Bebe2
Pozele mele

AMR-7 Saptamani pana la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_papatot spune:

Seara buna randunici...iaca si eu pe fugutza pe aici...

Doar ce ne-am intors din Ikea cu patut de bebe, prosopele mici (la sfatul delfinashului), am mai luat si niste cosulete de rachita ca tare utile mi se par...


Ioana, sa nu te prind ca vii fara David in bratzuca! Sau cu alte cuvinte, curaj gaina ca te tai! Hai , zbor lin si aterizare fara trubulentze din frumoasa Tonga, sau cum o cheama pe unde esti tu acum stramutata!

Zozelina, felicitari pentru baietelul cel pufos si sanatos!

Bebe Tudor de mamica Maria, sunt sigura ca va fi bine si ca e doar o problemutza mica, mica si care va trece curand! Doamne Ajuta!

Ariel, am vazut si eu pe fegtitza ta si mi-au dat lacrimile la gandul ca asa ma voi dragali si eu cu Honey meu mic!

Naty, am vazut si eu pe Iulia, cum o tinea mamica ei cea buna in bratzuca si cum se topea de drag si dor...iepurasul o va aduce acasa de Pastri si atunci vei sta cu ea tot timpul, nu doar "pe furate"... cu imnul, mai asteptam,ca asa e frumos...Zozelina spunea ca sunt triste ultimele versuri, asa ca le-am scos...si vad ca sunt multe randunicile carora le place cantecelul...dar mai asteptam ...

Asa, am mai fost si prin Carefour feeria, si i-am luat 6 bodyuri (un set de 2 unul de 4), 3 perechi dulci foc de sosetele si o caciulitza...maine fac pozici negresit si le pun la album...fetelor, dar am intrat si prin magazinele din exterior...am vazut un body de prosop (de calitate aproximativa prosopelelor de 1 ron bucata luate din ikea), turcoize, dragutzel, dar nu exagerat, la doar 124 ron...am zis ca nu e adevart...deci nu ceva super pufos, etc...am mai vazut un sac de dormit, asta era superb intr-adevar, dar si 240 ron ... papuci de copii cu 250 ron, bodyuri de 80 ron...ce sa zic...exagerat...

Va pupic si acus fug la culcareala ca ma urecheaza florinel!

Doar 7 saptamani pana cand o vom strange in bratzuca pe
fetitza noastra iubita, Honey Ioana !


POVESTE FARA SFARSIT...

http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=51be13e67dfb912b27f7f1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url

mami_papatot +33 Honey Bunny


http://community.webshots.com/user/mami_papatot

Sunt cucoana-n casa mea!

http://bd.lilypie.com/24Mjp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varuna spune:

Din cate am auzit asa e ...e mult mai mult Rox. Ce cumintica ai fost, eu nu mi-am facut inca bagajul...mi se pare ca nasc cum il am gata.

Ana 35+ cu Mara Sofia
Marutza si restul...copiilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

Fetele va dorec o noapte cat mai linistita cu somn lin!!!
Ma duc la nani...



DA DOAMNE SA FIE BINE BEBE TUDOR





_
Mamica de Bianca(23oct2003) si acum de 2
Alina33+
Alexandra-Ioana
Bebe2
Pozele mele

AMR-7 Saptamani pana la

Mergi la inceput